Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop
Łączymy pawilony MTP w jeden kompleks budynków

Uroczystym przykręceniem jednej z ostatnich śrub konstrukcji łącznika pomiędzy pawilonami 8A i 15 zakończyła się dzisiejsza konferencja prasowa z udziałem wiceprezesa MTP, Przemysława Trawy oraz Dariusza Wechty, prezesa firmy Wechta.

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich trwa budowa nowego pawilonu wystawienniczego 8A i łącznika pomiędzy budynkiem i pawilonem 15. Dziś, symbolicznym gestem dokręcenia jednego z elementów konstrukcji, rozpoczynamy kolejny etap budowy, w którym będzie instalowana fasada łącznika oraz jego szklane elementy. – Dzięki łącznikowi zyskujemy dwie ważne cechy. Będziemy mogli przejść z Holu Wschodniego MTP do mieszczącej się w Pawilonie 15 Sali Ziemi nie opuszczając hal targowych. Po drugie, dzięki tej inwestycji, przestrzeń konferencyjna wzrośnie nam do 14-15 tysięcy osób – mówił Przemysław Trawa.

2.JPG

Łącznik będzie miał szerokość 6 metrów i będzie miał 72m długości. Będzie zawieszony 5 metrów nad poziomem powierzchni. Do jego budowy zostanie użyte aż 520 m2 szkła.

5.JPG

Koszt inwestycji wraz z budową łącznika to 35 mln zł. Termin zakończenia całej inwestycji, czyli budowy pawilonu 8A i łącznika, przewidziano na połowę lutego 2014 roku.

9.JPG

Od początku 2009 roku Międzynarodowe Targi Poznańskie zainwestowały w rozwój i modernizację swoich obiektów ponad 150 milionów złotych.

thumbnail_3.JPGthumbnail_4.JPGthumbnail_6.JPGthumbnail_7.JPGthumbnail_8.JPGthumbnail_10.JPGthumbnail_11.JPGthumbnail_12.jpgthumbnail_13.jpgthumbnail_14.jpgthumbnail_15.jpgthumbnail_16.jpg

Zapraszamy do działu video, by obejrzeć relację z wydarzenia - http://video.mtp.pl/

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.