Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska

COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop

Aktualne oferty pracy

Obecnie poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko

Specjalisty ds. Promocji i Marketingu

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: PM 12/2016

Oferta pracy skierowana jest do osób, które już posiadają poparte wynikami co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w działach PR, marketingu, komunikacji biznesowej.

Na stanowisku Specjalisty ds. promocji i marketingu pojawią się zadania:

#pomysłnakampanię, #budżet, #kampania, #promocja, #ATL, #BTL, #dziennikarz, #videomarketing

Jest to wymarzona praca dla osób, które:

  • Lubią pracę z ludźmi i dla ludzi
  • Lubią stosować niestandardowe rozwiązania marketingowe i mają potencjał wymyślania nowych,
  • Mają lekkie pióro
  • Potrafią dzielić czas na różne zadania projektowe,
  • Rozumieją biznesowy kontekst podejmowanych działań.

Przy analizie zgłoszeń będziemy preferować Kandydatów z:

  • wykształceniem wyższym,
  • doświadczeniem  PR, promocja, marketing
  • czynnym prawem jazdy kat. B
  • ciekawa forma prezentacji będzie oczywiście dodatkowym atutem!

Rekrutacja składa się z minimum 5 etapów, w tym: analiza aplikacji CV, zadanie I, spotkanie osobiste w siedzibie MTP, zadanie II i prezentacja zadania osobista w siedzibie MTP, spotkanie z członkiem Zarządu, omówienie oferty zatrudnienia.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego. W liście poza wskazaniem motywacji pracy dla MTP prosimy również o opisanie własnych doświadczeń targowych (jako zwiedzającego lub wystawcy).

Komplet dokumentów z dopiskiem/tematem PM 12/2016 prosimy przesyłać mailowo na adres rekrutacjaat mtp.pl

mtp_12.jpg

[ Wstecz ]

podziel się
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
delicio.us
flaker

alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4