Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
09.06.2016
Wydrukuj to sobie w 3D

Technologia druku i skanowania przestrzennego 3D szturmem podbija rynek i ma swoje zastosowanie w wielu branżach - od przemysłowej, przez architektoniczną, odzieżową i spożywczą, na protetyce, medycynie i stomatologii kończąc. Część tych zastosowań możemy podziwiać w paw.3, gdzie jeszcze dziś możemy zwiedzać targi 3D Solutions.
 

08.06.2016
Wielki biznes szuka na Subcontracting

Dziś rozpoczęły się międzynarodowe spotkania kooperacyjne SUBCONTRACTING ITM Polska Meetings ułatwiające znalezienie potencjalnych podwykonawców. W tym roku umówiona została rekordowa liczba około 292 dwustronnych spotkań między oferentami konkretnych usług podwykonawczych a potencjalnymi zleceniodawcami.
 

08.06.2016
Targowe LOVE

Jesteś wystawcą lub zwiedzającym? A może pasjonują Cię spotkania targowe lub marzysz o pracy w branży wystawienniczej? Bądź z nami w Światowy Dzień Targów 8 czerwca i przyłącz się do wspólnej zabawy fotograficznej podczas największych polskich targów technologicznych ITM Polska.
 

08.06.2016
Czerwcowy Babi Targ w MP2

12 czerwca Międzynarodowe Targi Poznańskie po raz kolejny zamienią się w Babi Targ. Popularna impreza, podczas której można wymienić, sprzedać lub kupić ubrania, buty i najmodniejsze dodatki, odbędzie się w pawilonie 2.
 

07.06.2016
Nie tylko maszyny (galeria)

Za nami pierwszy dzień targów ITM Polska, Focast i Subcontracting – zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
 

07.06.2016
Targi ITM Polska oraz Focast oficjalnie otwarte

Dziś w Poznaniu rozpoczęły się targi Innowacje – Technologie – Maszyny Polska, w których udział biorą wystawcy z 27 krajów. Na wydarzenie składają się branżowe salony, wśród których swą premierę ma 3D Solutions poświęcony drukowi 3D.
 

07.06.2016
Firmy z ITM Polska prosperują lepiej!

Dlaczego warto być na rozpoczynających się dziś w Poznaniu targach ITM Polska? Bo firmy, które się tu wystawiają po prostu prosperują lepiej! Kontakty nawiązane w Poznaniu przyczyniają się do szybszego wzrostu wystawców, których wyniki prezentują się zdecydowanie lepiej niż całej branży maszynowej – wynika z analizy firmy InfoCredit dla portalu Strefa Wystawcy.
 

06.06.2016
Urodziny pod znakiem muzyki (video i galeria)

Gala 9.5 z projektem muzycznym „Poznanianki”, konkursy oraz koncerty z H. Wieniawskim w tle – to główne punkty obchodów 95 urodzin Targów Poznańskich. Szczegóły poznaliśmy dziś na wyjątkowej konferencji prasowej na MTP, której częścią było zwiedzanie Targów w zabytkowym samochodzie Chevrolet Canada z 1942r.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4