Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop
Targi dla dzieci z pasją

Ogromne akwarium z rybami, spotkania z podróżnikami, występy i konkursy - w najbliższy weekend rozpoczną się Targi Czterech Pasji, w czasie których wiele wydarzeń skierowanych jest do dzieci i młodzieży.

Po pierwsze, podwodny świat bez tajemnic. Będzie go można zobaczyć na Targach Wędkarskich RYBOMANIA przez szklane ściany największego w Europie mobilnego zbiornika wodnego. Szczupaki, leszcze, jesiotry, karpie, gigantyczne sumy, to ryby, które powszechnie zamieszkują polskie rzeki i jeziora, ale czy znają je nasze dzieci? Jeśli nie, to warto podczas najbliższego weekendu zabrać je, by stojąc przed Gigantycznym Akwarium RYBOMANII przyjrzały się podwodnemu życiu tychże okazów ryb.

pp_8481.jpg

Po drugie, żeglowanie od małego. Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX to nie tylko ekspozycja luksusowych łodzi. To także spotkania ze znakomitymi żeglarzami, również te, które mają odkryć przed młodymi ludźmi żeglarstwo od podszewki i zarazić ich pasją do spędzania czasu na wodzie. Dla najmłodszych przygotowano warsztaty, które poprowadzi Patryk Różański komandor i trener Uczniowskiego Klubu Żeglarskiego „Środa”. Spotkanie w sposób ciekawy i nowoczesny wprowadzi uczestników w świat żeglarstwa sportowego. Za pomocą różnych technik edukacyjnych dzieci będą poznawać podstawowe zagadnienia związane z żeglarstwem, a także budowę żaglówki szkoleniowej klasy Optimist oraz zasady jej obsługi. Spotkanie dostarczy wiele radości i co najważniejsze dużo zabawy. Warsztaty odbywać się będą o różnych porach we wszystkie dni targów BOATEX na stoisku WOZŻ i UKŻ Środa. Na stoisku WOZŻ będzie można również pozyskać informację o kursach żeglarskich i innych projektach, które mają na calu propagowanie żeglarstwa wśród dzieci i młodzieży.

Po trzecie, dzieci które przyjdą na Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON spotkają globtroterów i przeżyją podróżnicze przygody oraz wezmą udział w konkursach, grach i zabawach przygotowanych na stoiskach wystawców. W sobotę maluchy przeniosą się do dżungli na Borneo, poznają jej mieszkańców i przygody 10-letniego podróżnika, autora książki „Dziennik Łowcy Przygód” Szymona Radzimierskiego. W niedzielę Łukasz Wierzbicki, autor książek podróżniczo-przygodowych dla dzieci, przeniesie uczestników spotkania w świat swoich książek Afryka Kazika, Dziadek i niedźwiadek, Machiną przez Chiny oraz opowie o podróżowaniu z rodziną ku dalekim egzotycznym krajom. Na targach postawnie oryginalna jurta mongolska, czyli mieszkanie, które w Mongolii jest domem dla wielu osób mieszkających na stepach. To będzie prawdziwa gratka! Tuz obok jurty sąsiadować będzie Afrykański Targ. Będzie to miejsce z niepowtarzalnymi przedmiotami, misternie rzeźbionymi figurkami z hebanu, bajecznie kolorowymi tkaninami w tradycyjnych wzorach, oryginalną biżuterię oraz upominki. Wszystkie te rzeczy były osobiście wybrane przez Szymona Hołownię, fundatora fundacji Dobra Fabryka, organizatora targu.  Z kolei na stoisku Straży Miejskiej Miasta Poznania najmłodsi i rodzice dowiedzą się, jak unikać niebezpiecznych zdarzeń na wakacjach. Będą również praktyczne informacje nt. bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a na najmłodszych czekać będzie miasteczko ruchu drogowego ,,Autochodzik”. Odbywać się również będą pokazy instruktażowe udzielania pierwszej pomocy z wykorzystaniem fantomów, torby R1 czy deski ortopedycznej.

targi-turysryczne-dla-dzieci-przygoda-zw

To nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowaliśmy! Zapraszamy po więcej informacji na strony internetowe www.boatex.pl, www.knieje.pl, www.rybomania.com.pl, www.tour-salon.pl

Piątek to tzw. VIP Day na targach. Zapraszamy w sobotę i niedzielę w godzinach 10-18 i 10-17.

Na wydarzenie obowiązuje jeden bilet.

W kasach w dniu wydarzenia - 18 zł

Bilet jednorazowego wstępu + parking - 40 zł

Bilet rodzinny (dwie osoby dorosłe + dziecko) - 15 zł za osobę

Bilet jednorazowy z kartą dużej rodziny - 5 zł

Dzieci do lat 3 – wstęp bezpłatny

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.