Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
Są już bilety na Motor Show!

Czy wszystkie prezenty na Święta już kupione? Każdy motomaniak na pewno ucieszy się z biletu na targi Poznań Motor Show 2018 pod choinką! Przedsprzedaż trwa.

Targi Poznań Motor Show to największa impreza motoryzacyjna w Polsce nazywana „małą Genewą”, zaliczana do europejskiej czołówki. Bezsprzecznie najważniejsze miejsce targowe dla branży motoryzacyjnej w Polsce. Co roku dziennikarze oraz goście targowi mogą podziwiać dziesiątki polskich motoryzacyjnych premier światowych marek oraz aut koncepcyjnych. Na Poznań Motor Show można zobaczyć imponujące ekspozycje samochodów, motocykli, kamperów, a nawet samochodów ciężarowych. Na zwiedzających czekają liczne atrakcje, w tym pokazy stuntu quadowego i motocyklowego, tory offroadowe, zlot caravaningowy i wiele innych wydarzeń, które pozwalają gościom z bliska poczuć niesamowitą dawkę motoryzacyjnych emocji. Gigantyczny rozmiar targów najlepiej oddają liczby – żadne inne polskie wydarzenie motoryzacyjne nie gości ponad 200 firm, 750 akredytowanych dziennikarzy i ponad 135.000 miłośników motoryzacji.

Bilety można kupić już teraz!

Ceny:

5 kwietnia 2017 – Press Day - 120 zł

6 kwietnia 2017 – piątek - 19 zł

7 kwietnia 2017 – sobota - 24 zł

8 kwietnia 2017 – niedziela - 19 zł

Nie czekaj i kup bilety już dzisiaj!

Czym jest Press Day?
Press Day to unikatowy moment podczas Targów Motor Show. Jest to dzień dla największych pasjonatów motoryzacji, dziennikarzy oraz ludzi związanych z biznesem motoryzacyjnym. Ograniczona liczba biletów na Press Day gwarantuje najwyższy komfort podczas zwiedzania targów. Można wziąć udział w konferencjach największych marek, zobaczyć premierowe pokazy, zwiedzić ekspozycje, porozmawiać z wystawcami, otrzymać limitowane pakiety informacyjne.


bilety_poznan_motor_show-1.png bilety_poznan_motor_show-2.pngTAŃSZE BILETY DOSTĘPNE RÓWNIEŻ W PUNKTACH STACJONARNYCH:

ruch.jpg

ticketpro-pga2017-partnerzy.png

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.