Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
23.01.2016
Makijaż i porady stylistki na Polagra Premiery

Nie samym rolnictwem człowiek żyje! W sobotę i niedzielę, w trakcie targów Polagra – Premiery, panie będą mogły zrelaksować się w Strefie Nowoczesnej Gospodyni, a na najmłodszych czeka Strefa Juniora.
 

22.01.2016
Ach, te wspaniałe maszyny! (galeria)

Gwiazda Agro VIP Night mogła być tylko jedna. Były nią oczywiście wspaniałe maszyny Polagra – Premiery! Wydarzenie poprowadził Krzysztof Ibisz, a o doznania artystyczne zadbał zespół Audiofeels.
 

22.01.2016
Polagra - Premiery wizytówką polskiego rolnictwa

- Mamy młodych rolników i dobrze wykształconych, nawet na tle całej Unii Europejskiej. Postęp technologiczny polskiej wsi jest niesamowity – mówił Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Jacek Bogucki, na gali otwarcia targów Polagra – Premiery na Targach Poznańskich. W trakcie uroczystości wręczyliśmy również Złote Medale MTP oraz nagrody Acanthus Aureus.
 

22.01.2016
BUDMA News. Czytaj online!

Najważniejsze informacje, prezentacja laureatów konkursu o Złoty Medal MTP, absolutnych premier rynkowych - to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w magazynie BUDMA News! Teraz dostępny online!
 

21.01.2016
Polagra Premiery okiem fotografa (galeria)

Czego tu nie ma! Traktory, kombajny, pługi, siewniki, opryskiwacze – to i wiele więcej można zobaczyć podczas Targów POLAGRA-PREMIERY. Zapraszamy do zdjęciowego podsumowania pierwszego dnia targów.
 

21.01.2016
Rolnicze premiery wystartowały (zdjęcia)

Aż 56 000 m kw. powierzchni wystawienniczej, 380 firm prezentujących ponad 500 marek, 200 przedstawicieli mediów, 13 hal wystawowych, 38 produktów wyróżnionych Złotym Medalem MTP i ponad 400 zgłoszonych autokarów z całego kraju – w Poznaniu trwają Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA – PREMIERY.
 

21.01.2016
Złote Polagra - Premiery

Aż 38 maszyn i urządzeń rolniczych targów POLAGRA-PREMIERY zostało wyróżnionych Złotym Medalem MTP. Zapraszamy do ich podziwiania na targach i oddawania głosów w konkursie na Złoty Medal MTP - Wybór Konsumentów. Głosować można przez Internet.
 

20.01.2016
Najlepszy grunt pod nowe kontakty

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY rozpoczną się w czwartek. Organizatorzy wspólnie z wystawcami, przedstawicielami związków, stowarzyszeń oraz mediami branżowymi przygotowali wiele prekursorskich rozwiązań, które będą mieć swoją premierę właśnie w Poznaniu!
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4