Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop
Tu się gra, tu nie ma nudy!

W sobotę 15 lipca "Lato na Targach" opanują mali i duzi gracze. Specjalnie dla nich organizatorzy przygotują escape room dla dzieci i rodziców, wypożyczalnię gier planszowych i gry z dawnego podwórka. Wszystkie atrakcje są bezpłatne!

Po raz pierwszy w historii Targów Poznańskich w jednym z pomieszczeń pawilonu nr 2 zaaranżowany zostanie escape room, czyli pokój pełen zagadek. Uczestnicy będą mieli 15 minut na pokonanie wszystkich łamigłówek i wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia. - Scenografia i scenariusz zabawy będę inspirowane podróżami. Poziom zagadek będzie dostosowany do początkujących gości. Zapraszamy do udziału rodziny z dziećmi w wieku szkolnym. Przyda się umiejętność czytania, liczenia, ale przede wszystkim logicznego myślenia – mówi Karolina Nawrot z Centrum Prasowego MTP.

W programie wydarzenia znajdą się również zabawy prowadzone przez bohaterów gry Super Mario Bros. – Dla fanów retro gier przygotowaliśmy rozgrywkę w kultowe Tetris, ale w analogowej, kartonowej wersji Zamiast komputera i pada, gra będzie trójwymiarowa i w rozmiarze XL – dodaje Nawrot. Animatorzy „Lata na Targach” przypomną też gry z dawnych podwórek - podchody, kapsle, państwa-miasta, skakankę i gumę.

Poznańska wypożyczalnia gier GOSU przygotuje dla uczestników zabawy strefę gier z tytułami planszowych przygodówek. Łącznie do dyspozycji gości organizatorzy oddają 25 familijnych gier m.in. Hop, Hobbit, Mistakos, Dzielne Myszki, Kajko i Koszkosz, Skubane Kurczakmi, Wiewióry, Superfarmer i Rancho.

Wydarzenie odbywa się w ramach "Lata na Targach". Wejście przez  hol południowy, ul. Głogowska 14. Event odbędzie się bez względu na pogodę. Więcej na www.latonatargach.pl

Program

10:00 – 21:00               Escape room  - Pokój podróżnika pełen rodzinnych zagadek

10:00 – 21:00               Strefa gier przygotowana przez wypożyczalnię Gosu

10:00 – 21:00               Wypożyczalnia gier

11 :00 – 15:00              Zabawy z Bzikiem, czyli maskotką targów Hobby, Happy Baby i Aqua&Zoo.

11:00 – 16:00               Gry z dawnego podwórka

Podchody, kapsle, państwa-miasta, skakanka, guma

11:00 – 16:00               Spotkanie z Super Mario i Luigi

11:00 – 16:00               Spotkanie z gościem ze Star Wars

13:00                           Kartonowe Tetris

 

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.