Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
18.05.2017
Idea Expo MTP pracuje dla Ferrari

Stoisko Ferrari na tegorocznych targach Automobile Barcelona, które trwają do 21 maja, zostało zaprojektowane i zrealizowane przez Idea Expo MTP. Na dwustumetrowym stoisku zaprezentowano cztery luksusowe auta.
 

17.05.2017
Największa w Polsce wystawa sektora OZE odbędzie się w Poznaniu

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER w Poznaniu odbędą się w tym roku w dniach 23-25 maja 2017 r. Będzie to kolejna okazja, by w rozpoznać rynek, jego ofertę, tendencje i prognozy na kolejne miesiące.
 

16.05.2017
Tu narodził się międzynarodowy Poznań (video)

88 lat temu na terenach MTP rozpoczęła się Powszechna Wystawa Krajowa, zwana PeWuKą. Wystawa prezentowała dorobek odrodzonego państwa polskiego. Przez 138 dni aż 4,5 mln zwiedzających z całego świata podziwiało ekspozycje zgromadzone w 112 pawilonach na 65 hektarach powierzchni!
 

16.05.2017
Energy Future Week: Złote Medale dla innowacyjności

Firmy, które stawiają na nowoczesne rozwiązania z branży energetyki, zostały nagrodzone w konkursie Złoty Medal w ramach Energy Future Week, który odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 23 – 25 maja. Ich produkty mają szansę zrewolucjonizować podejście do wykorzystywania ekologicznej energii na co dzień w polskich domach i przedsiębiorstwach. Teraz walczą o rekomendację konsumentów w internetowym plebiscycie.
 

16.05.2017
INSTALACJE ON TOUR wystartowały w Katowicach

Wystartowały Instalacje On Tour, czyli eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów. W tym roku zmieniła się formuła zawodów: manualne stojaki instalacyjne zostały zamienione na wirtualną grę. Konkursowe zadanie polega na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w konkretne instalacje.
 

15.05.2017
Tłumnie na Viva Seniorzy!

VIII edycja targów VIVA SENIORZY! przeszła do historii. Obecność blisko 100 wystawców oraz ogromne zainteresowanie ze strony zwiedzających nie tylko z województwa wielkopolskiego, ale też innych regionów naszego kraju, potwierdziło rangę tego wydarzenia w Polsce, jako ważnej i cenionej inicjatywy wspierającej rozwój i samorealizację osób po 60 roku życia.
 

15.05.2017
INTERMASZ razem z BUDMĄ

Kolejna edycja targów INTERMASZ odbędzie się wraz z targami BUDMA w przyszłym roku. Konsolidacja obu wydarzeń, ponownie pozwoli na kompleksowe zaprezentowanie tego, co branża budowlana ma najlepszego, włączając w to innowacyjne i zaawansowane technologicznie maszyny budowlane.
 

14.05.2017
Nie tylko w pawilonach… (galeria)

Ćwiczyć można wszędzie, zwłaszcza przy takiej pogodzie! Zapraszamy do galerii zdjęć z targów Fit-Expo 2017!
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.