Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
08.07.2014
Świadkowie Jehowy ponownie na MTP

Okręgowy Kongres Świadków Jehowy odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 18 – 20 lipca br. Już po raz kolejny kilka tysięcy wyznawców będzie wspólnie modlić się i dyskutować. Jak co roku odbędzie się także chrzest w basenie.
 

07.07.2014
Biała pyra Gazety Wyborczej dla Lata na Targach

Międzynarodowe Targi Poznańskie otrzymały tytuł Białej Pyry Tygodnia, przyznawany przez Gazetę Wyborczą za zorganizowanie akcji "Lato na Targach". Redakcja doceniła nasze kreatywne podejście do przestrzeni, jaką dysponujemy i program akcji.
 

07.07.2014
Województwo Śląskie regionem partnerskim TOUR SALON

Różnorodne atrakcje, zarówno przyrodnicze, jak i kulturowe przyciągają tu corocznie ponad 4 mln. turystów, a bogactwo oferty turystycznej na każdą pogodę i porę roku sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Już dziś zapraszamy na stoisko woj. Śląskiego podczas targów TOUR SALON.
 

06.07.2014
Lato na Targach

Lato na Targach codziennie odwiedzają tłumy gości. Mamy, tatusiowie, babcie i dziadkowie ze swoimi pociechami korzystają z uroków wakacji. Zobacz zdjęcia.
 

06.07.2014
Wakacje - czas remontów i inwestycji

Zwiedzający, którzy pojawią się na pierwszych po wakacjach TARGACH MODY POZNAŃ, zauważą duże zmiany w naszej infrastrukturze. Trwa m.in. remont nawierzchni od ul Śniadeckich, odmienione zostaną również niektóre elewacje. Jednym słowem - inwestujemy i rozwijamy się!
 

05.07.2014
Sobota z Akademią Reissa i Miasteczkiem Dzieci

Kolejna nudna sobota w mieście? Chciałbyś sprawić swojemu dziecku miłą niespodziankę? Zapraszamy od godz. 10.00 na Lato na Targach – dziś o uśmiech naszych pociech zadbają instruktorzy z Akademii Reissa i Miasteczka Dzieci.
 

05.07.2014
Tłumy na plenerowym pokazie "O północy w Paryżu"

Na wczorajszym Wielkim Otwarciu "Lata na Targach" pojawiły się tłumy gości.
 

05.07.2014
Wielkie Otwarcie za nami - przed nami całe lato!

Dzisiejszy dzień podsumować można jednym hasłem - "działo się". Setki poznaniaków odwiedziły Targi, by na piaszczystych boiskach zagrać w piłkę, opalać się na plaży, wziąć udział w wycieczce po MTP i obejrzeć film w kinie letnim. Dziękujemy!
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4