Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
08.11.2014
Bednarek na scenie MP2

Słynący ze skocznej mieszanki reaggae i dancehallu, jeden z najpopularniejszych młodych artystów w Polsce – Kamil Bednarek wystąpi na scenie Muzycznego Pawilonu w sobotę 8 listopada. Podczas koncertu artysta zaśpiewa m.in. utwory z pokrytego potrójną platyną albumu „Jestem”.
 

08.11.2014
Weź udział w epickim wydarzeniu!

Wielkie emocje, niezapomniane wrażenia, epickie wydarzenie! Już 11 listopada w Sali Ziemi MTP rozegrany zostanie wielki finał Pucharu Polski League of Legends. Kupiliście już bilety?!
 

07.11.2014
Cała branża spotyka się na Optyce (video)

Oprawy we wszystkich możliwych kolorach, szkła kontaktowe, akcesoria, wyposażenie salonów i zakładów optycznych – przed nami II dzień targów Optyka.
 

07.11.2014
Trwają targi OPTYKA (galeria)

Aż 104 wystawców reprezentujących ponad 300 marek prezentuje oferty podczas największego wydarzenia dla branży optycznej w Polsce. Oprócz ekspozycji targowej obywa się wiele wydarzeń dodatkowych.
 

07.11.2014
Gorący weekend na targach

Szykuje się kolejny emocjonujący weekend na Targach Poznańskich! Przed nami koncerty Kamila Bednarka, Kultu, Wystawa Gołębi, Gala Piosenki Biesiadnej, a we wtorek – turniej League of Legends! Co wybrać? Zapraszamy do zapoznania się z naszą „ściągą” na najbliższe dni.
 

07.11.2014
W Poznaniu rozpoczynają się Targi Optyczne

Dziś i jutro, tj. 7 i 8 listopada, na MTP odbędą się targi Optyka 2014. Wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja naukowa „O zawiłościach diagnostyki i korekcji układu wzrokowego”. Do Poznania zjadą osoby zawodowo związane z branżą optyczną z całej Polski.
 

07.11.2014
Akredytacje dziennikarskie na targi Optyka

W dniach 7 - 8 listopada na targach Optyka będą obowiązywały szczególne zasady wstępu mediów. Akredytacje będą wydawane jedynie wybranym mediom związanym z branżą optyczną.
 

07.11.2014
Zapraszamy na wystawę gołębi

Najpiękniejsze gołębie rasowe oraz drób ozdobny z całego świata będzie można już wkrótce obejrzeć na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Okazją do spotkania będzie Krajowa Wystawa Młodych Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, która odbędzie się w dniach 8-9 listopada w pawilonie 4.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4