Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop
„Szef” w plenerowym kinie kulinarnym GARDENcity

Zapraszamy na najbardziej apetyczną letnią komedię, którą głodnym rozrywki widzom serwuje reżyser Jon Favreau. Seans filmu "Szef" już w kolejnym plenerowym kinie kulinarnym GARDENcity 13 lipca.

Tak fabułę "Chefa" opsiuje fystrubutor filmu Kino Świat:

Carl Casper jest szefem kuchni renomowanej restauracji w Los Angeles. Podchodzi do pracy z wielką pasją, a każda potrawa, którą wymyśla, to prawdziwe dzieło sztuki. Jednak kłótnia ze znienawidzonym krytykiem kulinarnym, w której znaczący udział ma niefortunny i niezwykle popularny wpis Carla na Twitterze oraz wynikły z tego konflikt z właścicielem restauracji, powodują, że Carl rzuca pracę. Postanawia zacząć wszystko od nowa, korzystając ze wsparcia przyjaciół – pięknej kelnerki Molly, z którą romansuje, swojej byłej żony i jej obecnego partnera. Wkrótce jego nowy projekt staje się głośny w całej Ameryce, zaś Carl zyskuje sławę twitterowego celebryty.

Start filmu około godz. 21.30, ale zapraszamy do przyjścia od godz. 20, bo patron kina - restauracja GARDENcity - będzie przygotowywać smakowite niespodzianki!

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.