Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
 
22.05.2014
Pierwszy dzień targów w obiektywie

Piękna pogoda, wspaniałe maszyny, duża ilość wystawców i zwiedzających – czegóż chcieć więcej?! Zapraszamy do obejrzenia relacji foto z pierwszego dnia targów Intermasz i Infratec i sprawdzenia, co dziś czeka nas w programie!
 

22.05.2014
Madeleine Albright Gościem Specjalnym V Konferencji ABSL

Ponad 500 liderów branży, ekspertów i polityków weźmie udział w prestiżowej, dwudniowej konferencji ABSL, która w dniach 22-23 maja 2014 r. odbędzie się w centrum kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Madeleine Albright, była sekretarz stanu USA i jedna z najbardziej szanowanych osobistości międzynarodowej sceny politycznej.
 

21.05.2014
Ostre maszyny na pl. Marka

Mieszczący się na terenie MTP plac Marka (nazwa wzięła się z podobieństwa do placu św. Marka w Wenecji) widział już różne rzeczy. Ale takiej ilości maszyn budowlanych i sprzętu specjalistycznego nie było tu już dawno!
 

21.05.2014
Dobry moment na organizację targów!

W obecności przedstawicieli władz, organizacji branżowych oraz wystawców odbyło się dziś otwarcie targów INTERMASZ i INFRATEC, połączone z galą wręczenia nagród Złotego Medalu MTP oraz Acanthus Aureus.
 

21.05.2014
Nareszcie! Początek targów INTERMASZ i INFRATEC

Dziś rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ oraz Międzynarodowe Targi Technologii i Materiałów dla Budownictwa Infrastrukturalnego INFRATEC. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowali organizatorzy!
 

21.05.2014
PCC na prestiżowych targach IMEX

20 maja we Frankfurcie rozpoczęły się targi IMEX, na których branża z całego świata promuje najlepsze destynacje i produkty przemysłu spotkań. W wydarzeniu po raz kolejny uczestniczy zespół Poznań Congress Center, który wśród organizatorów kongresów i przedstawicieli międzynarodowych stowarzyszeń popularyzuje bogatą infrastrukturę Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

20.05.2014
Operatorze, sprawdź czy jesteś prawdziwym pogromcą!

Slalom, pompka, oponka – to nazwy zadań czekających na śmiałków, którzy wezmą udział w konkursie Pogromcy Maszyn na targach INTERMASZ. Na najlepszych operatorów walców, koparek i spychaczy czekają atrakcyjne nagrody.
 

20.05.2014
Ewa Chodakowska odwiedzi FIT-EXPO

Najpopularniejsza instruktorka fitness, która dopinguje Polki w dojściu do dobrej kondycji i jej utrzymania będzie gościem firmy ITP S.A., wyłącznego dystrybutora urządzeń marki Technogym w Polsce. Chodakowska pojawi się na FIT-EXPO w sobotę 24 maja.
 


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4