Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
08.04.2015
To fascynujące prawo jazdy

Tegoroczna edycja Motor Show w Poznaniu, to również cały szereg wydarzeń towarzyszących, wśród nich między innymi wystawa p.t. „Historia prawa jazdy na ziemiach polskich”, prezentowana wcześniej w sejmie RP oraz w Muzeum Techniki w Warszawie
 

08.04.2015
Ekstra maszyny i ciekawi goście na Motor Show

Pisaliśmy już o wydarzeniach tegorocznego Motor Show, czas poświęcić trochę miejsca jego gościom, których jak zwykle pojawi się cała masa. Wśród nich m.in. Ania Jackowska, najsłynniejsza polska podróżniczka motocyklowa oraz 4-krotny Rajdowy Mistrz Polski Robert Herba.
 

07.04.2015
Magiczny festiwal

Nowości ze świata gier i filmów, spotkania autorskie z uznanymi pisarzami, testowanie prototypów gier planszowych, turnieje, konkursy oraz panele dyskusyjne – to atrakcje jakie dla miłośników fantastyki szykują organizatorzy największego w Europie Festiwalu Fantastyki Pyrkon, który w dniach 24-26 kwietnia odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

07.04.2015
Przedsiębiorczy Poznań spotka się na Targach

W dniach 21 i 22 kwietnia 2015 roku odbędzie się V edycja "poznańskiego święta przedsiębiorczości" - Dni Przedsiębiorczości Poznań. Miejscem wydarzeń będzie Pawilon 15 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

04.04.2015
Jeszcze jeden powód, aby odwiedzić Motor Show

Luksusowe campery, przyczepy, akcesoria – na tegorocznych targach Motor Show nie zabraknie oczywiście salonu caravaningowego. A w nim, poza ekspozycjami najważniejszych firm, masa atrakcji, ze zlotem miłośników „domu na czterech kółkach” na czele.
 

03.04.2015
Aleja Lipowa aleją gwiazd

Gwiazdy, pokazy, emocje – to najprostsze skojarzenia ze Sceną Główną podczas targów LOOK i beautyVISION. W dniach 18-19 kwietnia w Alei Lipowej Międzynarodowych Targów Poznańskich zagoszczą sławy światowego fryzjerstwa.
 

03.04.2015
Dremasilesia 2015. Kompleksowo o drewnie i meblarstwie

Polski sektor drzewno-meblarski charakteryzuje się dużym rozproszeniem i zróżnicowaniem. Aż 90% to małe bądź średnie firmy, których pozycja rynkowa jest najbardziej zagrożona, w związku z czym jej przedstawiciele muszą sięgać po innowacyjne metody optymalizacji produkcji w celu zwiększenia konkurencyjności. Właśnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach z branży drzewnej i meblarskiej organizowane są Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna Dremasilesia, które w tym roku odbędą się w dniach 17-19 kwietnia 2015 w Śląskim Centrum Targowym Chorzowie.
 

02.04.2015
Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Z okazji świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć wszystkim naszym wystawcom, klientom i gościom najserdeczniejsze życzenia wyjątkowych, ciepłych i pełnych radości chwil spędzonych w gronie rodziny oraz przyjaciół. Niech będzie to dla Państwa czas relaksu i odpoczynku - wbrew pogodzie za oknem – pełen prawdziwie wiosennej atmosfery!
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4