Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
19.04.2015
Opinie wystawców o targach Look i beautyVision (video)

Zapraszamy do obejrzenia relacji wystawców z ostatniego dnia tegorocznych targów LOOK&beautyVISION.
 

19.04.2015
Kolorowa niedziela na MTP

Przed nami drugi dzień targów LOOK&beautyVISION. Ekspozycje można zwiedzać do godziny 18.00 i podobnie jak w sobotę – w okolicach Alei Lipowej odbywać się będą konkursy, prelekcje, pokazy makijażu i fryzjerstwa.
 

19.04.2015
Pierwszy dzień targów Look i beautyVision za nami [video]

Wiele wydarzeń, konkursów i kolorowych stylizacji – to wszystko można było zobaczyć podczas pierwszego dnia targów Look / beautyVision.
 

19.04.2015
TONI&GUY na targach LOOK

Dziś na Forum Fryzjerstwa Look na Scenie Głównej będzie można m.in. obejrzeć najnowszą kolekcję Akademii TONI & GUY - prawdziwych wirtuozów fryzjerstwa z Londynu. Start o godz. 13.00.
 

18.04.2015
Promocje, trendy, inspiracje…

Tysiące specjalistycznych kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała w promocyjnych cenach, pokazy najlepszych w kraju fryzjerów i wizażystów, darmowe porady i profesjonalne makijaże – targi LOOK i beautyVISION w Poznaniu
 

18.04.2015
Życie w zgodzie ze sobą według Magdy Kumorek

Jak być zawsze sobą w każdej sytuacji? Jak godzić piękno wewnętrzne z tym „na zewnątrz”? Zapraszamy w sobotę na spotkanie z aktorką Magdaleną Kumorek, która będzie gościem specjalnym Targów LOOK & beautyVISION. Początek o godz. 15.30.
 

18.04.2015
Makijaże z Rio de Janeiro w Poznaniu

Wizażyści - styliści Szkoły Wizażu & Stylizacji Anity Folaron i Folaroni jako jedyni w Polsce dwukrotnie pracowali w czasie Karnawału w Rio de Janeiro. W sobotę i w niedzielę na targach beautyVISION zaprezentują makijaże przygotowane specjalnie dla Szkoły Tańca Samby PORTELA.
 

18.04.2015
Diamond Show w Sali Ziemi

Pokazy fryzjerskie światowych marek, występy Kayah, Łukasza Zagrobelnego i Margaret, spotkania z najlepszymi stylistami – w sobotni wieczór 18 kwietnia w Sali Ziemi odbędzie się Gala Fale Loki Koki Diamond Show, największe wydarzenie w historii branży fryzjerskiej w Polsce. Galę poprowadzi Tomasz Kammel.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4