Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
Targi dla biegaczy

Teoretyczna strona treningu biegowego, joga dopasowana do potrzeb długodystansowców, spotkania z fizjoterapeutami i lekarzami to atrakcje, które czekają na uczestników Poznań Sport Expo. Biegacze będę mogli wybierać wśród najnowszych kolekcji odzieży sportowej, butów, suplementów diety i sprzętu sportowego. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Efektywne bieganie to nie tylko pokonywanie kolejnych kilometrów i godziny spędzone na treningach, ale przede wszystkim dobrze dobrany plan. 14 października będą o tym przekonywać biegowi praktycy i teoretycy na bezpłatnych prelekcjach. Uczestnicy porozmawiają m.in. o rozgrzewce, diecie biegacza i kontuzjach. Maratończyk Piotr Suchenia opowie o swoim starcie na biegunie północnym. Jerzy Skarżyński autor kultowych książek o bieganiu wprowadzi uczestników w szczegóły swoich sposobów na rekordowe bieganie, a aktor i satyryk Jack Fedorowicz podzieli się spostrzeżeniami biegowego weterana.

Pobierz program prelekcji

Poznań Sport Expo będzie okazją do sprawdzenie swojego stanu zdrowia. Na stoisku Red Fitness 14 października odbędą się bezpłatne badania USG i konsultacje z radiologiem i ortopedą z Centrum Medycznego Diagnosis. Biegacze będę mogli zbadać się i zasięgnąć porad związanych z kontuzjami ścięgna Achillesa, kolan i stóp.

W najbliższy weekend na MTP będzie można spełnić marzenie z dzieciństwa o byciu strażakiem. Państwowa Straż Pożarna przygotuje specjalny tor przeszkód.  Aby pokonać „Strefę Twardziela” trzeba będzie zmierzyć się z dyscyplinami, które obowiązują podczas testów rekrutacyjnych. Chętni ubrani w strój strażacki będą pokonywać test harwardzki, podciągać się na drążku i rzucać piłką lekarską. Gospodarze strefy przygotują też konkurencje sprawnościowe dla dzieci.

Targi Poznań Sport Expo to też propozycja zakupów biegowej garderoby. Blisko 70 wystawców zaprezentuje swoja ofertę w tym kolekcje odzieży sportowej, butów, suplementów diety, sprzętu  sportowego czy odżywek. Wśród propozycji wystawców będą również książki poświęcone tematyce biegania i zdrowego odżywiania.

Wydarzenie towarzyszy 18. edycji PKO Poznań Maratonu. 15 października o godz. 9:00 biegacze wystartują z ulicy Grunwaldzkiej, a finisz królewskiego dystansu odbędzie się na Placu Marka na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Więcej informacji: www.sportexpo.mtp.pl

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.