Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop
„Faceci od kuchni” w czwartkowym Kinie Letnim Garden City

Komedię z Jeanem Reno w roli głównej obejrzymy w kolejnej odsłonie plenerowego kina na Targach Poznańskich. Na miejscu będzie można też zjeść pizzę, burgera, posłuchać muzyki – spędźcie ten wieczór z nami! Zapraszamy od godz. 20!

W czwartek 20 lipca obejrzymy film „Faceci od kuchni”. Jego fabuła przedstawia się następująco: „Alexandre Lagarde (Jean Reno), uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo dostosuje się do nowych zasad, albo zawalczy o to, co najbardziej kocha. Na szczęście na jego drodze stanie niesforny, ale bardzo zdolny Jacky Bonnot - człowiek, który potrafi ugotować wszystko.”

fotobueno_lato_z_mtp_06-07-2017-196.jpg

Start filmu około godz. 21.30, ale zapraszamy do przyjścia wcześniej. Od godz. 20 na miejscu czekają leżaki i pyszne dania serwowane przez restaurację GARDENcity: pizza, burgery, żeberka i inne. Dostępne będą również napoje, a w niektóre wieczory czas oczekiwania na film umili również muzyka na żywo w wykonaniu DJ NAN.

W każdy czwartek od godz. 16 zapraszamy również na "Południe z planszówkami" - oddajemy Wam do dyspozycji gry planszowe (Dixit, Dooble, etc.), w które możecie pograć z przyjaciółmi. Szukajcie ich u naszych animatorów w białym namiocie.

Repertuar wszystkich letnich projekcji - >>>KLIKNIJ<<<

Wydarzenie na Facebooku - >>>KLIKNIJ<<<

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.