Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
23.03.2017
Napisz książkę ze swoim dzieckiem!

Jest psychologiem, psychoterapeutą, a przede wszystkim mamą. Wraz z synem jest także autorką książki "Moja mama mieszka w walizce". Podczas Targów Książki dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców będzie okazja niepowtarzalną okazję uczestniczyć w inspirującej prelekcji Moniki Wirżajtys: „Jak napisać książkę z dzieckiem”.
 

23.03.2017
Najbardziej innowacyjne produkty świętują w Poznaniu (video)

Dzisiaj już po raz piąty wręczymy statuetki Złotego Medalu – Wybór Konsumentów. Gala odbędzie się w scenerii Garden City o godz. 19. Uroczystość będzie można śledzić za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku.
 

22.03.2017
Studia w Peru? Czemu nie!

Targi Edukacyjne to okazja zapoznać się z ofertą prawie 200 placówek edukacyjnych z wielu krajów świata. W tym z takich egzotycznych jak np. Peru. Na targach pokażą się 4 uniwersytety z tego kraju, które będą zachęcać, aby właśnie do nich przyjechać na studia.
 

22.03.2017
Kto zdobędzie Pegazika? Dowiemy się w piątek

Podczas otwarcia Targów Książki dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców, tradycją się stało przyznanie statuetek Pegazika. W tym roku tą nagrodą Twórcy i Przyjaciela Książki dla Dzieci zostaną uhonorowani już 13 raz.
 

21.03.2017
Zobacz jak wręczamy złote medale!

Już w najbliższy czwartek odbędzie się Gala Złotego Medalu - Wybór Konsumentów. Galę będzie można śledzić na pośrednictwem naszego Facebooka, a czekając na to wydarzenie, przypomnijmy sobie jak ta ceremonia wyglądała rok temu!
 

21.03.2017
Nie tylko dla nauczycieli i uczniów

Na Targach Edukacyjnych (24-26 marca) będzie okazja do poznania oferty edukacyjnej blisko 200 szkół i uczelni, w tym z Anglii i… Peru, sprawdzenia się w ciekawych warsztatach oraz odkrycia technologii i trendów nowoczesnego nauczania. Na targi jak zwykle wstęp jest bezpłatny!
 

20.03.2017
Lubisz czytać? Oto targi dla Ciebie!

Już 24-26 marca, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędą się XXI Targi Edukacyjne, XVI Poznańskie Spotkania Targowe – Książka dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców, a w tym roku także: XXI Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej. Wszystkie z bezpłatnym wstępem i ogromem atrakcji, warsztatów oraz konferencji!
 

19.03.2017
Pobiegną dla Ani i Mateusza

Radość z charytatywnego biegania jest co najmniej tak wielka, jak radość z pokonywania samego siebie – mówią ci, którzy biegają długie dystanse. Czy rzeczywiście tak jest? Może sprawdzić każdy, kto 26 marca zamierza wystartować w 10. PKO Poznań Półmaratonie. Meta biegu w pawilonie 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich, na których terenie odbędą się targi Poznań Sport Expo.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4