Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
07.10.2015
Projekt TeSaMa na targach Drema

Systemy utrzymania bezpieczeństwa technicznego w przemyśle maszynowym to projekt organizowany przez Stowarzyszenia DROMA w ramach projektu TESAMA. Dziś, w ramach targów DREMA, w Strefie Nauki, Doradztwa i Dotacji odbyło się spotkanie poświęconemu temu zagadnieniu.
 

07.10.2015
Sposób na wyjście z produktem za granicę? Targi Furnica!

Trwa drugi dzień targów Drema, SoFab i Furnica. Pawilony tętnią życiem, a my z naszą kamerą odwiedziliśmy kilku wystawców. Zapraszamy do targowej telewizji MTP TV!
 

07.10.2015
Pawilon Zielony - Strefa Nauki, Doradztwa i Dotacji

W Strefie Nauki, Doradztwa i Dotacji organizowanej przez portal Drewno.pl w paw. 8 na zwiedzających czeka szereg atrakcji. Można m.in. spróbować swoich sił jako operator maszyny leśnej lub brakarz drewna okrągłego. Dodatkowo można wygrać cenne nagrody w konkursach.
 

07.10.2015
Pokazy Wyposażenia Warsztatowego TIP-TOPOL Tour 2015

Pokazy narzędzi, licytacje urządzeń warsztatowych, porady i konkursy – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla uczestników spotkania branży warsztatowej, które odbędzie się w dniach 9-10 października w Pawilonie 2 na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
 

06.10.2015
W centrum branży

Dziś na targach Poznańskich rozpoczęły się targi Drema, jedyne w Polsce i jedno z kilkunastu na świecie branżowych wydarzeń popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS. Ofertę targów uzupełniają odbywające się w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA i Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SoFab.
 

06.10.2015
Technologie i jakość szansą dla polskich mebli

Po niezwykle udanych lutowych targach MEBLE POLSKA 2015, które odwiedziło rekordowe 20 tys. kupców z kilkudziesięciu krajów, czas na kolejne spotkanie branży. Tym razem w stolicy Wielkopolski zobaczymy ofertę kooperantów firm meblarskich. Od 6 do 9 października w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema, po raz 31 spotkają się przedstawiciele sektora drzewnego i meblarskiego, by szukać nowych kierunków rozwoju dla branży.
 

05.10.2015
Wybierz się z nami na wycieczkę! (video)

Nie możecie się doczekać kolejnych targów? My też nie! Zabieramy Was na wycieczkę po targach. Dołączcie i odkryjcie to, co w targach najciekawsze. Zobaczcie nasz najnowszy filmik.
 

05.10.2015
Targi Poznańskie na powrót poznańskie (video)

Dzień 5 października bez wątpienia przejdzie do historii – Międzynarodowe Targi Poznańskie stały się w 100% miejską spółką. Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z Andrzejem Czerwińskim, Ministrem Skarbu Państwa i Jackiem Jaśkowiakiem, Prezydentem Miasta Poznania, którzy podpisali dziś stosowną umowę zmieniającą strukturę właścicielską oraz z Przemysławem Trawą, Prezesem Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4