Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
18.03.2017
Gala Złotych Medali MTP już w czwartek (video)

Konsumenci wybrali najlepsze produkty prezentowane na Targach w minionym roku. Wśród nagrodzonych znalazły się m.in. brzytwa „ostre pióro”, zestaw do grupowej rehabilitacji kardiologicznej i urządzenie do treningu opartego na elektrostymulacji mięśni. 23 marca podczas uroczystej gali, 31 produktów zostanie nagrodzonych „Złotym Medalem - Wybór Konsumentów”.
 

17.03.2017
Cała branża patrzyła na Poznań (galeria)

To były cztery pasjonujące dni na targach Meble Polska, Arena Design i Home Decor. Zapraszamy do fotograficznego podsumowania tych dni.
 

17.03.2017
Medyczne trendy na Top Medical Trends

Lekarze z całej Polski na Targach Poznańskich zapoznają się z najnowszymi trendami w medycynie oraz nowościami w diagnostyce i terapii. Dziś rozpoczyna się Kongres Top Medical Trends, który potrwa do 19 marca. W poprzedniej edycji tego wyjątkowego w skali kraju spotkania udział wzięło aż 4 tys. lekarzy!
 

17.03.2017
Znani na targach Home Décor (video)

Nasza wszędobylska kamera MTP TV na targach Home Décor wypatrzyła Ewę Mingę I Małgorzatę Rozenek – Majdan. Nie mogliśmy odmówić sobie przyjemność ucięcia pogawędki z obiema paniami!
 

16.03.2017
Znajdź swoją Miłość! Wygoda i styl w kampanii Polska Moda (video)

Projekt Polska Moda pomaga klientom w znalezieniu wysokiej jakości produktów stworzonych w 100% w Polsce. W nowej kampanii programu wystąpili tancerze You Can Dance - Julia Adamczyk oraz Bartosz Wójcik, którzy w swojej choreografii udowadniają, że konstrukcja oraz jakość materiałów ubrań i dodatków, noszonych przez nas na co dzień, mają olbrzymi wpływ na wygodę.
 

16.03.2017
Constantin Wortmann na VIVA LIGHT 2017 (galeria)

VIVA LIGHT niezmiennie od 2015 roku towarzyszy arenie DESIGN. Z roku na rok strefa poświęcona oświetleniu jest coraz większa i przyciąga wyjątkowymi projektami, autorstwa znanych na świecie designerów. Gwiazdą trzeciej odsłony wystawy VIVA LIGHT jest Constantin Wortmann.
 

15.03.2017
Nipa Doshi: Piękno jest wokół nas (video i galeria)

Inspiracje do tworzenia są wszędzie. Trzeba mieć tylko dobre oko, by je odnaleźć, nawet w najbardziej nieoczekiwanych miejscach - mówiła w Poznaniu projektantka Nipa Doschi. Współzałożycielka studia Doshi Levien była gościem specjalnym pierwszego dnia targów arena DESIGN.
 

15.03.2017
Meble trzymają się mocno (video)

Pierwsze wrażenia z rozpoczętych wczoraj targów Meble Polska? Tegoroczna ekspozycja potwierdza dynamiczny rozwój branży będącej jedną z wizytówek naszego eksportu. W pierwszym dniu padło także wiele istotnych deklaracji wsparcia ekspansji zagranicznej polskich firm.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4