Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
Wielkopolska zgarnęła najwięcej Złotych Medali

Aż pięć firm z branży zdobyło Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność. Biorą w nim udział zgłoszone produkty i usługi eksponowane na stoiskach targowych oraz wyróżniające się na rynku jakością, technologią i użytkowością.

CMS Spa ze Skórzewa zostało docenione za Monofast, czyli centrum obróbcze do toczenia, frezowania i wiercenia małych elementów drewnianych. Becker Polska z siedzibą w Kościanie wygrała dzięki urządzeniu próżniowo-ciśnieniowemu, które wykorzystuje się m.in. do obróbki drewna. Z kolei InfoTEC CNC z Poznania wywalczyło Złoty Medal dzięki swojemu wielooperacyjnemu centrum do produkcji mebli. Sucholeska Titus Polska zyskała uznanie ekspertów za sprawą nowej generacji zawiasom do wysokich frontów meblowych. Natomiast firma TENTE z Czerwonaka może pochwalić się Złotym Medalem za zestaw kołowy Linea zapewniający dużą nośność przy małej wysokości koła, które znajduje zastosowanie np. przy produkcji mebli.

Co roku firmy z Polski i zagranicy zgłaszają około 500 produktów. Nie wszystkie otrzymują wyróżnienie. Eksperci danej branży wnikliwie oceniają produkty pod kątem nowoczesności zastosowań, wykorzystania rozwiązań innowacyjnych, ekonomiczności produktu i jego eksploatacji, ceny, kosztów eksploatacji i serwisu, kosztów utylizacji, oddziaływania produktu na środowisko (w tym recykling, biodegradowalność), oszczędności zużycia materiałów i energii, funkcjonalności produktu, estetyki oraz stopnia przystosowania rozwiązań do zastosowań praktycznych (w przypadku projektów badawczych).

fotobueno_drema_furnica_sofab_12-09-2017

Zdobycie Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich to nie tylko prestiż, ale także wymierne korzyści finansowe. Aż 55 procent nagrodzonych deklaruję, że informacja o zdobyciu Złotego Medalu oraz Złotego Medalu – Wyboru Konsumentów przyczyniła się do wzrostu sprzedaży wyróżnionych produktów i usług.

Trwające 12 do 15 września Targi to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich producentów mebli i firm przemysłu drzewnego, którzy w innowacji upatrują przewagę konkurencyjną. W jego skład wchodzą Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA i Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB. Na ekspozycji swoją innowacyjną ofertę przedstawi łącznie około 500 firm i marek z kilkunastu krajów.

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.