Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
08.10.2014
Witamy gości z EMEA! (galeria)

Ponad tysiąc uczestników z 44 krajów świata, emocjonujące prelekcje, warsztaty, sesje networkingowe i… hektolitry wypitej kawy to bilans pierwszych godzin prestiżowego Directions EMEA, który rozpoczął się dziś w centrum kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

08.10.2014
Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem

Jednym z wydarzeń rozpoczynających się 14 października targów Poleko będzie czterodniowy Salon Ekoinnowacji - przedsięwzięcie realizowane w ramach projektu „Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem!”.
 

08.10.2014
Międzynarodowe VIP-y na Poleko

Dyskusja w międzynarodowym gronie na temat wdrażania zielonych technologii to konferencja organizowana przez Ministerstwo Środowiska pt. „Budowanie zielonych mostów między krajami Europy Środkowo-Wschodniej a Chinami”, która odbędzie się 16października podczas targów Poleko w Poznaniu.
 

07.10.2014
Directions EMEA 2014 w Poznaniu!

Największe europejskie wydarzenie organizowane przez partnerów firmy Microsoft – Directions EMEA rozpocznie się już niebawem na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W dniach 8-10 października ponad 1 000 uczestników z 43 krajów będzie uczestniczyło w prelekcjach, warsztatach i sesjach networkingowych, podczas których prezentowane będą nowości kolejnej wersji systemu NAV – Microsoft Dynamics NAV 2014.
 

07.10.2014
Ze zmiennym szczęściem w Lidze

W pierwszym tygodniu października drużyna Międzynarodowych Targów Poznańskich rozegrała dwa kolejne mecze w Lidze Konsorcjum Marki Poznań. Meczu przeciwko drużynie Aquanet nie udało się wygrać, natomiast wczorajsza rozgrywka z zespołem Aztorin zakończyła się naszym zwycięstwem 8:3.
 

07.10.2014
15. Poznań Maraton już w najbliższy weekend

12 października odbędzie się 15 edycja Poznań Maraton, którego meta zlokalizowana będzie na Placu Marka MTP. Biegowi już od piątku towarzyszą targi Poznań Sport Fair, prezentujące obuwie i odzież sportową oraz sprzęt i akcesoria do sportów: zespołowych, indoorowych i outdoorowych.
 

07.10.2014
Poznań Maraton i Poznań Sport Fair - trwa końcowe odliczanie!

Wkrótce w Stolicy Wielkopolski odbędzie się wielkie święto biegaczy. Formę szlifują zawodnicy, ostatnie elementy dopinają Organizatorzy. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich powstanie miasteczko maratońskie, a w nim wiele atrakcji dla biegaczy i ich rodzin.
 

05.10.2014
Zespół ŚLĄSK wraca na Targi po 51 latach

W Sali Ziemi MTP wystąpi znany na całym świecie Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK. Koncertem uświetni jubileuszową 25-tą edycję targów turystycznych TOUR SALON. Zespół już raz występował na targach,przeszło pół wieku temu.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4