Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
24.09.2017
Smaki Regionów 2017 otwarte (video)

Targi Smaki Regionów zostały oficjalnie otwarte. Podczas inauguracji obecny był między innymi Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jacek Bogucki oraz marszałkowie większości polskich województw. Nie zabrakło również koordynatora Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego Niclasa Fjellströma. W niedzielę przyznano nagrody dla najlepszych produktów i dań tworzonych tradycyjnymi metodami.
 

24.09.2017
Smaki Regionów 2017 (video)

Pierwszy dzień Targów Smaki Regionów 2017 w wielkim skrócie. Gotował dla nas między innymi Robert Makłowicz.
 

23.09.2017
Smaki Regionów w obiektywie

Przysmaki z wszystkich regionów Polski, certyfikowane produkty, naturalne receptury i wyroby produkowane z pasją zgromadziły pierwszego dnia Targów Smaki Regionów prawdziwe tłumy.
 

23.09.2017
Dla miłośników dobrej kuchni i historii

Na targach SMAKI REGIONÓW będzie okazja do zapoznania się z wyjątkową książką kucharską. „Wielkopolski kucharz” jest reprintem książki kucharskiej z 1876 roku!
 

22.09.2017
Złoty Medal działa na konsumentów (galeria)

W dobie komunikacji internetowej, zwiększającej się konkurencji i coraz intensywniejszych kampanii reklamowych producenci stawiają na przemyślane i skuteczne rozwiązania w zakresie komunikacji z konsumentem, poszukując efektywności i jak najlepszej konwersji. Jedną z metod jest rekomendacja ekspertów, która stanowi silny czynnik zakupowy.
 

22.09.2017
Legendarna Polagra

Od poniedziałku zaczynają się targi Polagra-Tech, Polagra- Gastro, Polagra – Food oraz Pakfood oraz Invest Hotel - powszechnie jednak wciąż mówi się „jechać na Polagrę”, „pójść na Polagrę”. Polagra to marka i tradycja, a także symbol najważniejszych targów branży spożywczej w Europie Środkowo – Wschodniej.
 

22.09.2017
Wszystko dla oczu

Dziś na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczyna się Poznański Salon Optyczny. Jest to branżowe spotkanie optyków i optometrystów, podczas którego prezentowane są ekspozycje elitarnych firm. Salon jest miejscem, podczas którego wystawcy nawiązują cenne kontakty z najważniejszymi klientami.
 

21.09.2017
Kto zdobędzie Kulinarny Puchar Polski 2017? (video)

Już za kilka dni dowiemy się, kto zdobędzie Kulinarny Puchar Polski 2017. Przewodniczącym jury konkursu jest Jarosław Uściński, znany restaurator, sędzia konkursów kulinarnych i prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni. – To najważniejszy konkurs kulinarny w Polsce – mówi.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.