Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
21.07.2016
Nie dajmy się wyrolować! (galeria)

Pod takim hasłem wyruszą w sobotę z Targów Poznańskich wrotkarze, rolkarze, i deskorolkarze, którzy będą zdobywać nocny Poznań. Początek jazdy o godz. 20.30. Zobaczcie jak Night Skating wyglądał w roku ubiegłym!
 

21.07.2016
Trzy tysiące politologów na MTP

M.in. noblista Joseph Stiglitz, były wicepremier i Minister Finansów Leszek Balcerowicz czy Peter Anyang' Nyong'o, kenijski senator, będą prelegentami rozpoczynającego się w sobotę na Targach Poznańskich Światowego Kongresu Nauk Politycznych IPSA. Głównym tematem konferencji będzie polityka w świecie nierówności.
 

20.07.2016
Targowe kino pod chmurką

Zapraszamy do kina letniego Banków Spółdzielczych SGB! W ten czwartek obejrzymy film „Dzikie Historie” wyprodukowany przez Pedro Almadovara. Początek seansu o godz. 21.30, wstęp wolny!
 

20.07.2016
Mieszkanie w centrum czy cichy domek pod miastem?

Te i inne dylematy mieszkaniowe pomoże poznaniakom rozwiązać już 15 października tegoroczna edycja Targów Mieszkań i Domów, która odbędzie się w pawilonie 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

19.07.2016
Retro Motor Show w listopadzie

Stęskniliście się już za motoryzacją w najlepszym, targowym wydaniu? Mamy dla Was coś extra! Tym razem zapraszamy wszystkich moto-maniaków na podróż do przeszłości! Już w listopadzie, w Poznaniu rusza Retro Motor Show!
 

18.07.2016
Lato, ach to Ty!

Trwa kolejny tydzień „Lata na Targach”. Zapraszamy do odwiedzin – u nas niezależnie od pogody jest co robić!
 

18.07.2016
Czekamy na politologów

W tym tygodniu Poznań zmieni się w światową stolicę nauk politycznych. Stanie się tak za sprawą 24. Światowego Kongresu Politologów IPSA, który odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To olbrzymi sukces MTP, Mazurkas Travel, Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych i miasta Poznania. Po raz pierwszy w historii kongres odbędzie się w Europie Środkowo-Wschodniej.
 

15.07.2016
Sobota z książką to jest to!

W najbliższą sobotę - 16 lipca - w ramach warsztatów "Lato z Książką" zapraszamy na spotkanie z Elemerem słoniem w kratkę, bohaterem serii książek wydawnictwa Papilion. Sympatyczny słoń mimo tego, że wyróżnia się ze stada, ma wielu przyjaciół i tworzy sytuacje sprzyjające integracji grupy. Jego historie przekonują, że warto być sobą i warto mieć przyjaciół!
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4