Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
20.08.2016
Stare i nowe maszyny w Wilkowicach

Po czym poznać, że zbliżamy się do końca wakacji? Po rozkręcaniu się naszej targowej maszyny! Pod koniec sierpnia w Poznaniu odbędą się wyczekiwane Targi Mody, ale już dziś zapraszamy do Wilkowic pod Lesznem, gdzie jak co roku ma miejsce Wystawa Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA.
 

19.08.2016
A ja na to jak na Lato!

Codzienne zabawy i animacje dla dzieci, zajęcia taneczne, Akademia Reissa, rolki, gry planszowe, kino letnie to wszystko znajdziecie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie cały czas trwa lato!
 

19.08.2016
Filip Czekała na Lecie z Książką

Czy wiesz, kto kiedyś rządził na Sołaczu? Gdzie w Poznaniu była Mała Azja? Kto naprawiał poznańskie koziołki, a kto konstruował wielobarwne neony oświetlające miasto? Małych i dużych odkrywców historii Poznania zapraszamy 20 sierpnia o godz. 11:00 na spotkanie z Filipem Czekałą, autorem bestsellera „Historie warte Poznania. Od Pewuki i Baltony do kapitana Wrony” i wspólnego zgłębiania tajemnic i ciekawostek stolicy Wielkopolski.
 

17.08.2016
„Amy” w Kinie Letnim

Już w najbliższy czwartek w Kinie Letnim Banków Spółdzielczych SGB zaprezentujemy film biograficzny „Amy” pokazujący prawdziwą historię gwiazdy muzyki Amy Winehouse. Zapraszamy w czwartek o godz. 21.30, wstęp wolny!
 

16.08.2016
Korzystamy z Lata na maxa!

Coraz więcej osób wraca z urlopów, za oknami pogoda w kratkę, a my rozpoczęliśmy przedostatni tydzień „Lata na Targach”. 26.08 zapraszamy Poznaniaków na podsumowanie „Lata” – będzie sporo atrakcji, już teraz warto zarezerwować czas !
 

14.08.2016
Pride of Poland już dziś

Dziś odbędzie aukcja Pride of Poland, której technicznym organizatorem są MTP. To najbardziej wyczekiwany punkt trwającego aż pięć dni Święta Konia Arabskiego, które do 15 sierpnia ma miejsce w Janowie Podlaskim, aby 16 sierpnia przenieść się do Białki i Michałowa.
 

13.08.2016
Święto Konia Arabskiego rozpoczęte

W Janowie Podlaskim trwa Święto Konia Arabskiego. Trybuny mogące pomieścić 1200 gości, namioty dla gości specjalnych i miejsca dla prawie 40 wystawców, oferujących akcesoria jeździeckie, produkty rzemieślnicze, artystyczne i kiermaszowe – to tylko niektóre z obiektów, jakie na tę okazję wybudowały Międzynarodowe Targi Poznańskie, organizator techniczny wydarzenia.
 

12.08.2016
Startujemy z Pride of Poland!

Już się zaczęło! Zapraszamy na najbardziej wyczekiwane wydarzenie w świecie koni arabskich – Święto Konia Arabskiego, w dniach 12-16 sierpnia 2016 roku w Janowie Podlaskim. 14 sierpnia towarzyszyć mu będzie ciesząca się długoletnią tradycją aukcja koni czystej krwi arabskiej Pride of Poland
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4