Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
17.08.2015
Targi Mody Poznań stawiają na mocne marki

Tysiące nowości wiodących marek, pokazy młodych projektantów i atmosfera sprzyjająca nawiązywaniu nowych kontaktów - to wizytówka poznańskich targów. Już w dniach 2-4 września rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży w Europie Środkowo-Wschodniej.
 

16.08.2015
Nowe targi POL-ECO-SYSTEM

Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM, które odbędą się w dniach 27-30 października 2015 r. w Poznaniu, to nowy projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich, który powstał w wyniku połączenia targów Poleko, Komtechnika, Gmina oraz Dworzec.
 

15.08.2015
Piękne lato na Targach! (fotogaleria)

Warsztaty z recyklingu „Odzyskaj. Korzystaj”, zajęcia z Piloxingu, Zumby i Jogi, kino letnie, rolki, Akademia Reissa, zwiedzanie – uff! Na naszej plaży cały czas coś się dzieje! Zapraszamy do obejrzenia zdjęciowego raportu z plaży z ostatnich kilku dni.
 

15.08.2015
W poszukiwaniu nowych smaków

W poszukiwaniu lokalnych przysmaków można objechać całą Polskę. Można też zaoszczędzić czas oraz pieniądze i pojawić się w dniach 19 – 22 września na targach Smaki Regionów w Poznaniu. Wstęp bezpłatny!
 

14.08.2015
Tradycyjna, ale nowoczesna Roltechnika

Dwa dni na świeżym powietrzu, bogata ekspozycja maszyn i urządzeń rolniczych, gwar rozmów unoszący się w powietrzu – tak w skrócie można opisać ROLTECHNIKĘ, która odbędzie się w dniach 22-23 sierpnia w Wilkowicach.
 

13.08.2015
Rafał Maślak ambasadorem projektu Polska Moda

Twarzą projektu Polska Moda jest Rafał Maślak. Mister Polski zachęca do inwestowania w ubrania z metką „Made in Poland”. Program koordynuje zespół Targów Mody Poznań.
 

12.08.2015
Lato z piłką

Akcja lewą stroną boiska, zejście do środka, strzał… GOL! W każdy wtorek, czwartek i sobotę „Lata na Targach” zapraszamy na zajęcia z „Akademią Reissa” - obejrzyj film jak gramy na targowej plaży!
 

12.08.2015
„Nauka spadania” w kinie letnim

Czy z każdego dołka można wyjść? Grupa desperatów daje sobie czas do walentynek - co z tego wyszło, zobaczycie w filmie „Nauka spadania” już w ten czwartek! Początek Urodzinowego Kina Letniego SGB Banku około godz. 21.30.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4