Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
Necropolis Expo startuje w Poznaniu!

W dniach 8-10 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się I edycja Targów Techniki Cmentarnej i Usług Pogrzebowych Necropolis Expo. Dla przedstawicieli branży weekend to wyjątkowo korzystny termin odwiedzenia ekspozycji i zapoznania się z najnowszymi trendami i ofertą producentów, zarówno z kraju, jak i zagranicy.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, lider krajowego rynku wystawienniczego, posiadający niekwestionowane doświadczenie w organizacji targów oraz najnowocześniejsze w Polsce tereny wystawowe, zlokalizował wydarzenie o tak szczególnym charakterze w jednym z najlepszych swoich pawilonów, zapewniając tym samym wszystkim uczestnikom, zarówno komfortowe warunki zwiedzania, dogodny dojazd, jak i kameralny klimat sprzyjający rozmowom biznesowym.

Zakres ekspozycji wychodzi naprzeciw oczekiwaniom właścicieli zakładów pogrzebowych, a także administratorów i zarządców cmentarzy. Pojawi się także kilka innowacyjnych rozwiązań, które z pewnością zainteresują przedsiębiorców świadczących usługi kremacyjne. Jest to oferta rozwiązań ekologicznych oraz recyklingowych spełniających kryteria i wymogi Unii Europejskiej. Zobaczyć będzie można także maszyny, sprzęt i urządzenia techniki cmentarnej, jest okazja aby zapoznać się z ofertą producentów urn, trumien, odzieży żałobnej. Nie zabraknie firm proponujących ekskluzywne karawany oraz oprogramowanie dla administratorów cmentarzy.

Zwiedzających z pewnością zainteresują wydarzenia, które będą toczyć się będą przez wszystkie dni targów. Na terenie pawilonu 3 odbędzie się wyjątkowy pokaz najnowszych kreacji? florystycznych, prowadzony przez Polską Szkołę Florystyczną. Dedykowane profesjonalistom pokazy prezentują propozycje na bieżący sezon jesienny, najnowsze trendy florystyki żałobnej, dekoracji urn i trumien oraz zasady tworzenia kompozycji dedykowanych Ad memoriam. Termin szkoleń idealnie wpisuje się w kalendarz poprzedzając najbardziej pracowity okres w branży kwiatowej. Świeże pomysły na aranżacje będzie można wykorzystać już podczas najbliższych świąt listopadowchy oraz przy okazji Świąt Bożego Narodzenia. Pokazy będą odbywać się dwukrotnie każdego dnia targów.

Dla wielu odwiedzających I edycja targów może okazać się wyjątkowo interesująca. Już drugiego dnia odbędzie się seminarium poświecone świeckiemu mszałowi pogrzebowemu. Jest to obrządek cieszący się coraz większym zainteresowaniem w Polsce, zdecydowanie różniący się od tradycyjnego obrządku religijnego. W trakcie pogrzebu świeckiego rodzina i przyjaciele mają ogromny wpływ na przebieg ceremonii, oprawę oraz towarzyszący uroczystości nastrój.

Zarządcy i administratorzy cmentarzy będą mogli pogłębiać swoją wiedzę oraz wymienić się doświadczeniami w ramach IV Konferencji Zarządców i Administratorów Cmentarzy, organizowanej przez Krzysztofa Wolickiego (wstęp na konferencję jest odpłatny).

Warto podkreślić, że Necropolis Expo ma szansę stać się liderem na rynku wystawienniczym branży funeralnej, przyciągając firmy z całej Europy. Sprzyja temu dogodna lokalizacja, a sam Poznań może poszczycić się świetną infrastrukturą oraz dogodnymi połączeniami, zarówno z całą Polską, jak i z zagranicą. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem bezpłatnych biletów upoważniających do wejścia na targi oraz udziału w pokazach florystycznych i seminarium zapraszamy do MTP, gdzie po wypełnieniu ankiety w kasie, otrzymają Państwo bezpłatny bilet wstępu. Zapraszamy na Targi!

Patronat medialny nad targami NECROPOLIS EXPO objęła redakcja „Kultury Pogrzebu”.

 

http://www.necropolis-expo.pl/pl/

 

 

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.