Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
11.02.2016
Żeglarze w szlachetnej sprawie

„Na Walentynki podaruj drugie życie” to nazwa akcji organizowanej przez Polish Ocean Team - żeglarze dla życia, która odbędzie się podczas Targów Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych w dniach 12-14 lutego br.
 

11.02.2016
Znajdź mieszkanie swych marzeń

Kupujesz pierwsze mieszkanie? Powiększyła Ci się rodzina i potrzebujesz większego? Masz dość mieszkania ze swoimi teściami? Wszystkie swoje problemy rozwiążesz na Targach Mieszkań i Domów. Przyjdź 13 lub 14 lutego do pawilonu nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich i znajdź mieszkanie lub dom swoich marzeń!
 

10.02.2016
Scena targów KNIEJE pełna atrakcji

Targi KNIEJE poza bogatą ofertą wystawienniczą, to również bogactwo wydarzeń specjalnych. Dzięki nim będzie można zapoznać się z bogatą tradycją łowiecką w Polsce.
 

10.02.2016
Ponad tysiąc gołębi na MTP

Od szeregu lat hodowcy gołębi rasowych spotykają się w Poznaniu na wystawie drobnego inwentarza organizowanej przez Poznański Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego. Podobnie będzie i w tym roku. Na wystawę zapraszamy w dniach 13 - 14 lutego do pawilonu nr 1.
 

10.02.2016
Dokonali wielkich rzeczy

Na tegorocznych targach BOATEX pojawią się prawdziwe ikony żeglarstwa, które nie ustając w dążeniu do celu osiągnęły to, czym dla himalaistów jest zdobycie szczytu Mount Everest.
 

09.02.2016
Wielkie akwarium i jeszcze większe emocje

Już 12 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się wielkie święto pasjonatów wędkarstwa – Targi RYBOMANIA. Na zwiedzających czeka nie tylko ogromna ekspozycja, ale i … GIGANTYCZNE AKWARIUM.
 

07.02.2016
Cavaliada Lublin: Polak na podium w konkursie Grand Prix

Ostatni konkurs skoków na Cavaliadzie Lublin zakończony. Grand Prix Lublina pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, o nagrodę Prezesa Zarządu PKO Banku Polskiego wygrał Łukasz Koza na koniu Chito Blue.
 

07.02.2016
Gala Szlachetnej Paczki w Sali Ziemi

Wolontariusze, darczyńcy, partnerzy, inwestorzy społeczni i wszyscy sympatycy akcji SZLACHETNA PACZKA spotkają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich by podsumować jubileuszową, XV edycję jednej z najpopularniejszych polskich akcji społecznych. Wielkopolska Gala Szlachetnej Paczki odbędzie się już 13 lutego w Sali Ziemi.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4