Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
Pegazik z zaszczytnym patronatem

Agata Kornhauser-Duda, małżonka Prezydenta RP, objęła honorowym patronatem XVII Poznańskie Targi Książki PEGAZIK. Targi odbędą się w dniach 23 – 25 marca 2018 na MTP.

PEGAZIK to największe w Polsce spotkanie kulturalne dla młodych czytelników łączące zabawę z popularyzacją literatury kształtującej dziecięcą wyobraźnię, rozwój intelektualny i wrażliwość. Celem spotkania jest promocja czytelnictwa wśród młodszego i dorastającego pokolenia. Adresatami targów są przede wszystkim dzieci, młodzież i ich rodziny. To także ważne miejsce spotkań pisarzy, tłumaczy, ilustratorów, wydawców, księgarzy i bibliotekarzy, jak i prezentacji dokonań edytorskich oraz dyskusji merytorycznych i warsztatowych.

mg_4282.jpg

Targi Książki w Poznaniu odwiedzają największe sławy polskiej literatury dziecięcej, wybitni ilustratorzy oraz znani przyjaciele dzieci. Miłośnicy czytelnictwa mogą spotkać się z ulubionymi pisarzami i twórcami grafiki książkowej. Interesujący program targów pozwala rozbudzić zainteresowanie książką na wiele różnych sposobów, m.in. poprzez wystawy ilustracji, warsztaty, spotkania autorskie oraz konkursy. Organizatorami Poznańskich Spotkań Targowych – Książka dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców są Międzynarodowe Targi Poznańskie i Polskie Towarzystwo Wydawców Książek.

mg_4530.jpg

Wraz z Targami Książki dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców odbywają się Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej, której współorganizatorem jest Wydawnictwo Naukowe UAM. Dodatkowo targi wzbogacają Targi Edukacyjne, na których swoją ofertę prezentują szkoły i instytucje oświatowe różnych szczebli i specjalności – również spoza Polski.

Więcej - www.targiksiazki.pl

Facebook - https://www.facebook.com/KsiazkaMTP/

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.