Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
Codziennie
od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00
- poniedziałki, wtorki do 18.00
- środy, piątki, soboty, niedziele do 21.00
- czwartki do 0.00
cop

Galeria MTP

Międzynarodowe Targi Poznańskie wspierają sztukę, promują artystów i przybliżają sztukę wszystkim tym, którzy są otwarci na nowe doznania. Jednym z efektów tej współpracy jest organizacja wystaw na terenie Targów.

 

Sztuka  jest  obecna  na  Targach  Poznańskich  od  początku ich istnienia. Już w czasach Powszechnej Wystawy Krajowej (1929) powstał Pałac Sztuki (dzisiejsze Collegium Anatomicum), w którym prezentowano między innymi dzieła Matejki i Wyspiańskiego. Do legendy przeszły już poznańskie Targi Sztuki Krajów Socjalistycznych INTERART. Dzisiaj organizuje-my chętnie odwiedzany Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Od kilku też lat w czerwcu na targach prezentują i bronią swoje prace dyplomowe studenci Uniwersytetu Artystyczne -go w Poznaniu. I właśnie dzięki uprzejmości młodych artystów  prezentujemy  od  października  2O12  roku do czerwca 2O13 roku w targowych wnętrzach wybrane prace dyplomowe absolwentów rocznika 2O12. Nasza  galeria  pokazuje  jaki  ogromny  potencjał  energii  tkwi w dziełach młodych adeptów sztuki. Dlatego Międzynarodowe Targi Poznańskie tak aktywnie i chętnie promują młode polskie talenty, wspaniałych artystów, którzy rzeczywistość czynią bogatszą i  piękniejszą. Międzynarodowe Targi Poznańskie SALONEM SZTUKI!

 

Serdecznie zapraszamy do oglądania prac artystów w specjalnie przygotowanym folderze oraz na żywo w budynkach Międzynarodowych Targów Poznańskich.


SALON SZTUKI MTP:

 

[ Wstecz ]

podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.