Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
30.11.2016
Weekend pełen atrakcji dla dzieci

Wioska indiańska, dmuchany zamek, kącik plastyczny, piekarnia młodego jeźdźca, możliwość spotkania ze Świętym Mikołajem i Poznański Łańcuch Świąteczny– to atrakcje, jakie czekają na najmłodszych na Cavaliadzie i Festiwalu Sztuk i Przedmiotów Artystycznych. Już od piątku na MTP!
 

29.11.2016
Wyjątkowy koncert wyjątkowego artysty

Zbigniew Wodecki obchodzi w tym roku jubileusz działalności artystycznej i z tej okazji 3 grudnia w Sali Ziemi odbędzie się niepowtarzalny koncert. Największe przeboje artysty uświetnią podróż po jego karierze w ciekawych opowieściach.
 

29.11.2016
Dziś ostatni dzień głosowania na najfajniejsze doodle MTP

Do 30 listopada trwa internetowe głosowanie na jubileuszowe doodle Międzynarodowych Targów Poznańskich Który spośród 6 projektów podoba się Wam najbardziej? Zapraszamy do głosowania!
 

28.11.2016
Wspólnie zróbmy ogromny Poznański Łańcuch Świąteczny!

Rok temu miał 1300 metrów i można by nim opasać Iglicę 9 razy, a jakiej długości będzie teraz? Podczas Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych znów będziemy wspólnie tworzyć Poznański Łańcuch Świąteczny! Zapraszamy w dniach 2-4 grudnia!
 

26.11.2016
Festiwal, że Ho Ho Ho!

Od 2 do 4 grudnia podczas Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych Międzynarodowe Targi Poznańskie zamienią się w magiczne miejsce i niczym dom świętego Mikołaja, rozbłysną świątecznym blaskiem!
 

25.11.2016
Targowe granie po raz 121

W piątek 25 listopada zabrzmi już po raz 121 Koncert Targowy. Tym razem w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu usłyszymy zwycięzców międzynarodowych konkursów skrzypcowych. Sponsorem sezonu Filharmonii Poznańskiej są Targi Poznańskie.
 

25.11.2016
Pełna emocji CAVALIADA EVENTING TOUR

CAVALIADA po raz kolejny stanie się areną zmagań zawodników WKKW. Na starcie staną najlepsi polscy zawodnicy, a wśród nich między innymi Paweł Warszawski - czterokrotny zdobywca Pucharu Polski WKKW i dziewięciokrotny medalista Mistrzostw Polski czy Mariusz Kleniuk, tegoroczny zwycięzca Pucharu Polski WKKW.
 

23.11.2016
Czas pomyśleć o prezentach!

Szukasz pomysłu na prezent świąteczny? Chcesz nauczyć się sztuki rękodzieła? A może chcesz własnoręcznie wykonać prezent dla ukochanej osoby? Tak czy siak, nie może cię zabraknąć na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który w dniach 2-4 grudnia odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich!
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.