Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie od poniedziałku do niedzieli
od godz. 10:00 do 18:00
(środy do 21.00; czwartki do 0.00)
cop
 
14.03.2016
Merytorycznie o książkach

Cechą wyróżniającą Targi Książka dla Dzieci i Młodzieży jest starannie dobrany program wydarzeń merytorycznych. Zobacz jakim tematom poświęcona będzie tegoroczna edycja - targi już w najbliższy weekend 18 - 20 marca. Wstęp wolny!
 

13.03.2016
Odliczamy godziny do gali (video)

Niewiele czasu pozostało do Gali Nagród konkursu „Złoty Medal – Wybór Konsumentów”, która odbędzie się 15 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Galę będzie można śledzić na żywo w Internecie!
 

13.03.2016
Fredro dla dorosłych już wkróce!

Jeden z najpopularniejszych polskich spektakli ostatnich lat, zagrany od dnia premiery ponad 400 razy i wielokrotnie nagradzany – zarówno zespołowo, jak i indywidualnie – „Fredro dla dorosłych – mężów i żon” zagości na scenie Sali Ziemi już 15 marca. Na spektakl zaprasza Sollus Entertainment.
 

12.03.2016
Rybomaniacy po raz pierwszy w Sosnowcu

W piątek na Rybomanii w Sosnowcu był tzw. Vip Day, w sobotę i w niedzielę targi są otwarte dla wszystkich. Na pasjonatów wędkarstwa czekać będzie 130 wystawców i mnóstwo atrakcji, z gigantycznym akwarium na czele!
 

11.03.2016
Rekord sprzedaży na targach meblowych w Poznaniu

- Pierwszego dnia targów MEBLE POLSKA 2016 sprzedaliśmy dwa razy więcej mebli niż podczas całych targów IMM w Kolonii - powiedział w rozmowie z dyrektorem największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej Józefem Szyszką jeden z tegorocznych wystawców, który z oczywistych względów pragnie pozostać anonimowy. Ta wypowiedź idealnie opisuje to, co działo się w Poznaniu od 8 do 11 marca.
 

11.03.2016
Jubileuszowy Top Medical Trends

Ponad 3 000 lekarzy rodzinnych z terenu całej Polski weźmie udział w Kongresie TOP MEDICAL TRENDS, który w dniach 11-13 marca odbędzie się w centrum kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas jubileuszowej, dziesiątej edycji wydarzenia medycy zapoznają się z najnowszymi trendami i znaczącymi osiągnięciami w różnych dziedzinach medycyny.
 

10.03.2016
Meble Polska i Home Decor oczami branży (video)

Jak oceniają obecną edycję? Jakie trendy w meblarstwie będą obowiązywać w najbliższych latach? Zapraszamy do obejrzenia ciekawych wywiadów z wystawcami targów Meble Polska i Home Decor!
 

10.03.2016
Z kamerą na Areną Design (video)

Za nami dwa dni targów. Telewizja Targowa MTP TV postanowiła sprawdzić co słychać u wystawców Arena Design – a z jakim efektem? Zapraszamy do obejrzenia materiałów filmowych!
 

wstecz dalej

podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4