Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
23.04.2017
Najnowsze trendy z beautyVISION [VIDEO]

Jakie trendy w najbliższych miesiącach zdominują makijaż, manicure i kosmetologię? Po jakie kolory sięgać, a których zdecydowanie wiosną unikać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie na targach beautyVISION.
 

22.04.2017
Stylowy Look&Beauty Vision

400 marek na ekspozycji, produkty niedostępne w sklepach, pokazy gwiazd fryzjerstwa i wizażu, wizyty znanych artystów i porady ekspertów – to największe show fryzjersko-kosmetyczne w Polsce, czyli rozpoczęte dzisiaj targi Look i Beauty Vision.
 

22.04.2017
Oszałamiające pokazy na Look&Beauty Vision

Sobota i niedziela na MTP upłynie pod znakiem Targów Kosmetyczych i Fryzjerskich. Poza pokazami na stoiskach, bardzo wiele będzie się dziać na scenie głównej zlokalizowanej w paw 3A.
 

21.04.2017
Poznań stolicą wizażu i fryzjerstwa!

W weekend 22-23 kwietnia najlepsi polscy fryzjerzy i cenione kosmetyczki odwiedzą targi, aby pokazać jakie stylizacje będą najmodniejsze w tym roku. Na wydarzeniach LOOK & beautyVISION poznasz wskazówki co zrobić, aby wyglądać jeszcze lepiej i znajdziesz produkty niedostępne w sklepach.
 

21.04.2017
Ponad 30 wystawców i ponad 500 rodzajów whisky

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą: dziś na MTP w pawilonie 1 rozpoczyna się prawdziwe Święto Whisky!
 

21.04.2017
Zapraszamy do Garden City!

Odwiedzając targi Look i Beauty Vision warto wpaść na obiad do restauracji Garden City umiejscowionych w pawilonie 15. Specjalnie na czas targów, nasz szef kuchni przygotował wyjątkowe menu!
 

20.04.2017
Najlepsi fryzjerzy zjadą do Poznania

I w tym roku ozdobą targów fryzjerskich Look będzie konkurs Kreator. Nie zabraknie konkurencji BeautyLIVE!, podczas fryzjerzy losują na scenie modelki i na żywo, bez wcześniejszego przygotowania, stylizują fryzury pasujące do urody konkretnych dziewczyn.
 

20.04.2017
Pomysł na majówkę? Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Strusie, króliki, szynszyle, nutrie, pszczoły, ryby słodkowodne, osły, żółwie błotne, żubronie, alpaki, kuce – to okazy zwierząt, które będzie można zobaczyć podczas Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych. XXVIII edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 5-7 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.