Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
11.05.2016
Energetyka potrzebuje innowacji i stabilności (video i galeria))

Przed nami drugi dzień Kongresu Energi@21. Zapraszamy do przeczytania relacji z wczorajszych obrad i obejrzenia materiału video!
 

11.05.2016
Złoty Medal MTP bije rekordy popularności

Tylko w tym roku w plebiscycie Złoty Medal – Wybór Konsumentów internauci oraz zwiedzający oddali ponad 52 000 głosów. Na targach TTM, które odbyły się w trakcie Motor Show, dziennie otrzymywaliśmy aż 250 głosów we wszystkich trwających głosowaniach. W tej chwili rekord wynosi 18 854 głosów, oddanych na najlepszy produkt targów Polagra Premiery. Jednak statystyki pokazują, że może on być wkrótce nieaktualny.
 

10.05.2016
Targi z energią w nazwie (galeria)

Trwa Energy Future Week na Targach Poznańskich. Jednocześnie z Kongresem Naukowo – Przemysłowym Energi@21 wystartowały Targi Expopower i Greenpower. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
 

10.05.2016
Energetyka w trosce o środowisko

Minister Krzysztof Tchórzewski z Ministerstwa Energetyki otworzył Międzynarodowy Kongres Naukowo – Przemysłowy Energi@21 „Innowacyjna gospodarka, nowoczesne społeczeństwo, inteligentna energetyka”, który w dniach 10 i 11 maja odbywa się na Targach Poznańskich.
 

10.05.2016
Targi otwarte, nagrody wręczone

Oficjalne otwarcie targów Expopower i GreenPOWER 2016 za nami. Podczas uroczystości wręczono również: Złote Medale MTP, nagrodę Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego i Polskiej Izby Gospodarczej Elektrotechniki, nagrodę Polskiej Izby Gospodarczej Elektrotechniki czyli Złotego Volta oraz statuetki Acanthus Aureus.
 

10.05.2016
Doodle na 95-lecie MTP - zobacz nagrodzone projekty

Uwaga! Ogłaszamy autorów zwycięskich projektów na targowe doodle z okazji 95-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich!
 

10.05.2016
Przed nami energetyczny tydzień

Dziś w Poznaniu rozpoczyna się spotkanie branży energetycznej w ramach Energy Future Week. W Międzynarodowych Targach Energetyki Expopower i Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej GreenPOWER weźmie w nich udział ponad 200 firm z kilkunastu krajów. Zapraszamy do zapoznania się z programem!
 

09.05.2016
Energia@21. Kongres inny niż wszystkie

Kongres Energi@21, który 10 maja b.r. rozpocznie się w Poznaniu, wyróżnia się na tle podobnych imprez branżowych. Jego atutem jest m.in. prawdziwie międzynarodowy charakter, który zawdzięcza kilkudziesięciu prelegentom przyjeżdżającym z całego świata, ale atutów jest dużo więcej!
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4