Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
23.08.2014
Zapraszamy na plażę!

Powoli kończą się wakacje i tym samym kończy się również nasza akcja Lato na Targach. Jeśli więc do tej pory nie mieliście okazji nas odwiedzić, to teraz jest świetna okazja!
 

22.08.2014
PEKĘ doładujesz na Targach Poznańskich

Już od poniedziałku poznaniacy będą załatwiać swoje sprawy związane z Poznańską Elektroniczną Kartą Aglomeracyjną w Holu Wschodnim Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

22.08.2014
Cała branża spotyka się w Wilkowicach (galeria)

Już w najbliższy weekend w Wilkowicach obok Lipna (woj. Wielkopolskie) odbędą się targi Roltechnika połączone z Festiwalem Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczyka. Rok temu imprezę odwiedziło ponad 20 tys. gości – zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
 

20.08.2014
Spotkania biznesowe dla młodych projektantów

Już w dniach 2-4 września na MTP odbędą się największe w Polsce kontraktacje odzieży i obuwia. Podczas Targów Mody Poznań, bo to o nich mowa oczywiście, nie zabraknie specjalnej strefy przeznaczonej dla młodych projektantów, w której designerzy będą mogli zaprezentować swoje kolekcje na stoiskach i wybiegu.
 

19.08.2014
Czwartek z historią MTP

Wakacje powoli się kończą i przed nami zostały już tylko dwie czwartkowe wycieczki szlakiem targowych ciekawostek i historii. Najbliższa już 21 sierpnia o godz. 10.30. Startujemy jak zwykle przy plaży, wstęp wolny.
 

18.08.2014
Maszyny rolnicze stare i nowe

Rozpoczynamy odliczanie do najbardziej spektakularnego wydarzenia rolniczego w Polsce połączonego z cieszącym się ogromną popularnością Festiwalem Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. Wystawa Roltechnika rozpocznie się 23 sierpnia i potrwa do niedzieli, 24 sierpnia.
 

14.08.2014
Dominika Barabas zauroczyła słuchaczy na targowej plaży

W jazzowo-bluesowym nastroju rozpoczęliśmy długi weekend na targowej plaży. Dzisiejszego wieczoru koncert zagrała Dominika Barabas z Zespołem.
 

14.08.2014
„Jedz polskie”

Po wprowadzeniu rosyjskiego embarga na produkty spożywcze m.in. z Polski, w naszym kraju trwają akcje propagujące jedzenie rodzimej żywności. Początkowa inicjatywa Internautów rozszerzyła swój zasięg na inne produkty spożywcze - nie tylko jabłka - ale i warzywa, nabiał i mięso. Międzynarodowe Targi Poznańskie również popierają promocję polskiej żywności i zapraszają na targi Smaki Regionów już od 27 września oraz Polagrę Food i Gastro od 29 września.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4