Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop
Te wspaniałe ciągniki i maszyny rolnicze (galeria)

Coraz bliżej do Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA oraz odbywającego się w tym samym czasie Festiwalu Starych Ciągników. Dwudniowy event odbędzie się w Wilkowicach koło Leszna w dniach 19-20 sierpnia.

Dla wystawców ROLTECHNIKA to element należący do strategii rozwoju przedsiębiorstwa, a także narzędzie do kreowania wizerunku firmy. To również czas na zaprezentowanie oferty rolnikom poszukujących konkretnych rozwiązań i nawiązania kontaktów biznesowych. Każdy, kto choć raz uczestniczył w Wystawie wie, że spośród bogatego wachlarza polskich imprez plenerowych, to właśnie ROLTECHNIKA może dać wyraźne profity. Głównym z nich jest możliwość przedstawienia produktów i usług bardzo szerokiemu gronu odbiorów. Wśród odwiedzających spotkać można właścicieli i osoby zarządzające gospodarstwami rolnymi, którzy zdają sobie sprawę z tego, że zapoznanie się z nowościami na rynku oraz wymiana wiedzy z pewnością pozwoli zoptymalizować funkcjonowanie gospodarstwa.

3054_900x675.jpg

Dodatkową wartością, zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających, jest możliwość udziału w wydarzeniach towarzyszących. Jednym z nich jest Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych.

– W ubiegłym roku to widowiskowe wydarzenie zgromadziło ponad 140 przedstawicieli z Polski, Czech, Holandii oraz Austrii, którzy zaprezentowali blisko 200 odrestaurowanych traktorów i maszyn rolniczych. Ponadto program festiwalu bogaty był w liczne spotkania, które przyciągnęły do Wilkowic pasjonatów techniki zabytkowej nie tylko z Polski, ale także z Czech i Niemiec - tłumaczy Łukasz Rachubinski.

kobiety_na_traktory.jpg

Wystawę Rolniczą ROLTECHNIKĘ powinni odwiedzić rolnicy z całej Polski wraz ze swoimi rodzinami, a także osoby spragnione magicznej wycieczki w dawne czasy. Organizatorami ROLTECHNIKI i Festiwalu są Międzynarodowe Targi Poznańskie, Gmina Lipno, Klub Traktor i Maszyna, Gminny Ośrodek Kultury Lipno, Parafia „Ewangelicko-Augsburska".

Więcej - www.roltechnika.pl

thumbnail_6543_900x675.jpgthumbnail_dsc_0060.JPGthumbnail_dsc_0099.JPGthumbnail_dsc_0148.JPG

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.