Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
02.02.2015
Sala Ziemi w czołówce najlepszych sal koncertowych

Sala widowiskowo-koncertowa Międzynarodowych Targów Poznańskich została zaliczona do wąskiego grona najlepszych dużych sal koncertowych i operowych w Polsce. Listę 13 perfekcyjnych pod względem akustycznym inwestycji opublikowała Gazeta Wyborcza.
 

02.02.2015
Umów spotkania z wystawcami Meble Polska 2015

Wiodący polscy producenci mebli w zasadzie w komplecie, prawie 40.000 mkw powierzchni ekspozycyjnej oraz blisko 20.000 kupców meblowych z około 50 krajów – tak w skrócie przedstawić można zbliżające się targi Meble Polska 2015 – największe międzynarodowe kontraktacje meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbędą się od 17 do 20 lutego w Poznaniu.
 

02.02.2015
Daj się zwabić na KNIEJE!

W tym tygodniu na MTP rozpoczną się Targi Myślistwa i Strzelectwa Sportowego Knieje. Jedną z gwiazd targów będzie Tomasz Maliński - Malinowy król, Mistrz Europy w Szlachetnej Sztuce Wabienia Jeleni, a jednocześnie leśnik i miłośnik przyrody. Gdzie, kiedy i jak zaryczy wielki bohater polskich rykowisk?
 

01.02.2015
Droga na zagraniczne rynki wiedzie przez Poznań

- Polska to meblowy potentat, trzeci eksporter w Europie, dlatego chcemy być najlepszą i najbardziej kompleksową na świecie prezentacją tego przemysłu - mówi Józef Szyszka, dyrektor targów Meble Polska.
 

31.01.2015
Medaliści Targów Wyposażenia Wnętrz - głosowanie trwa

Trwa głosowanie na Złoty Medal – Wybór Konsumentów targów Home Decor. O ten zaszczytny tytuł walczy 5 produktów. Wszystkie najwyższej jakości, innowacyjne i zasługujące na uwagę. Który wybiorą głosujący? Dowiemy się 24 marca 2015 roku!
 

30.01.2015
Płaca minimalna w Niemczech zagrożeniem dla polskiego przemysłu targowego (video)

Obowiązująca w Niemczech od 1 styczna 2015 r. ustawa o płacy minimalnej budzi ogromny niepokój Polskiej Izby Przemysłu Targowego. W myśl nowego prawa, niemiecka stawka minimalna – 8,5 euro – ma dotyczyć zarówno Niemców jak i obywateli innych państw, pracujących na terenie Niemiec. Nowa ustawa uderza nie tylko w firmy transportowe, ale i w szeroko rozumiany polski przemysł targowy i wszystkich polskich wystawców na terenie Niemiec.
 

29.01.2015
Czym zaskoczy nas Rybomania? (video)

Coraz bliżej do Targów Wędkarskich Rybomania. O skali wydarzenia, zaproszonych gościach i atrakcjach, jakie przyciągną na targi tysiące wędkarzy opowiada Piotr Kamiński, dyrektor projektu.
 

29.01.2015
Wyjątkowe okna na aukcjach charytatywnych

Trwa akcja charytatywna Międzynarodowych Targów Poznańskich i Caritas Diecezjalnych w Polsce. W serwisie aukcyjnym Allegro na nabywców czekają energooszczędne okna, zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup opału na zimę dla osób potrzebujących oraz remont domu dziecka w Lesznie.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4