Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
01.05.2014
Udanej majówki!

Przeżyjmy i obejrzyjmy to jeszcze raz! Wszystkich, którzy wybierają się na majówkę, będą wypoczywać w domu lub spędzą ten czas w pracy, zapraszamy do obejrzenia naszego firmowego teledysku. Zastrzyk pozytywnej energii przyda się każdemu!
 

30.04.2014
Ciotka Karola 3.0 - najnowsza propozycja Teatru Kwadrat w Poznaniu

9 maja, w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich, zostanie wystawiona „Ciotka Karola 3.0” – najnowsza sztuka Teatru Kwadrat. To już druga wizyta tego tytułu w Poznaniu.
 

29.04.2014
Każdy potrzebuje wsparcia, każdy potrzebuje mentora

Forum Franczyzy, które odbędzie się w dniach 7-8 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, to spotkanie przedstawicieli firm prezentujących sprawdzone i efektywne systemy sieciowe z osobami, które są zainteresowane przystąpieniem do sieci. Forum Franszyzy zapewnia zwiedzającym bogaty wybór firm, które są liderami na rynku oraz profesjonalną pomoc wykwalifikowanych doradców. Wydarzeniu towarzyszy program specjalistycznych konferencji i szkoleń.
 

29.04.2014
Poznań za pół ceny na MTP

Z okazji akcji „Poznań za pół ceny” Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały dwie weekendowe wycieczki. Ich uczestnicy poznają historię targowego Poznania od początku XX wieku po czasy współczesne. Udział jest bezpłatny.
 

28.04.2014
Kompleks MTP najlepszym miejscem na event!

Kompleks czterech pawilonów Międzynarodowych Targów Poznańskich (7, 7A, 8, 8A) połączony naziemnym łącznikiem z Salą Ziemi zajął pierwsze miejsce w konkursie MP Power Awards, w ramach którego wyróżniane są najlepsze infrastruktury eventowe w Polsce. Obiekt MTP otrzymał nagrodę w kategorii „Multi Venue”.
 

28.04.2014
Muzyczne widowisko na cześć Jana Pawła II

Pięcioma bisami zakończył się w pawilonie 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich wielki muzyczny spektakl zorganizowany z okazji kanonizacji Jana Pawła II. Na scenie u boku Placido Domingo wystąpiły sopranistki Virgina Tola i Micalea Oeste, Placido Domingo Jr, Justyna Steczkowska, a także Chór i Orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu pod batutą Eegene Kohna.
 

28.04.2014
Zapraszamy na Expopower 2014

W dniach 13 – 15 maja w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER. Już dziś zapraszamy na szereg interesujących wydarzeń.
 

28.04.2014
Dremasilesia 2014 zakończona dziękujemy za udane targi!

Dziękujemy wystawcom, którzy wraz z nami tworzyli kolejną edycję Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4