Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
28.05.2017
Kubańskie rytmy dla fundacji „Mam Marzenie”

Zapraszamy na charytatywny koncert muzyki kubańskiej, w aranżacji na polsko-kubański zespół i orkiestrę symfoniczną, w wykonaniu JOSE TORRES & HAVANA DREAMS. Wydarzenie odbędzie się w Sali Ziemi 31 maja.
 

27.05.2017
W niedzielę „Razem dla rodziny”

Występ Arki Noego, gry i konkursy z nagrodami, bezpłatne porady i badania – w niedzielę na Ostrowie Tumskim w Poznaniu odbędzie się festyn pn. "Razem dla Rodziny" Miasto Poznań dla Zdrowia. Jednym z partnerów wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie. Zapraszamy w godzinach 13.00 - 19.00.
 

26.05.2017
O blogosferze na MTP

Dwa dni wykładów, panele dyskusyjne i merytoryczne warsztaty - tak w największym skrócie można określić Blog Conference Poznań (#BCPoznan), który w sobotę i niedzielę odbędzie się na MTP.
 

26.05.2017
Modernlog. Jedyne takie targi dla logistyki przemysłu

Kiedyś Logipak, dziś Modernlog i w nowym towarzystwie. Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu odbędą się w tym samym terminie co ITM Polska 2017 - Innowacje, Technologie, Maszyny. Zapraszamy już w dniach 6-9 czerwca 2017 do Poznania! Do kogo skierowany jest Modernlog?
 

25.05.2017
Energetyczny autobus (galeria)

Dziś ostatnia szansa by na targach ExpoPower i GreenPower obejrzeć specjalny, energetyczny autobus, który przyjechał do Poznania w związku z kampanią prowadzoną przez Krajową Agencję Poszanowania Energii oraz porozmawiać z ekspertami tej organizacji.
 

24.05.2017
Porozmawiajmy o energii (video)

Trwa drugi dzień Energy Future Week. Zapraszamy do obejrzenia relacji video z tego wydarzenia!
 

24.05.2017
Elektryczna przyszłość (galeria)

Dziś na naszych drogach to jeszcze rzadkość, ale jak przewidują eksperci, przyszłość ma należeć do nich! Na Energy Future Week w Poznaniu można obejrzeć modele elektrycznych - zapraszamy do galerii!
 

23.05.2017
W Poznaniu energetycznie i innowacyjnie (galeria)

W Poznaniu trwa Energy Future Week, w ramach którego odbywają się targi ExpoPower i GreenPower. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pierwszego dnia targów!
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.