Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop
14.06.2017
Artystycznie na MTP

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich trwają obrony dyplomów magisterskich i licencjackich studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Pawilon nr 6 został oddany we władanie młodych artystów, którzy przygotowują w nim wystawy swoich prac.
 

13.06.2017
Zapraszamy na Ogólnopolski Konwent Blogosfery Ogrodniczej – SUMMER CAMP

Dwa dni pełne nowinek ogrodniczych, znani i lubiani blogerzy, vlogerzy i youtuberzy, niecodzienny sposób przekazania wiedzy ogrodniczej, wielkie grillowisko – to i wiele więcej już 30 czerwca i 1 lipca na Targach Poznańskich.
 

12.06.2017
Za nami rekordowa edycja targów ITM, Modernlog, 3D Solutions i Subcontracting

Liczby mówią same za siebie: blisko 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 27 krajów, 17 893 zwiedzających. W ciągu czterech dni targów można było zobaczyć najnowocześniejsze maszyny, innowacyjne rozwiązania implementowane na grunt przemysłu oraz spotkać tuzy polskiej i światowej branży przemysłowej.
 

12.06.2017
Kobiety z całej Polski w Sali Ziemi

Po raz pierwszy Kongres Kobiet zostanie zorganizowany poza Warszawą. Organizatorzy zdecydowali, że jego IX edycja odbędzie się w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

11.06.2017
Teatralnie na MTP

Międzynarodowe Targi Poznańskie są partnerem tegorocznej edycji Malta Festival Poznań, który odbędzie się w stolicy Wielkopolski w dniach 16 – 25 czerwca. Targi staną się jednym z festiwalowych miejsc i będą gościć fanów teatru i działań performatywnych.
 

10.06.2017
Lato na Targach znów na MTP!

Międzynarodowe Targi Poznańskie już po raz piąty zapraszają do spędzenia wakacji w ramach akcji „Lato na Targach”. Targowy ogród zamieni się w miejską plażę z leżakami, placem zabaw i codziennymi animacjami. Dodatkowo Targi uruchamiają letnie kino plenerowe i cykl tematycznych projektów weekendowych.
 

10.06.2017
Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…
 

09.06.2017
Leciały iskry!

Profesjonaliści z branży szlifierskiej sprawdzili swoje siły podczas regionalnych zawodów „Starcie Szlifierzy”, których kolejne eliminacje w tym roku odbyły się w Poznaniu podczas targów ITM Polska.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.