Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
09.04.2014
Targi Sawo od środy na MTP

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oficjalnie otwarte! Od rana tłumy chętnych zwiedzają targowe ekspozycje oraz biorą udział w przygotowanych przez organizatorów wydarzeniach.
 

09.04.2014
Witamy gości z UFI

Przez dwa dni będziemy gościć na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich specjalistów targowych, którzy wezmą udział w warsztatach zorganizowanych przez UFI, Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego.
 

09.04.2014
Konferencja "Przyszłość rynku medialnego w Polsce" w radio

Dziś i jutro, 9 i 10 kwietnia, na MTP odbędzie się konferencja "Przyszłość rynku medialnego w Polsce" organizowana wspólnie z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji. Relację z konferencji będzie można śledzić w specjalnej audycji… radiowej.
 

08.04.2014
Targi w obiektywie

Zakończył się pierwszy, gorący dzień targów Securex, Instalacje, TCS oraz Media Expo. Jak było? Oceńcie sami – zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
 

08.04.2014
Kto będzie Mistrzem Polski Instalatorów? Śledź relację na żywo!

W pawilonie 5G trwa Wielki Finał Mistrzostw Polski Instalatorów – zapraszamy do śledzenia relacji video na żywo!
 

08.04.2014
Targi oficjalnie rozpoczęte

Targi oficjalnie otwarte! Równo o godz. 11.00 odbyło się uroczyste otwarcie targów INSTALACJE, SECUREX, TCS oraz POZNAŃ MEDIA EXPO. Jednocześnie odbyła się gala nagród Złoty Medal oraz nagrody Acanthus Aureus.
 

08.04.2014
Początek targów Instalacje, TCS, Securex i Poznań Media Expo

Na MTP przez cztery dni, do 11 kwietnia, będzie można zapoznać się z setkami nowości produktowych i rozwiązań technologicznych prezentowanych przez blisko 1000 wystawców z całego świata!
 

07.04.2014
Bogate w wydarzenia branżowe SAWO

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO raz na dwa lata przyciągają wiodące polskie przedsiębiorstwa i uznanych w Europie producentów i dystrybutorów światowych marek. Tegoroczna edycja zgromadzi wystawców z 22 państw, którzy zaprezentują przekrojową i obfitującą w nowości ofertę.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4