Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop
Międzynarodowy Dzień Wolnej Prasy

Z okazji obchodzonego 20 kwietnia Międzynarodowego Dnia Wolnej Prasy składamy najlepsze życzenia wszystkim przedstawicielom mediów, a w szczególności polskimi i zagranicznym dziennikarzom mediów drukowanych, internetowych, radiowych i telewizyjnych, którzy rokrocznie odwiedzają wydarzenia organizowane przez MTP.

Podczas wydarzeń targowych, Centrum Prasowe, zlokalizowane w pawilonie 10 w samym centrum terenów targowych, staje się miejscem spotkań i pracy dziennikarzy.

W roku 2016 wydaliśmy ponad 4000 akredytacji czasowych na wydarzenia targowe oraz ponad 300 akredytacji stałych. Wynikiem tej współpracy są liczne publikacje na tematy korporacyjne oraz dot. wydarzeń targowych.

pp-7220.jpg

Przedstawiciele mediów branżowych i ogólnoinformacyjnych otrzymują aktualne informacje prasowe na temat wydarzeń targowych, konferencji i spotkań kulturalnych. Centrum Prasowe przygotowuje rocznie ponad 30 konferencji i briefingów prasowych, aby umożliwić dziennikarzom bezpośredni kontakt z organizatorami i specjalnymi gośćmi poszczególnych wydarzeń oraz przekazać ważne informacje.

img_4106.jpg

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.