Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
24.11.2017
O wyzwaniach polskiej branży targowej

Zakończył się IX Zimowy Zjazd Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Podczas dwudniowego wydarzenia krajowi liderzy branży targowej rozmawiali o pomysłach na rozwój tej gałęzi polskiej gospodarki.
 

24.11.2017
Mozaika artystyczna – piękna i z charakterem

Tworzy oryginalne wnętrza, spełnia funkcje rzeźby ogrodowej, mówiąc krótko - dodaje miejscu charakter. O czym mowa? O mozaice artystycznej. Na targach Stone jeszcze dziś i jutro potrwają warsztaty z jej tworzenia.
 

24.11.2017
Ach, ta biżuteria!

Bransoletki, naszyjniki z naturalnych materiałów, pierścionki i broszki oraz inne kamienne ozdoby będzie można kupić na Giełdzie Minerałów już w najbliższą sobotę na MTP. Zapraszamy wszystkich miłośników oryginalnej biżuterii – wstęp wolny!
 

24.11.2017
Magiczny Festiwal (video)

1-3 grudnia 2017 obędzie się najbardziej malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu! Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych co roku przyciąga tysiące ludzi, którzy lubią obcować ze sztuką, chcą skorzystać z bogatej listy warsztatów artystycznych oraz zakupić unikatowe prezenty świąteczne!
 

24.11.2017
Rozpocznij swoją jeździecką przygodę na CAVALIADZIE

Konie gniade, kare i siwe, skaczące przez przeszkody i tańczące - kilkaset rumaków pojawi się w Poznaniu z okazji odbywającej się w dniach 30 listopada – 3 grudnia Cavaliady. Targi zamienią się w centrum rodzinnej zabawy popularyzującej jeździectwo, a publiczność, która wybierze bilet CAVALIADA Show&Targi zobaczy m.in. pokazy hippiczne, pawilon polskiej hodowli, aukcję koni, zmagania sportowe oraz targi sprzętu jeździeckiego.
 

23.11.2017
Kamienne rewolucje (video)

Sześciu śmiałków i trzy trudne zadania – na targach Stone rozpoczęły się Mistrzostwa Polski w Ręcznej Obróbce Kamienia.
 

22.11.2017
Targi rozpoczęte (galeria)

Gala otwarcia targów STONE i odbywających się w tym samym czasie targów GLASS rozpoczęła pierwszy dzień wydarzeń dla branży kamieniarskiej i szklarskiej. Targi potrwają do soboty.
 

22.11.2017
Siła synergii: targi STONE i targi GLASS

Dziś w Poznaniu rozpoczynają się Targi Branży Kamieniarskiej oraz Targi Branży Szklarskiej. To dla profesjonalistów okazja poznać najnowsze możliwości zastosowania szkła i kamienia, ekspozycję maszyn, urządzeń i akcesoriów oraz sposoby wykorzystania tych materiałów w architekturze, budownictwie, czy dekoracjach.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.