Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
10.07.2017
„Szef” w plenerowym kinie kulinarnym GARDENcity

Zapraszamy na najbardziej apetyczną letnią komedię, którą głodnym rozrywki widzom serwuje reżyser Jon Favreau. Seans filmu "Szef" już w kolejnym plenerowym kinie kulinarnym GARDENcity 13 lipca.
 

10.07.2017
Rzeczpospolita pisze o GARDENcity

O targowych restauracjach możecie przeczytać w dodatku do dziennika Rzeczpospolita „Życie regionów”. Dowiecie się m.in. o projektach wnętrz GARDENcity, o ofercie kulinarnej i naszym szefie kuchni. Zapraszamy do lektury.
 

08.07.2017
Tych wydarzeń „Lata na Targach” nie możesz przegapić

W każdą sobotę aż do 5 sierpnia na terenie MTP odbywać się będą specjalne rodzinne wydarzenia tematyczne. Rozpoczynajmy już dziś akcją "Aktywna sobota". W kolejne weekendy zapraszamy miłośników gier, nauki, historii i majsterkowania.
 

07.07.2017
Tłumy na otwarciu plenerowego kina kulinarnego GARDENcity

Prawie 500 osób odwiedziło pierwszy seans plenerowego kina kulinarnego w ramach „Lata na Targach”. Miłośnicy filmów i dobrego jedzenie obejrzeli włoski film „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.
 

06.07.2017
Sobota na sportowo

W sobotę na dachu centrum konferencyjno-kongresowego MTP spotkają się miłośnicy jogi. Trening zainauguruje „Aktywną sobotę”, czyli sportowy festyn w ramach akcji „Lato na Targach”. 8 lipca w programie także turnieje sportowe, nauka jazdy na rolkach i longboardach, tenis, zumba, konkursy ruchowe i olimpijskie zabawy z animatorami.
 

06.07.2017
Zapraszamy do kina pod gwiazdami!

Startuje nasze kino pod chmurką! Zaczynamy od włoskiego komediodramatu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Zapraszamy w czwartek 6 lipca od godz. 20.00 - patron kina, restauracje Garden City, przygotowują smakowite niespodzianki! Będzie też dj i muzyka.
 

05.07.2017
Lato na Targach: Aktywna sobota

Poranek z jogą na świeżym powietrzu (w niezwykłym miejscu – na dachu targowego pawilonu!), a potem turnieje sportowe, zumba i konkursy. Zapraszamy na "Aktywną sobotę" już 8 lipca!
 

05.07.2017
Tu się odkrywa!

W sobotę, 22 lipca, zapraszamy na spotkania z bohaterami książek dla dzieci – sympatyczną Heksą, Reksiem, zajęcia plastyczne, naukę poznańskiej gwary, rozwiązywanie matematycznych łamigłówek oraz na poszukiwanie dinozaurów i ogrodnicze eksperymenty. Wszystkie atrakcje są bezpłatne!
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.