Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
09.06.2015
Jak dojechać na Aerofestival?

Pierwszy po wielu latach festiwal lotniczy w Poznaniu to nie lada wydarzenie, na które zjadą fani podniebnych emocji z całej Polski. Dla komfortu wszystkich gości – na najbliższy weekend zmieniona zostanie organizacja ruchu w okolicy Lotniska Ławica. Pojawią się też autobusy, którymi wygodnie dotrzemy na miejsce wydarzenia. Warto zostawić samochód w domu!
 

09.06.2015
Subcontracting stawia na nowoczesność

Na stoiskach niektórych wystawców targów SUBCONTRACTING pojawiły się takie niewielkie biało-zielone elementy. To "touch-pointy", na których zapisane są elektroniczne wersje materiałów informacyjnych i promocyjnych wystawców.
 

09.06.2015
Deszcz nagród na targach ITM Polska i Subcontracting

Nareszcie! Kilka minut po godzinie 12 zostały oficjalnie otwarte targi ITM Polska i Subcontracting. Spotkanie było również okazją do wręczenia wielu nagród - a tych spadł dziś prawdziwy deszcz.
 

09.06.2015
ITM Polska wydarzeniami stoi - czego nie przegapić?

Rozpoczynające się dziś targi ITM Polska to nie tylko ekspozycje, na których prezentowane są nowości rynkowe, najnowsze technologie i maszyny usprawniające pracę przedsiębiorstw. Targi to również wiedza i kompetencje pozwalające na optymalne wykorzystanie zdobyczy techniki. Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji i warsztatów, które odbędą się podczas tegorocznej edycji targów!
 

09.06.2015
CAVALIADA Tour z Honorowym Wyróżnieniem „Teraz Polska”

Międzynarodowe Targi Poznańskie otrzymały Honorowe Wyróżnienie „Teraz Polska” za projekt CAVALIADA Tour – cykl zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody. 8 czerwca br. podczas gali XXV edycji konkursu „Teraz Polska” pamiątkową statuetkę odebrał Przemysław Trawa, p.o. prezesa zarządu MTP.
 

08.06.2015
Trwa montaż ITM Polska (galeria)

Już jutro rozpoczynają się targi ITM - Polska. Odwiedziliśmy z aparatem fotograficznym pawilony, aby sprawdzić jak wyglądają przygotowania do tych jednych z najważniejszych w Europie targów branży metalowej.
 

08.06.2015
Jesteśmy Local Star

Międzynarodowe Targi Poznańskie dołączyły do grona Partnerów Local Stars platformy zakupowej Groupon. Wyróżnienie otrzymują wyłącznie te firmy, które mogą się poszczycić usługami i produktami najwyższej jakości, które cieszą się nienaganną opinią klientów.
 

08.06.2015
W służbie Jej Królewskiej Mości

Na poznański Aerofestival zawitają również maszyny będące na wyposażeniu sił powietrznych Wielkiej Brytanii – Royal Air Force (RAF). Służące na co dzień Królowej Elżbiecie II samoloty szkolno-treningowe BAE Hawk oraz odrzutowe samoloty myśliwskie Panavia Tornado będą prezentowane na wystawie statycznej. Będzie można je podziwiać w dniach 13 i 14 czerwca na poznańskiej Ławicy.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4