Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop
Medyczne trendy na Top Medical Trends

Lekarze z całej Polski na Targach Poznańskich zapoznają się z najnowszymi trendami w medycynie oraz nowościami w diagnostyce i terapii. Dziś rozpoczyna się Kongres Top Medical Trends, który potrwa do 19 marca. W poprzedniej edycji tego wyjątkowego w skali kraju spotkania udział wzięło aż 4 tys. lekarzy!

Na czym polega wyjątkowość Top Medical Trends, zdradza prof. Jacek Wysocki przewodniczący rady naukowej Kongresu.  – Nasz pomysł na ten kongres, to zebranie postępu medycyny w pigułce. Sam tytuł – Top Medical Trends, czyli co jest najbardziej aktualne, interesujące w różnych dziedzinach medycyny. Trudno znaleźć jedno miejskie, w którym w ciągu trzech dni można w tak wielu dziedzinach dowiedzieć się o postępie – mówi.

Kongres prócz przekazywania najnowszej wiedzy stawia także na dyskusje. – Na większości kongresów na dyskusje nie ma czasu. Podczas TMT kultywujemy zwyczaj, że po zakończonej sesji wykładowcy z zainteresowanymi osobami wychodzą do innych sal. Tam nie ma limitu czasu. Dyskutuje się tak długo, aż wszystkie pytania zostaną zadane, a odpowiedzi udzielone  - mówi prof. Jacek Wysocki w wywiadzie dla portalu www.termedia.pl.

Organizatorami kongresu są  Wydawnictwo Termedia, wydawca czasopism Lekarz POZ i Top Medical Trends - Przewodnik Lekarza.

Więcej informacji na stronie organizatora - >>>KLIKNIJ<<<

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.