Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
19.09.2017
Kogo wysłać na stoisko targowe?

To jedno z najważniejszych pytań, przed jakim staje wystawca podejmując decyzję o pojawieniu się na targach. Kto najlepiej opowie o produkcie? Kto najłatwiej nawiąże kontakt z klientami?
 

18.09.2017
Ponad 500 firm i marek

Za nami Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA i odbywające się w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA i Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB. Jak zapamiętamy te targi?
 

18.09.2017
Międzynarodowa Polagra (video)

Wystawcy z całego świata, nowości, najlepsze produkty wyróżnione Złotym Medalem MTP –tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra Food 2017 zapowiada się fascynująco. Zanim jednak otworzymy targowe pawilony – przypomnijmy sobie edycję ubiegłoroczną!
 

17.09.2017
Organek jesienią na MTP

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert grupy ØRGANEK! Zespół wystąpi 11 listopada na hali nr 2 MTP w ramach Koncertowej Jesieni.
 

16.09.2017
Bilety online na targi Polagra

Już niedługo (25-28 września) rozpoczniemy największy blok targowy drugiego półrocza - Polagra 2017 obejmujące targi Polagra Food, Polagra Tech, Polagra Gastro, Invest Hotel, Pakfood i Smaki Regionów. Wydarzenie co roku odwiedza ponad 60 tys. zwiedzających.
 

16.09.2017
Fuzja pełna inspiracji czyli targi Polagra Gastro i Invest Hotel

W dniach 25-28 września br. odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Gastronomii i Wyposażenia Hoteli - Polagra Gastro i Invest Hotel. Oba wydarzenia, choć nadal odbywają się pod odrębnymi brandami, łączy konglomerat rozwiązań dla branży HoReCa.
 

15.09.2017
Zapraszamy na Smaki Regionów!

Już niedługo (23-26 września) na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się najsmaczniejsze wydarzenie tej jesieni. Targi SMAKI REGIONÓW za każdym razem zaskakują bogactwem tradycyjnej żywności. W Poznaniu posmakujemy jedzenia z 16 polskich województw i 4 zagranicznych regionów, które będą reprezentowane przez blisko 200 wystawców – lokalnych producentów.
 

15.09.2017
Wyczarowane z drewna (galeria)

Targom Drema towarzyszyła wystawa drewnianych przedmiotów, które przemysłowo nie są wykonywane w tym surowcu. Na ekspozycję złożyły się prace uczniów, którzy biorą udział w konkursie organizowanym przez Wydawnictwo Inwestor. Zobaczcie ich niesamowite dzieła!
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.