Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
10.04.2014
II dzień konferencji "Przyszłość rynku medialnego w Polsce"

O przyszłości radia będą dziś dyskutować uczestnicy konferencji "Przyszłość rynku medialnego w Polsce". W środę, w przerwie między kolejnymi punktami spotkania, udało nam się porozmawiać z Juliuszem Braunem, Prezesem Telewizji Polskiej S.A. Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz zdjęć z pierwszego dnia wydarzenia.
 

09.04.2014
Złoty Medal dla Platformy hybrydowej TVP SA

Konferencję "Przyszłość rynku medialnego w Polsce" zainicjowało wręczenie Złotego Medalu MTP innowacyjnemu rozwiązaniu zgłoszonemu przez Telewizję Polską S.A.
 

09.04.2014
O cyfrowej telewizji i radiu na Targach

- Ludzie lubią telewizję. Dzięki cyfrowemu nadawaniu, mamy większy wybór, każdy może znaleźć coś dla siebie – mówił na otwarciu konferencji „Przyszłość rynku medialnego w Polsce” Jan Dworak, przewodniczący KRRiT.
 

09.04.2014
Ratowali życie na placu Św. Marka

Od razu uspokajamy – to, co Państwo widzą, to nie drastyczny wypadek, a tylko jego symulacja na targach SAWO. Wzięliśmy udział w modelowej akcji ratowniczej. Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz filmu!
 

09.04.2014
Targi Sawo od środy na MTP

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oficjalnie otwarte! Od rana tłumy chętnych zwiedzają targowe ekspozycje oraz biorą udział w przygotowanych przez organizatorów wydarzeniach.
 

09.04.2014
Witamy gości z UFI

Przez dwa dni będziemy gościć na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich specjalistów targowych, którzy wezmą udział w warsztatach zorganizowanych przez UFI, Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego.
 

09.04.2014
Konferencja "Przyszłość rynku medialnego w Polsce" w radio

Dziś i jutro, 9 i 10 kwietnia, na MTP odbędzie się konferencja "Przyszłość rynku medialnego w Polsce" organizowana wspólnie z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji. Relację z konferencji będzie można śledzić w specjalnej audycji… radiowej.
 

08.04.2014
Targi w obiektywie

Zakończył się pierwszy, gorący dzień targów Securex, Instalacje, TCS oraz Media Expo. Jak było? Oceńcie sami – zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4