Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop
Zapraszamy na Targi Czterech Pasji

Luksusowe jachty, wyprawy do odległych zakątków świata, psy myśliwskie i sokolnictwo oraz łowienie na żywo w gigantycznym akwarium, to tylko niektóre z tematów, jakie pojawią się na Targach 4 Pasji. Poznaj wszystkie atrakcje!

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, 17-19 lutego odbędą się - pełne emocji, przygód i zabawy - Targi 4 Pasji. To El Dorado dla miłośników wędkarstwa, sportów wodnych, podróży i kultury łowiectwa. Tegoroczna ekspozycja zajmie aż 9 pawilonów, z ponad 560 wystawcami i 150 atrakcyjnymi punktami programu.

Targi 4 Pasji to aż 4 niesamowite wydarzenia:

Targi Wędkarskie RYBOMANIA

Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON

Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE

Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX

RYBOMANIA – sezon wędkarski zaczyna się w Poznaniu!

RYBOMANIA w Poznaniu, to najliczniej odwiedzana wystawa z całego cyklu imprez, ale też największe targi wędkarskie w Polsce i jedne z największych w Europie! To właśnie tutaj zaprezentują swoje nowości producenci i dystrybutorzy renomowanych marek sprzętu wędkarskiego. Nie zabraknie także Gigantycznego Akwarium o pojemności 23 tys. litrów, na którym pokazy poprowadzą największe gwiazdy wędkarskiego świata.

RYBOMANIA to także arena spektakularnych pokazów specjalnych, z wykorzystaniem olbrzymich wodnych zbiorników zarybianych takimi gatunkami jak.: szczupaki, karpie, jesiotry, pstrągi czy łososie. W niezwykłych atrakcjach będą Wam towarzyszyć dobrze znane gwiazdy wędkarskiego świata: Frédéric Julian, Luc Coppens, Phil Ringer to tylko początek listy sław.  Natomiast kinomanów zachwyci finał V edycji Otwartego Festiwalu Filmów Wędkarskich im. Jerzego Biedrzyckiego.

RYBOMANIA to wydarzenie, które integruje, szkoli i inspiruje dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie czy są to pasjonaci amatorzy czy profesjonaliści.

rybomania-fota.jpg

BOATEX – obierz kurs na Poznań!

W tym samym czasie, na Targach Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych,  będzie można zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów łodzi motorowych, pontonów, jachtów, łódek, skuterów wodnych, kajaków, sprzętu do windsurfingu, kitesurfingu, nurkowania, akcesoriów żeglarskich… a to dopiero początek!

Targi BOATEX to również tętniąca życiem scena żeglarska, na której w roli głównej występują doświadczeni podróżnicy, opowiadający o swoich morskich wyprawach. Zabiorą Was w podróże marzeń, będą inspirować i zachęcać do rozwijania żeglarskich pasji.

Spotkania z ikonami żeglarstwa, wydarzenia specjalne, warsztaty, czy merytoryczne konsultacje z przedstawicielami organizacji żeglarskich to świetna nauka, relaks i rozrywka!

boatex-fota.jpg

TOUR SALON – powiew lata w środku zimy!

Miłośnicy podróżowania powinni koniecznie odwiedzić pawilony targów turystycznych TOUR SALON. To wydarzenie pozwala poznać najpiękniejsze zakątki Polski i świata, spotkać podróżników takich jak Szymon Radzimierski, Marek Kamiński i usłyszeć o ich przygodach, a przede wszystkim rozwinąć marzenia o podróżach dalekich i bliskich oraz podjąć pierwsze kroki związane z ich realizacją.

Na targach TOUR SALON czekają na Was także konkursy, warsztaty i animacje dla dorosłych oraz dzieci, mnogość egzotycznych pokazów, kino turystyczne, smaki kuchni regionalnych oraz tak bardzo lubiane przez Was wydarzenie towarzyszące – Festiwal Podróżniczy „Śladami Marzeń”.

TOUR SALON to sposób na to, by w Poznaniu rozpocząć realizację swoich podróżniczych marzeń. Regionem partnerskim targów jest Lubelskie.

tour-salon-fota.jpg

KNIEJE – niezwykłe emocje największego kalibru!

Ostatnim wydarzeniem w cyklu Targów Czterech Pasji są Targi dla pasjonatów historii, tradycji oraz kultury łowieckiej. W Polsce łowiectwo oficjalnie zrzesza już ponad 118 tys. osób. Ci, którzy odwiedzą Targi KNIEJE poczują się jak u siebie. Program targów jest bogaty w koncerty trębaczy myśliwskich, pokazy sygnalistów, naukę wabienia jeleni, wystawy pamiątek, trofeów i ozdób łowieckich, czy degustacje potraw myśliwskich.

Miłośników zwierząt zainteresuje wybór Miss i Mistera psów myśliwskich, w których zaprezentują się labradory, karelskie psy na niedźwiedzie, beagle, gończe polskie, ogary polskie, wyżły, jamniki i posokowce. Natomiast na pokazach sokolnictwa będzie można zobaczyć sokoły, rarogi, jastrzębie i sowy.

KNIEJE to trzydniowe wydarzenie, które w ubiegłym roku odwiedziło 7 tys. hobbystów, jest idealnym początkiem sezonu łowieckiego!

knieje-fota.jpg

Spotkajmy się już 17-19 lutego 2017 w Poznaniu!

Targom 4 Pasji będą towarzyszyły warsztaty i wykłady, koncerty, pokazy, wystawy i wiele innych atrakcji. W programie znajdą się spotkania z wyjątkowymi ludźmi m.in. Wojciechem Andrzejakiem, wędkarzem który łowi ponad 2,5 metrowe sumy, Marcinem Boberem, prowadzącym warsztaty szkutnicze, Szymonem Radzimińskim - podróżnikiem i autorem książki „Dziennik Łowcy Przygód. Extremalne Borneo” i Tomaszem Malińskim – mistrzem Europy w wabieniu jeleni. Targi 4 Pasji to idealne miejsce na rozwój, zabawę i aktywny wypoczynek z Waszymi bliskimi!

1 BILET = 4 WYDARZENIA

Międzynarodowe Targi Poznańskie z okazji Targów 4 Pasji specjalną promocję. Goście będą mogli zakupić jeden bilet, uprawniający do wejścia na WSZYSTKIE 4 WYDARZENIA w cenie od 15 zł w przedsprzedaży!

Już teraz kup personalizowany bilet taniej nawet o 25% na:

boatex_baner_bilet.jpgknieje_baner_bilet.jpgrybomania_baner_bilet.jpgtour_salon_baner_bilet.jpg

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.