Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop
17.07.2017
Gracze bawili się w sobotę na Targach [VIDEO]

11 godzin grania w planszówki, ponad 40 rodzinnych grup bawiących się w escape roomie, tłumy miłośników ping-ponga, kilkadziesiąt maluchów, które pokochały gry z dawnego podwórka i zabawy z Bzikiem. Było mnóstwo uśmiechu i zabawy! Zapraszamy do obejrzenia relacji video.
 

17.07.2017
Kolejna sobota pełna atrakcji

W sobotę 22 lipca zapraszamy na spotkania z bohaterami książek dla dzieci – sympatyczną Heksą, Reksiem, zajęcia plastyczne, naukę poznańskiej gwary, rozwiązywanie matematycznych łamigłówek oraz na poszukiwanie dinozaurów i ogrodnicze eksperymenty. Wszystkie atrakcje są bezpłatne!
 

15.07.2017
Te wspaniałe ciągniki i maszyny rolnicze (galeria)

Coraz bliżej do Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA oraz odbywającego się w tym samym czasie Festiwalu Starych Ciągników. Dwudniowy event odbędzie się w Wilkowicach koło Leszna w dniach 19-20 sierpnia.
 

14.07.2017
Tu się gra, tu nie ma nudy!

W sobotę 15 lipca "Lato na Targach" opanują mali i duzi gracze. Specjalnie dla nich organizatorzy przygotują escape room dla dzieci i rodziców, wypożyczalnię gier planszowych i gry z dawnego podwórka. Wszystkie atrakcje są bezpłatne!
 

12.07.2017
Klimatyczne kino pod gwiazdami (galeria)

W czwartek w kinie letnim obejrzymy film „Szef”. Wcześniej będzie można wrzucić coś na ząb za sprawą restauracji Garden City i zrelaksować się na plaży lub ogrodzie letnim. Przypomnijmy sobie jak było na projekcji tydzień temu!
 

11.07.2017
Pokój podróżnika

Czu uda Wam się odnaleźć klucz pewnego zapominalskiego podróżnika? Zapraszamy wszystkich małych odkrywców do wzięcia udziału w ekscytującej przygodzie!
 

10.07.2017
Podniebna joga (video)

Joga na dachu pawilonu 15, zumba, rolki - zobaczcie jak bawiliśmy się w trakcie Aktywnej Soboty w trakcie "Lata na Targach”!
 

10.07.2017
„Szef” w plenerowym kinie kulinarnym GARDENcity

Zapraszamy na najbardziej apetyczną letnią komedię, którą głodnym rozrywki widzom serwuje reżyser Jon Favreau. Seans filmu "Szef" już w kolejnym plenerowym kinie kulinarnym GARDENcity 13 lipca.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.