Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
Retro Motor Show. Ocalić od zapomnienia

W podróż do motoryzacyjnej przeszłości zabiorą nas targi Retro Motor Show, które odbędą się 3-5 listopada w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To tutaj przeniesiemy się w czasie i zobaczymy to, co motoryzacja miała najlepszego do zaproponowania.

- W naszej motoryzacyjnej podróży cofniemy się niemal do samego początku. Na zwiedzających czekać będzie Ford A, którego tylko w pierwszym tygodniu od premiery w 1927 roku, zobaczyło niemal 25 milionów osób! – mówi Bartosz Dembiński, dyrektor targów Retro Motor Show – W Poznaniu zobaczymy modele z każdej dekady XX wieku, zarówno zagranicznej jak i rodzimej produkcji. Modele, które znamy doskonale i te niezwykłe, często bardzo unikatowe, jak na przykład Lotus Omega, Buick Electra, Daimler DS420 czy Aero Type 20 – dodaje.

Klasyczna motoryzacja to nie tylko pasja, niezwykłe umiejętności restaurowania zabytkowych aut, ale coraz częściej także sposób na biznes. Ceny niektórych modeli potrafią głęboko sięgać do kieszeni potencjalnych nabywców. Najdroższe osiągają cenę nawet kilkudziesięciu milionów dolarów!

- Klasyczne samochody czy motocykle to dzisiaj nie tylko pasja. Jeśli uda nam się ocalić od zapomnienia kilkudziesięcioletnie auto, zainwestować czas i pieniądze, w zamian otrzymamy nie tylko satysfakcję, ale również wymierne korzyści. Dobrze utrzymane i zadbane egzemplarze z czasem tylko zyskują na wartości. – mówi Bartosz Zeidler, Dyrektor Grupy Produktów MTP. - Cieszy nas fakt, że wielu właścicieli tych pięknych aut zdecydowało się na udział w targach Retro Motor Show. Zwiedzający będą mieli okazję nie tylko zobaczyć ponad 200 zabytkowych pojazdów, ale również stać się nowym właścicielem klasycznego auta -  sporą część z nich będzie można podczas targów kupić. ” – dodaje.

Na fanów klasycznej motoryzacji czeka choćby niezwykły, limitowany model Mercedesa E500, wyprodukowany w ilości zaledwie 500 egzemplarzy. Tutaj nowy nabywca musi liczyć się z wydatkiem niemal 150 tys. złotych. Mając w kieszeni 23 tys. złotych, możemy zostać nowym właścicielem przepięknego i bogato wyposażonego Jaguara Xj6 w wersji Daimler Xj40. Nowych wrażeń i dużej dozy adrenaliny dostarczy na pewno Lancia Delta HF Integralne. Zdobywca sześciu tytułów Mistrza Świata producentów z rzędu to wydatek w okolicach 90 tys. złotych. Wiele aut nie ma określonych cen, a więc przydadzą się umiejętności negocjacji. Po udanych rozmowach do swojego garażu będziemy mogli wprowadzić np. Chevroleta Corvette z 1972 roku, BMW 315 z 1934 roku czy choćby Rolls Royce’a Phantom III z 1936 roku.

Ekspozycję Retro Motor Show uzupełnią także ekspozycje specjalne. Swoje wozy pokaże między innym Państwowa Straż Pożarna czy także MPK Poznań. Chwilę relaksu zapewni także strefa gier retro.

To wszystko czekać będzie na całe rodziny już 4-6 listopada w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zapraszamy!

Godziny otwarcia:

piątek 3.11: 11.00 – 18.00; sobota 4.11: 10.00 – 18.00; niedziela 5.11: 10.00 – 16.00

Bilety:

w przedsprzedaży: 15PLN; przy kasie: 20PLN; dzieci do lat 3 – wstęp wolny

Bilety w przedsprzedaży do nabycia w: tixer.pl; ticketpro.pl; ruch.com.plWięcej:

retromotorshow.pl


Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.