Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie od poniedziałku do niedzieli
od godz. 10:00 do 18:00
(środy do 21.00; czwartki do 0.00)
cop
 
05.04.2016
Minister Piotr Naimski na GasReg.21 w Poznaniu

Minister Piotr Naimski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i pełnomocnik Rządu do spraw strategicznej infrastruktury energetycznej weźmie udział w drugim dniu konferencji GasReg21 w Poznaniu, tj. 11 maja 2016 r. Panel: "Prawo energetyczne - przełamywanie barier w handlu gazem ziemnym"
 

05.04.2016
Pyrkon coraz bliżej!

8 kwietnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpocznie się trwający trzy dni Festiwal Fantastyki Pyrkon - impreza, na której każdy fan fantastyki znajdzie coś dla siebie. Turnieje gier, warsztaty, prelekcje tematyczne, konkursy i spotkania z gośćmi to tylko część atrakcji, które sprawiają, że musicie tam być! Warto dać się wciągnąć i zapomnieć o zegarku, ponieważ Pyrkon funduje atrakcje dwadzieścia cztery godziny na dobę.
 

04.04.2016
Ostrzeżenie przed działalnością MPT Office

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. o.o. informują swoich wystawców i partnerów biznesowych, iż rozsyłająca faktury, m.in. za usługi konsultingowe świadczone w ramach targów, firma MPT Office sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu to podmiot w żaden sposób niepowiązany z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, a posługujący się nazwą bardzo zbliżoną do MTP sp. z o.o.
 

04.04.2016
Znajdź pracę z Dress for Succes

Trwa rekrutacja do drugiej edycji warsztatów organizowanych przez wielkopolski oddział międzynarodowej organizacji Dress for Success. Partnerem akcji są Międzynarodowe Targi Poznańskie., na terenie których odbędą się warsztaty w kwietniu i maju. Zostały jeszcze wolne miejsca, zgłaszać się można do 8 kwietnia.
 

04.04.2016
Elektryzujące Chippendales Show

Kilkunastu niewiarygodnie przystojnych, świetnie zbudowanych i rewelacyjnie poruszających się mężczyzn zatańczy tylko dla pań w Sali Ziemi już 6 kwietnia. Amerykański zespół Chippendales zaprezentuje w Poznaniu swój wyjątkowy projekt „Break the Rules”.
 

03.04.2016
Dziękujemy, że byliście z nami!

Ten czas tak szybko mija. Aż trudno uwierzyć, że Targi Motor Show i TTM dobiegły końca.
 

03.04.2016
Motor Show i TTM ciągle trwają!

Ale za to niedziela... Fani motoryzacji spędzają czas wolny na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
 

03.04.2016
Dla każdego, coś motoryzacyjnego!

Dziś ostatnia szansa, aby odwiedzić targi Motor Show i TTM. Następna taka okazja dopiero za rok!
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4