Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop
Znawcy whisky spotkają się na Targach

21 i 22 kwietnia na terenie MTP odbędzie się Poznań Whisky Show. Program festiwalu obejmuje m.in. Strefę Prezentacji, gdzie będzie można się zapoznać z szeroką ofertą wystawców i skosztować ponad 100 rodzajów whisky! Są jeszcze do kupienia bilety w przedsprzedaży.

Poznań Whisky Show to również okazja do zamówienia oraz zakupu prezentowanych trunków. Publiczność będzie tez mogła wziąć udział w prelekcjach prowadzonych przez wybitnych znawców whisky.

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli m.in.:

CHARLES MACLEAN

Szkocki pisarz, autor książek o whisky. Od ponad dwudziestu pięciu lat oddaje się pasji zgłębiania tajników produkcji whisky. Światowy autorytet którego nazwisko rozpoznawane jest w najdalszych zakątkach świata. Jego pierwsza książka została wydana w 1993, od tego czasu wydano kolejne dziewięć książek sygnowanych jego nazwiskiem. W 1992 uzyskał tytuł The Keeper of the Quaich a w roku 2009 Master of the Quaich. Rok 2012 pozwolił nam podziwiać go na ekranach kin w filmie „Whisky dla aniołów”, w reżyserii Kena Loacha

SIR COLIN HAMPDEN-WHITE

Dyrektor Stilnovisti. Redaktor prowadzący Whisky Magazyn i redaktor naczelny Whisky Quarterly. Z pochodzenia Szkot, jest wieloletnim współpracownikiem Timesa, New York Timesa oraz Decantera. Miłośnik fotografii. Jego wielką pasją jest wino i whisky, które kolekcjonuje od ponad 10 lat. Colin Hampden-White jest światowym autorytetem w dziedzinie alkoholi inwestycyjnych. Obecnie patronuje projektowi beczek whisky w Stilnovisti.

Poznań Whisky Show 21-22.04.2017, MTP, Hala nr 1, Poznań

Bilety:

tixer.jpg

ticketpro.jpg

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.