Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop
Energy Future Week: Złote Medale dla innowacyjności

Firmy, które stawiają na nowoczesne rozwiązania z branży energetyki, zostały nagrodzone w konkursie Złoty Medal w ramach Energy Future Week, który odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 23 – 25 maja. Ich produkty mają szansę zrewolucjonizować podejście do wykorzystywania ekologicznej energii na co dzień w polskich domach i przedsiębiorstwach. Teraz walczą o rekomendację konsumentów w internetowym plebiscycie.

Energy Future Week to cykl wydarzeń skierowanych do branży energetycznej odbywających się w Poznaniu w dniach 23-25 maja 2017 r. Celem Energy Future Week jest otwarcie się na problemy nowoczesnej energetyki, gazownictwa, ciepłownictwa, paliw ciekłych i odnawialnych źródeł energii, oraz wyznaczanie trendów dla energetyki Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach wydarzenia odbywają się Targi Energii Odnawialnej Green Power, Targi Energetyki Expo Power oraz konferencje i seminaria branżowe.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, ciesząca się prawie 40-letnią tradycją. W pierwszym etapie konkursu produkty poddawane są wnikliwej ocenie ekspertów. Nagradzane są produkty innowacyjne, wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie i wyróżniające się ciekawym wzornictwem. W kolejnej selekcji produkty rywalizują ze sobą o tytuł „Złoty Medal – Wybór Konsumentów”.  Konsumenci mogą oddawać swoje głosy w plebiscycie internetowych i w ten sposób dzielić się pozytywnym doświadczeniem nabytym podczas korzystania z produktów i  usług, promowanych przez wystawców. Internauci mogą oddawać swoje głosy na produkty nagrodzone Złotym Medalem w ramach Energy Future Week na stronach:

Złoty Medal targów Green Power

http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/230/

Złoty Medal targów Expo Power

http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/227/

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.