Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop
Energy Future Week: porozmawiajmy o energii!

Już wkrótce w Poznaniu jedno z najważniejszych wydarzeń sektora energetycznego w Polsce - Energy Future Week (23-25.05). To marka parasolowa nad cyklem wydarzeń dedykowanych dla branży odbywających się na MTP - targów EXPOPOWER i GREENPOWER.

Celem Energy Future Week jest otwarcie się na problemy nowoczesnej energetyki, gazownictwa, ciepłownictwa, paliw ciekłych i odnawialnych źródeł energii, wyznaczanie trendów dla Energetyki Europy Środkowowschodniej, wymiana międzynarodowych doświadczeń i inspirowanie krajowego sektora do rozwoju.

Wydarzenie będzie mieć charakter międzynarodowy, zaś jego celem będzie łączenie kapitału intelektualnego z ofertą przemysłu energetycznego. Chcemy pokazać gościom potencjał polskiego przemysłu i stworzyć platformę dyskusji sprzyjającej integracji interesów państw naszej części Europy oraz dialogu międzynarodowego w dziedzinie energetyk.

Wydarzenia gromadzące międzynarodową branżę energetyczną: koncerny energetyczne, światowej klasy praktycy, eksperci i naukowcy udział kilkudziesięciu panelistów z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych najbardziej aktualne tematy wykładów, paneli i warsztatów wsparcie znakomitych osób, firm i instytucji doświadczony zespół organizacyjny oraz doskonała lokalizacja - Poznań leży w sercu Europy: 2,5 godziny drogi od Berlina i 3 godziny od Warszawy.

Program wydarzeń Energy Future Week –Program EFW.pdf

Więcej o EFW – www.expopower.pl

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.