Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
Sportowy weekend

Kolekcje odzieży sportowej, butów, suplementów diety, sprzętu sportowego i odżywek w ramach targów POZNAŃ SPORT EXPO, a w niedzielę 18.PKO Poznań Maraton. Przed nami sportowy weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Targi od piątku…

POZNAŃ SPORT EXPO będzie okazją, żeby spotkać się z fizjoterapeutami, lekarzami, specjalistami. Dla chętnych, po raz kolejny zostanie zorganizowana sesja jogi dla biegaczy, która odbędzie się w sobotę o godz. 11.00 na stoisku Red Fitness.

Ale to nie wszystkie korzyści dla osób, które odwiedzą POZNAŃ SPORT EXPO. W sobotę odbędą się interesujące prelekcje, które uzupełnią wiedzę osób uprawiających sport.  Będzie to 3-godzinna dawka wiedzy przydatnej dla amatorów i zaawansowanych biegaczy. Prelekcje poprowadzą eksperci z dużym doświadczeniem treningowym.

W czasie POZNAŃ SPORT EXPO Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu zaproponuje wyjątkowy pakiet atrakcji, niezależnie od wieku i płci. Będąc na miejscu przekonamy się, jaką sprawność fizyczną musi wykazać się strażak. W STREFIE TWARDZIELA  każdy, kto tylko zechce, ubierze się w strażacki strój i pokona trudny tor przeszkód. Jak zawsze gospodarze strefy przygotowali sprawnościowe atrakcje dla dzieci.

Wstęp na targi wolny. Więcej informacji: www.sportexpo.mtp.pl

… a w niedzielę 18.PKO Poznań Maraton

Tak jak w latach poprzednich centrum maratońskich wydarzeń mieścić się będzie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie zlokalizowana będzie met. Organizatorzy spodziewają się, że w bardzo dobrze ocenianym w kraju i zagranicą biegu wystartuje przeszło 7000 zawodników. Pierwsi zawodnicy na mecie spodziewani są około godz. 11.05. Zapraszamy do przyjścia i kibicowania!

Więcej informacji: www.marathon.poznan.pl.

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.