Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop
15.03.2017
Nipa Doshi: Piękno jest wokół nas (video i galeria)

Inspiracje do tworzenia są wszędzie. Trzeba mieć tylko dobre oko, by je odnaleźć, nawet w najbardziej nieoczekiwanych miejscach - mówiła w Poznaniu projektantka Nipa Doschi. Współzałożycielka studia Doshi Levien była gościem specjalnym pierwszego dnia targów arena DESIGN.
 

15.03.2017
Meble trzymają się mocno (video)

Pierwsze wrażenia z rozpoczętych wczoraj targów Meble Polska? Tegoroczna ekspozycja potwierdza dynamiczny rozwój branży będącej jedną z wizytówek naszego eksportu. W pierwszym dniu padło także wiele istotnych deklaracji wsparcia ekspansji zagranicznej polskich firm.
 

14.03.2017
Wręczono nagrody w konkursie TOP DESIGN 2017

Jury pod przewodnictwem prof. Bogumiły Jung - prezes Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych wybrało 10 najlepiej zaprojektowanych produktów. Wystawę nagrodzonych prac można obejrzeć podczas areny DESIGN, która do piątku odbywa się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

14.03.2017
Meble jednym ze strategicznych projektów Ministerstwa Rozwoju (video)

Gościem specjalnym, który zaszczycił swoją obecnością targi Meble Polska, targi wnętrz Home Decor oraz arenę DESIGN była Wiceminister Jadwiga Emilewicz, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju. Zapraszamy do obejrzenia relacji video z tej wizyty!
 

14.03.2017
Targi o dobrym wzornictwie

Dziś na MTP rozpoczynają się trzy przenikające wydarzenia: targi kontraktacyjne Meble Polska, targi wyposażenia wnętrz i dekoracji Home Decor oraz wystawa arena Design. Arena Design to inspirująca ekspozycja, wykłady ekspertów w strefie FORUM oraz szereg propozycji warsztatowych, skierowanych nie tylko do profesjonalistów, ale do wszystkich miłośników dobrego wzornictwa.
 

13.03.2017
Doshi Levien na arena DESIGN 2017!

W ramach areny DESIGN, która towarzyszy targom MEBLE POLSKA, odbywają się wykłady znakomitych, znanych na całym świecie projektantów. Gościem specjalnym 9. edycji wydarzenia (14-17.03) będzie hindusko-szkocki duet – założyciele studia Doshi Levien. Zapraszamy we wtorek o godz. 12 na scenę Forum.
 

13.03.2017
Meblowy świat przyjeżdża na zakupy do Poznania

Hurtowi dystrybutorzy mebli z ponad 50 krajów przyjeżdżają do Poznania, by wziąć udział w targach MEBLE POLSKA 2017. Te największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej przyciągają co roku tłumy handlowców z całego świata zainteresowanych zakupem mebli z Polski i stanowią obecnie jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu. Po siedmiu latach od zmiany formuły na ściśle biznesową targi MEBLE POLSKA dołączyły do czołówki najważniejszych spotkań branży meblowej w Europie.
 

12.03.2017
Kto zdobędzie TOP DESIGN award 2017?

Znamy finalistów konkursu TOP DESIGN award 2017. Na wystawie podczas wydarzenia arena DESIGN będzie można zobaczyć aż 32 produkty, reprezentujące 10 kategorii tematycznych.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.