Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
22.09.2014
Agro-Park - nowy termin i nowy organizator (video)

W 2015 roku lubelskie targi AGRO-PARK odbędą się w nowym terminie, a do grona organizatorów, obok Międzynarodowych Targów Poznańskich i Targów Lublin, dołączyła Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Czym są podyktowane zmiany? Czy zmiana terminu pociągnie za sobą również zmianę formuły targów? Zapraszamy do obejrzenia relacji video z konferencji prasowej poświęconej tym zagadnieniom.
 

22.09.2014
Polskie pieczywo na Smakach Regionów

Nie ma to jak polskie pieczywo! Do tego hasła będą przekonywać nas piekarze ze Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP. Na targach SMAKI REGIONÓW powstanie mini piekarenka dla dzieci, a dorośli będą mogli wypróbować różnych rodzajów pieczywa.
 

21.09.2014
Grzegorz Turnau zaśpiewa na targach Smaki Regionów

Jedną z atrakcji targów Smaki Regionów będzie koncert Grzegorza Turnaua. Koncert odbędzie się w sobotę 27 września o 16:00 na Scenie Głównej targów Smaki Regionów.
 

20.09.2014
Za 10 złotych dojedziesz na TOUR SALON. Jak to zrobić?

Targi TOUR Salon odbędą się w dniach 23 – 25 października na Targach Poznańskich. Specjaliści będą mogli przyjechać na imprezę wygodnym autokarem - niezależnie, czy w jedną, czy dwie strony za bilet z Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Szczecina, Zielonej Góry Trójmiasta itp. do Poznania zapłacą tylko 10 zł.
 

19.09.2014
Z kamerą na targach SoFAB i Furnica

Piątek jest ostatnim dniem targów. Jak kończące się targi oceniają wystawcy FURNICA i SOFAB? Z jakimi wspomnieniami opuszczą Targi Poznańskie? Zapraszamy do obejrzenia materiałów video!
 

19.09.2014
Pierwszy mecz w Lidze Konsorcjum Marki Poznań za nami

Pierwsze koty za płoty! Wprawdzie przegraną zakończyło się nasze pierwsze spotkanie w Lidze Konsorcjum Marki Poznań, ale forma i ilość strzelonych bramek każą z optymizmem patrzeć na zbliżające się spotkania!
 

19.09.2014
AGRO - PARK kolejna edycja już w marcu 2015

W 2015 roku czekają nas poważne zmiany związane z organizacją Targów Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie. Będą one dotyczyły zarówno terminu, w którym odbędzie się wydarzenie jak i zespołu organizatorów, co w efekcie ma umożliwić uczestnictwo większej liczbie wystawców i zwiedzających, jak i podnieść wartość merytoryczną imprezy.
 

18.09.2014
Jedyne takie targi w Europie Środkowo - Wschodniej (video)

Trzeci dzień targów DREMA, FURNICA oraz SOFAB powoli zmierza do końca. O swych wrażeniach z pobytu na MTP opowiadają nam wystawcy oraz Jurgen Koppel, Wiceprezydent Europejskiej Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EMABOIS i Homag Group.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4