Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
28.04.2017
Gwiazdy pole dance zmierzą się na targach Fit Expo

Ponad 60 zawodników będzie walczyć w eliminacjach do Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Europy w Akrobatyce Powietrznej. Polish Pole Sport & Aerial Hoop Championships odbędą się 14 maja na Międzynarodowych Targach Poznańskich w trakcie targów Fit Expo.
 

28.04.2017
Pomysł na rodzinną majówkę: Wieś w centrum Poznania

W pierwszy weekend maja pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich zamienią się w wielkie gospodarstwo rolne pełne żywych zwierząt. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
 

27.04.2017
Konkurs o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości rozstrzygnięty

Wczoraj, podczas gali w paw. 10, poznaliśmy laureatów tego prestiżowego konkursu promującego lokalnych przedsiębiorców.
 

27.04.2017
Pyrkon 2017 już w ten weekend!

Już w ten piątek na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich po raz kolejny pojawi się barwny tłum uczestników spragnionych dobrej zabawy, którzy przez trzy dni, aż do niedzieli 30 kwietnia, będą mogli korzystać z atrakcji przygotowanych na XVII edycję Pyrkonu.
 

26.04.2017
Ukraińscy przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w targach

Wymiana doświadczeń i ściślejsza współpraca gospodarcza – to cele Forum Wielkopolska-Ukraina, które 26 kwietnia odbyło się w Poznaniu. Przedstawiciele ukraińskich firm gościli również na Targach Poznańskich, gdzie zapoznali się z naszą infrastrukturą i ofertą targową.
 

26.04.2017
Od Gali Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości zaczynają się Dni Przedsiębiorczości Poznań

Dni Przedsiębiorczości Poznań to trzy dni, kiedy słowo "biznes" jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Podczas imprezy każdy uczestnik może znaleźć inspirację i pomysł na własną firmę, dowiedzieć się wszystkiego o formalnej stronie działalności gospodarczej, a także znaleźć źródła finansowania i partnerów dla swojego biznesu. Zapraszamy w dniach 26 – 28 kwietnia na MTP!
 

25.04.2017
Idea Expo MTP przygotowała polskie stoisko narodowe na targach Hannover Messe 2017 (video i zdjęcia)

Polska, która jest krajem partnerskim targów przemysłowych Hannover Messe 2017 może się pochwalić imponującym stoiskiem narodowym, które zajmuje powierzchnię 1200 m2. Za jego przygotowanie odpowiedzialna była Idea Expo, marka wchodząca w skład Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

25.04.2017
Eksplozja fit-tredów

W maju za sprawa targów FIT-EXPO w Poznaniu pojawią się najważniejsze marki reprezentujące branżę fitness. Wydarzenie to osiem stref tematycznych w tym m.in. kongres EU4YA, ekspozycje ze sprzętem wykorzystywanym w klubach fitness, sportową odzieżą, suplementami diety i odżywkami.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.