Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
20.09.2016
Chudy przepis na logistykę

Jakiej zmiany wymaga logistyka wewnętrzna, aby stała się chuda w sensie kosztowym? Dowiemy się w trakcie najbliższych targów Taropak.
 

20.09.2016
Kto zdobędzie Kulinarny Puchar Polski?

M.in. bryndzę podhalańską, wiśnię mrożoną i homara będą musieli przygotować półfinaliści i finaliści Kulinarnego Pucharu Polski. Początek rywalizacji 27 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
 

19.09.2016
Meble na piątkę

W piątek zakończyło się w Poznaniu wielkie święto branży meblarskiej czyli targi Drema, Furnica, Sofab i Intermic. Aż 40% wystawców stanowiły firmy zagraniczne, a wśród gości znalazł się m.in. wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki.
 

19.09.2016
20-lecie działalności Ani Wyszkoni w Sali Ziemi!

Anna Wyszkoni, autorka 2 platynowych płyt: „Pan i Pani” i „Życie jest w porządku” 2 października wystąpi w Poznaniu już 2 października. Artystka to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. W 2016 roku Anna Wyszkoni obchodzi jubileusz 20-lecia działalności artystycznej i z tej okazji trasa koncertowa nazywa się 20/20 – 20 piosenek na 20-lecie.
 

18.09.2016
W poszukiwaniu wymarzonego „M”

Przegląd pełnej oferty deweloperów budujących na terenie Poznania i okolic, szeroki wybór mieszkań i domów, konsultacje doradców finansowych, wyjątkowe rabaty i atrakcje dla całej rodziny to oferta kolejnej edycji Targów Mieszkań i Domów, która odbędą się 15 i 16 października w pawilonie 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

17.09.2016
Biznes ponad granicami

Tylko dwa tygodnie pozostały do Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD. To największa w naszym kraju jak i w Europie Środkowo-Wschodniej wystawa prezentująca rezultaty pracy producentów żywności i wydarzenie silnie wspierające wymianę towarową pomiędzy Polską i zagranicą.
 

17.09.2016
Smaki Regionów czyli powrót do kulinarnych korzeni

Konsument XXI wieku coraz częściej czyta etykiety, je w pośpiechu i … jest głodny nowych smaków. Szuka ich podczas zagranicznych wojaży nie zawsze będąc świadomym jak duży potencjał tkwi w tradycji kulinarnej polskich regionów.
 

16.09.2016
Znamy mistrza Polski we wbijaniu gwoździ i zwycięzcę konkursu "Wyczarowane z drewna"

Karol Sałek, Dominik Soboń i Bartłomiej Suwała zostali zwycięzcami konkursu Wyczarowane z drewna, natomiast Maciej Głowacki zyskał tytuł mistrza Polski we wbijaniu gwoździ.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4