Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
04.06.2014
ITM Polska w obiektywie (galeria)

Zapraszamy na II dzień targów ITM Polska. Jeśli wahacie się czy warto odwiedzić nas dzisiaj i obejrzeć ekspozycje zlokalizowane aż w 9 pawilonach – z pewnością przekona Was galeria zdjęć z wczoraj!
 

03.06.2014
Indie rynek z perspektywami

Goście z Indii znaleźli czas, by pierwszego dnia targów ITM Polska spotkać się z dziennikarzami. Podczas briefingu prasowego mówiono o zacieśnieniu współpracy, potencjale gospodarek oraz podobieństwach obu krajów: Polski oraz Indii.
 

03.06.2014
ITM Polska z nowymi imprezami targowymi

- Targi ITM Polska to świadectwo, że nadążamy za światem, a w pewnych obszarach jesteśmy liderem – mówił Jerzy Witold Pietrewicz, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki, na gali otwarcia targów ITM Polska.
 

03.06.2014
Pawilon Indyjski na ITM Polska otwarty! (video)

Uroczystym przecięciem wstęgi oraz zapaleniem lampy otwarto dziś w Poznaniu Pawilon Indyjski na targach ITM Polska. Indie są Krajem Partnerskim tegorocznych czerwcowych targów przemysłowych.
 

03.06.2014
Wystawa PWK otwarta dla zwiedzających!

Gorąco zapraszamy do zwiedzenia ekspozycji Wystawy PWK Konkurencyjna Polska, która od dziś, tj. 3 czerwca, jest dostępna dla szerokiej publiczności. W pawilonach nr 1 i 2 MTP czekają niezwykłe wystawy, multimedialne prezentacje i polski design z najwyższej półki. Wstęp na wystawę jest bezpłatny
 

03.06.2014
Dziś rozpoczynają się targi ITM Polska

Prawie 1400 maszyn i urządzeń za kilkaset milionów złotych można od dziś oglądać w poznańskich pawilonach. Rozpoczynają się bowiem targi ITM Polska, które potrwają do piątku 6 czerwca.
 

02.06.2014
Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP wręczona!

Poznaliśmy laureatów Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Po raz pierwszy w historii została przyznana nagroda w nowej kategorii Trwały Sukces. Gala, z udziałem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, odbyła się w Sali Ziemi na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
 

02.06.2014
Prezydent zwiedził Pewukę (zdjęcia)

W napiętym kalendarzu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego znalazł się oczywiście czas, aby zwiedzić ekspozycje rozpoczętej dziś II Powszechnej Wystawy Krajowej „Konkurencyjna Polska 1989 – 2014”. Co szczególnie przypadło do gustu Prezydentowi?
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4