Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
Nowinki z sektora agro na Polagra – Premiery w Poznaniu

Zetor, Fendt, Massey Ferguson, Mc Cormick, Valtra, John Deere, Kubota, Case Ih – to zalewie garść światowych marek, które będzie można zobaczyć na siódmej edycji Targów POLAGRA-PREMIERY. Wśród wystawców nie zabraknie również polskich firm z długoletnią tradycją…

…takich jak Samasz, Krukowiak, Expom-Krośniewice, Ursus, Bury-Maszyny Rolnicze, Bin, Mandam, Meprozet, Unia, Agro-Tom, Metaltech.

Największe w Polsce halowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY odbędą się w dniach 18-21 stycznia 2018 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wzorem lat ubiegłych  trwać będą aż cztery dni. Tylko tak można zapewnić odwiedzającym optymalny czas na zapoznanie się z bogatą ofertą praktycznych maszyn, funkcjonalnego sprzętu i narzędzi rolniczych. Na terenie MTP będzie można zobaczyć innowacyjne rozwiązania z zakresu uprawy i hodowli, a także różnorodną ofertę nawozów, środków do ochrony roślin, dodatków paszowych. Do grona wystawców dołączyły również firmy posiadające w swojej ofercie sprzęt zootechniczny, weterynaryjny oraz artykuły związane z wyposażeniem maszyn rolniczych. Ekspozycję dopełnią wiodące na rynku czasopisma i portale rolnicze, a także związki i stowarzyszenia.

Więcej informacji na www.polagra-premiery.pl

SPRAWDŹ CENY BILETÓW >>>

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.