Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop
Zarząd MTP podsumował kadencję i podpisał umowę z Towarzystwem im. H. Wieniawskiego

Dziś, tj. 10.I 2014r, w Galerii Malarstwa i Rzeźby Muzeum Narodowego w Poznaniu odbyła się konferencja podsumowująca pięcioletnią kadencję Zarządu MTP oraz wyniki spółki uzyskane w 2013 roku. Podpisaliśmy również umowę o współpracy z Towarzystwem Muzycznym im. Henryka Wieniawskiego. Zapraszamy do obejrzenia relacji video z tego wydarzenia.

Wypowiedź Andrzeja Wituskiego na temat współpracy z MTP:

Kadencja obecnego Zarządu, w skład którego wchodzą Andrzej Byrt (Prezes Zarządu), Przemysław Trawa oraz Tomasz Kobierski rozpoczęła się 5 czerwca 2009 roku i kończy 4 czerwca bieżącego roku. W konferencji udział wzięli wszyscy członkowie Zarządu, a ze strony Towarzystwa Muzycznego im. Henryka Wieniawskiego obecni byli Bartosz Bryła (Prezes Zarządu) oraz Andrzej Wituski (Dyrektor Międzynarodowych Konkursów im. Henryka Wieniawskiego).

2-670.jpg

W pierwszej części spotkania podpisaliśmy umowę o współpracy z Towarzystwem Muzycznym im. Henryka Wieniawskiego. Na jej mocy Międzynarodowe Targi Poznańskie zostały głównym sponsorem XIII Międzynarodowego Konkursu Lutniczego (08-15 maja 2014 r), XV Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego, który odbędzie się w 2015 roku oraz cyklu wydarzeń muzycznych skierowanych do mieszkańców Poznania. Bardzo się cieszymy na tę współpracę i jesteśmy dumni, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do organizacji tych cenionych na całym świecie wydarzeń.

3-670.jpg

Dalsza część konferencji poświęcona była podsumowaniu działalności Zarządu MTP w kadencji 2009 – 2013. Prezes Andrzej Byrt przedstawił wyniki finansowe z działalności targów oraz podsumował najważniejsze wydarzenia z tego okresu. Wiceprezes Przemysław Trawa opowiedział o działalności PCC oraz o inwestycjach podejmowanych przez MTP, natomiast Wiceprezes Tomasz Kobierski przedstawił  statystyki dot. programu targów organizowanych przez MTP i zapowiedział najważniejsze wydarzenia, przygotowywane w 2014 roku, w tym m.in.  II Powszechną Wystawę Krajową - Konkurencyjna Polska 1989-2014, która odbędzie się w dniach 02-15.06.2014.

4-670.jpg

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele poznańskich mediów drukowanych, internetowych, a także redakcje telewizyjne i radiowe.

Więcej zdjęć:

thumbnail_mg_9092.jpgthumbnail_mg_9111.jpgthumbnail_mg_9120.jpgthumbnail_mg_9155.jpgthumbnail_img_9749.jpgthumbnail_img_9778.jpg

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.