Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
14.10.2016
Jesienne Targi Mieszkań i Domów

Przegląd pełnej oferty deweloperów budujących na terenie Poznania i okolic, szeroki wybór mieszkań i domów, konsultacje doradców finansowych, wyjątkowe rabaty i atrakcje dla całej rodziny to oferta kolejnej edycji Targów Mieszkań i Domów, która odbędą się 15 i 16 października w pawilonie 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

14.10.2016
Muzyczny weekend na Targach

Trzy różne wrażliwości i trójka artystów, którzy są w świetnej koncertowej formie – w ciągu trzech dni w Muzycznym Pawilonie 2 wystąpią Imany, Julia Pietrucha oraz Kult.
 

14.10.2016
Wystawcy z POL-ECO-SYSTEM czołówką branży

Dziś w Poznaniu ostatni dzień targów POL-ECO-SYSTEM, na których prezentuje się absolutna czołówka polskiej i zagranicznej branży komunalnej i zrównoważonego rozwoju. Widać to po ekspozycjach, ale nie tylko. Równie ciekawe są jednak osiągnięcia wystawców, których nie sposób zobaczyć na pierwszy rzut oka.
 

13.10.2016
Świat docenia POL-ECO-SYSTEM

Targi POL-ECO-SYSTEM mają coraz większe znaczenie dla światowych firm z branży komunalnej. W tegorocznej edycji ponad 25 proc. wystawców pochodzi spoza Polski i to grono stale się powiększa.
 

13.10.2016
Wystawcy chwalą Pol - Eco- System (video)

Za nami już dwa dni targów Pol – Eco – System, zatem czas na pierwsze rozmowy z wystawcami. Zapraszamy do telewizji MTP TV!
 

12.10.2016
Mamy się czym pochwalić (galeria i video)

Na targach Pol Eco System gościliśmy Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska, Sławomira Mazurka, z którym ucięliśmy sobie rozmowę przed kamerą. Zapraszamy do MTP TV!
 

12.10.2016
Wielkopolska będzie współpracować z indyjską Karnataką

Stosowny list intencyjny o współpracy pomiędzy dwoma regionami podpisano wczoraj na targach Pol Eco System. Dlaczego Wielkopolska jest atrakcyjnym partnerem dla Indii? Zapraszamy do MTP TV do obejrzenia filmowej relacji z tego wydarzenia!
 

12.10.2016
Forum Prezydentów Miast: jak poprawić jakość powietrza?

Włodarze polskich miast chcą mieć większy wpływ na to, jak stare samochody poruszają się po ulicach i czym mieszkańcy palą w swoich piecach. We wtorek w Poznaniu podczas targów POL-ECO-SYSTEM samorządowcy wzięli udział w debacie na temat poprawy jakości powietrza w polskich miastach.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4