Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
02.03.2015
Dobre perspektywy dla przemysłu targowego w 2015 roku

Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego (UFI) opublikowało wyniki 14. edycji badania „UFI Global Barometer”. Sytuacja jest raczej stabilna, a większość firm targowych ze wszystkich regionów deklaruje wzrost obrotów – to najważniejsze wnioski raportu.
 

28.02.2015
Sobota dla publiczności na targach Gardenia

Dziś zapraszamy wszystkich miłośników ogrodnictwa na dzień dla publiczności na targach Gardenia i Special Days. W programie kiermasz roślin, inspirujące kompozycje kwiatowe, sprzęt i gadżety dla ogrodników a także wiele okolicznościowych dekoracji.
 

27.02.2015
Florystyczne Show Mistrzów: Sekunda&Sieradzan i Przyjaciele (galeria)

Wczoraj w Sali Ziemi odbyło się spektakularne show florystyczne z udziałem najlepszych polskich florystów. Bukiety i dodatki wykonane z kwiatów zaprezentowali Piotr Sekunda, Zygmunt Sieradzan, Małgorzata Szymioł, Monika Bębenek, Magdalena Birula Białynicka, Katarzyna Cepa, Katarzyna Kluba. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Było zjawiskowo!
 

27.02.2015
Zapraszamy na drugi dzień Targów GARDENIA

W programie bardzo ciekawe wydarzenia. Spotkania dla profesjonalistów rozpoczną się już o 9.30 prelekcją na temat pierwszej na świecie aplikacji e-commerce przenoszącej rynek architektury krajobrazu i ogrodnictwa do Internetu. Ponadto zapraszamy do udziału w seminarium z dr Markiem Borowińskim, debacie na temat stanu i perspektyw rozwoju terenów zieleni w Poznaniu. Program wzbogacą również porady Marka Jezierskiego oraz „ZIELONE EDUKARIUM”.
 

27.02.2015
Odlotowy jubileusz na Gardenii

Z okazji 25-lecia swojego istnienia firma Cellfast przygotowała dla zwiedzających targi Gardenia 2015 wyjątkową atrakcję – ogromny balon powietrzny. Wczoraj każdy mógł wznieść się ponad teren Międzynarodowych Targów Poznańskich w wiklinowym koszu. Lądowisko balonu znajdowało się na placu pomiędzy pawilonami 5A i 12. Jeśli pogoda dopisze loty będą odbywać się również dziś i w sobotę w godz. 11:00-15:00.
 

26.02.2015
Radom modą stoi - przykład ciekawego partnerstwa [VIDEO]

Kilkanaście przedsiębiorstw związanych z przemysłem skórzanym prezentuje potencjał regionu radomskiego podczas kolektywnego wystąpienia na Targach Mody Poznań. Silna reprezentacja branży powstała, dzięki współpracy Miasta Radomia z Ogólnopolską Izbą Branży Skórzanej.
 

26.02.2015
Już dziś Show Mistrzów: Sekunda&Sieradzan i Przyjaciele

Już dzisiaj w Sali Ziemi o godz. 18.30 rozpocznie się niesamowite widowisko z udziałem najlepszych florystów! (pawilon nr 15) Bilety dostępne w specjalnej cenie!
 

26.02.2015
Jury już wybrało, wybieraj i Ty

Złote Medale zdobyły 23 nowatorskie produkty prezentowane przez wystawców targów Gardenia i Special Days. Wystawcy odebrali prestiżowe statuetki podczas uroczystej gali otwarcia targów. Najlepsze produkty mogą wybierać również konsumenci. Zapraszamy do poszukiwania nagrodzonych produktów oraz głosowania!
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4