Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
26.02.2017
Dawid Kubiak najlepszym zawodnikiem Ligi Europy Centralnej

Ostatni konkurs podczas zawodów CSI3* na Cavaliadzie w Warszawie o nagrodę PKO Banku Polskiego pod patronatem Prezesa Międzynarodowych Tarów Poznańskich, wyłonił zwycięzców Ligi Europy Centralnej. Do Pucharu Świata, odbywającego się w Omaha w stanie Nebraska w USA zakwalifikowali się w kolejności: Dawid Kubiak (POL), Gábor Szabó Jr. (HUN) oraz Rein Pill (EST).
 

26.02.2017
Doshi Levien na arena DESIGN 2017!

W ramach areny DESIGN, która towarzyszy targom MEBLE POLSKA, odbywają się wykłady znakomitych, znanych na całym świecie projektantów. Gościem specjalnym 9. edycji wydarzenia (14-17.03) będzie hindusko-szkocki duet – założyciele studia Doshi Levien. Magazyn Elle Decor uznał ich za najlepszych designerów 2015 roku.
 

25.02.2017
Cavaliada: Speed&Music i punkty do rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej

W najważniejszym konkursie dnia Speed&Music o nagrodę PKN Orlen, pod patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawa oraz pod patronatem Radia ESKA, zaliczanym do Rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej najszybszy zawodników okazał się Leonard De Boer na młodym koniu VDL Edgar M.
 

25.02.2017
Giganci polskiej florystyki

Tego wydarzenia nie można przegapić! Głównym punktem programu Wieczoru Branżowego targów Special Days i Gardenia będzie show florystyczne „Giganci polskiej florystyki”. Kup bilet i weź udział w pokazie umiejętności najlepszych polskich florystów!
 

25.02.2017
Co będzie się nosić w sezonie letnim?

W poniedziałek rozpoczynają się największe w Polsce targi dla branży mody. W dniach od 27 lutego do 1 marca tysiące właścicieli sklepów z blisko 30 państw odwiedzą Targi Mody Poznań, aby zamówić najmodniejsze wzory dla swoich klientów.
 

24.02.2017
Wielkie jeździeckie przeżycia w Warszawie [VIDEO]

Wieczorny sobotni konkurs zamykający drugi dzień rywalizacji na Cavaliadzie w Warszawie okazał się sensacją. Faworyt konkursu i zarazem zwycięzca z Lublina Andre Plath przegrał z młodziutką 15-letnią Weroniką Wilczewską startującą na 13-letnim holsztyńskim wałachu CASPAR MS niemieckiej hodowli.
 

24.02.2017
Gdzie szukać mieszkania w 2017?

Po dwóch latach rekordowej sprzedaży mieszkań nadchodzi rok z rekordową liczbą… zmian na rynku nieruchomości. Szybkie wyczerpanie się środków z programu „MdM”, wyższy wkład własny, start programu „Mieszkanie+”, zmiany w oferowaniu kredytów hipotecznych – mogą zatrząść sytuacją na rynku. Czy wpłynie to na ceny mieszkań? Dowiemy się już na Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się 25 i 26 lutego w hali nr 3 MTP.
 

24.02.2017
Wyciągnij niepotrzebne ciuchy z szafy!

Nie wiesz co zrobić z nietrafiony świątecznym prezentem? A może w duchu postanowień noworocznych postanowiłaś zostać minimalistką? Zapraszamy na kolejną edycję Babiego Targu. Impreza odbędzie się 26 lutego w hali nr 1 MTP, w godzinach 12:00-16:00. Impreza połączona będzie z sekcją Mami Babi Targ.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4