Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
08.05.2015
Intermasz oczami Prezydenta (video)

6 maja gościliśmy na Targach Poznańskich Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Głównym celem wizyty naszego gościa była uroczystość wręczenia Nagród Gospodarczych, ale Prezydent znalazł również czas, aby zwiedzić ekspozycje targowe. Nasza kamera podążała oczywiście jego śladem!
 

08.05.2015
Intermasz dla rodzin - Festyn Wielkich Maszyn

Każdy, kto w dzieciństwie bawił się zabawkowymi koparkami czy dźwigami, może zrealizować swoje marzenia by zasiąść na miejscu operatora prawdziwych urządzeń budowlanych. 9 maja (sobota), czyli ostatniego dnia Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego Intermasz, zapraszamy całe rodziny na Festyn Wielkich Maszyn.
 

08.05.2015
Wystawcy o targach Intermasz (video)

Bez nich nie byłoby tych targów. W tym roku wystawcy Intermasz to 150 firm i marek, które prezentują w Poznaniu około 400 maszyn, w tym aż 16 absolutnych rynkowych debiutów! Jak oceniają targi na półmetku? Z jakimi nadziejami przyjechali do Poznania? Zapraszamy do obejrzenia tych interesujących rozmów!
 

07.05.2015
Wizytówki polskiej gospodarki (video)

Prezydent Bronisław Komorowski 6 maja na Targach Poznańskich wręczył Nagrody Gospodarcze pięciu najlepszym polskim firmom. Kim są zdobywcy tej prestiżowej nagrody? Jak się pracuje na taki sukces? Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z laureatami!
 

07.05.2015
Szanse przed branżą transportową

Inwestycje, projektowanie i realizacja – wokół tych trzech zagadnień koncentruje się trwający na targach Intermasz Kongres Infrastruktury Transportowej.
 

07.05.2015
Dobra promocja polskiej przedsiębiorczości (video)

Zapraszamy do obejrzenia relacji video z uroczystości wręczenia Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Gala odbyła się 6 maja 2015 r. w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich, która po raz kolejny stała się areną wyróżnienia nazywanego „polskim noblem”.
 

07.05.2015
Targi Poznańskie centrum wystawienniczym Polski

- Poznań pełni istotną rolę w życiu gospodarczym Polski jako centrum wystawiennicze – powiedział Prezydent Bronisław Komorowski w wywiadzie udzielonym programowi informacyjnemu Teleskop. Rozmowa odbyła się w Holu Wschodnim Międzynarodowych Targów Poznańskim 6 maja 2015 roku.
 

07.05.2015
Intermasz w obiektywie fotografa (galeria)

Przed nami drugi dzień targów Intermasz. A jak wyglądała targowa środa? Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4