Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
    
 Komunikaty dla mediów
18.10.2017
Konferencja prasowa dotyczącą projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020”

Razem z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli serdecznie zapraszamy na konferencję prasową dotyczącą projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020”. Spotkanie z mediami odbędzie się w dniu 30 października (poniedziałek) o godz. 11:30 w sali 3A w pawilonie 14 (wjazd na teren MTP od strony ul. Śniadeckich, wejście przez recepcję Centrum Targowego od strony ul. Głogowskiej 10).
 

23.06.2017
Lato na Targach 2017 – oficjalnie otwarte

mg_2439.JPG Wystartowało „Lato na Targach”. Najmłodsi już od rana bawią się z postaciami z bajek. Do ich dyspozycji są piaszczyste boiska i plac zabaw. Nie brakuje fanów ping-ponga i badmintona. Czynna jest wypożyczalnia piłek i sprzętu plażowego. W programie także szczudlarze i pokazy baniek mydlanych. O godz. 19:00 rozpocznie się wieczorna część zabawy pod hasłem Garden Party. Gwiazdą wieczoru będzie Kasia Klich. Artystka zagra swoje największe przeboje w popowo-jazzowych aranżacjach m.in. „Lepszy Model” i „Calvados”. Szef Kuchni restauracji GARDENcity - Tomasz Zdrenka poprowadzi pokazy kulinarne i zaprosi do skosztowania dań degustacyjnych. Po koncercie o taneczną atmosferę zadba DJ ZORAN. W repertuarze znajdą się przeboje muzyczne z dawanych lat i współczesne hity.
 

14.06.2017
Garden party na początek „Lata na Targach”

garden_party_lato_940x788.jpg Koncert Kasi Klich, street food, drink bar, DJ, pokazy kulinarne i degustacje – takie atrakcje przygotowały z okazji rozpoczęcia lata Międzynarodowe Targi Poznańskie. W piątek 23 czerwca startuje akcja „Lato na Targach”. Organizatorzy zapraszają do udziału w wieczornym garden party i zabawy do późnej nocy.
 

05.06.2017
Razem świętujemy Światowy Dzień Targów #GED17

fb_swietujznami3.png 7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem. Co zrobić, żeby poczuć się jak prawdziwa gwiazda z pierwszych stron gazet? Wystarczy wejść na stronę www.ged17.mtp.pl i dodać swoją fotografię. Stworzoną grafikę można pobrać na komputer lub jednym kliknięciem udostępnić na swoim profilu na Facebooku, Instagramie lub Linkedin i oznaczyć hashtagiem #GED17. Zachęcam też do pobrania infografik przedstawiających branżę targową.
 

25.04.2017
Idea Expo MTP przygotowała polskie stoisko narodowe na targach Hannover Messe 2017

img_20170424_055145.jpg Polska, która jest krajem partnerskim targów przemysłowych Hannover Messe 2017 może się pochwalić imponującym stoiskiem narodowym, które zajmuje powierzchnię 1200 m2. Za jego przygotowanie odpowiedzialna była Idea Expo, marka wchodząca w skład Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

09.02.2017
Targi 4 pasji - materiały prasowe

knieje_mini_web.jpg Luksusowe jachty, wyprawy do odległych zakątków świata, strzelectwo, łowienie na żywo w gigantycznym akwarium i żeglowanie wśród wysp morza śródziemnego, to tylko niektóre z tematów, jakie pojawią się na Targach 4 pasji. W dniach 17 – 19 lutego w Poznaniu odbędą się Targi Wędkarskie RYBOMANIA, Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon, Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE oraz Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX. Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały z tej okazji specjalną promocję. Goście będą mogli zakupić jeden bilet, uprawniający do wejścia na wszystkie wydarzenia w cenie od 15 zł. Zapraszamy do pobrania materiałów prasowych na temat Targów 4 pasji.
 

02.02.2017
Okna nowym polskim eksportowym hitem - raport z okazji targów BUDMA i WINDOOR-TECH

mtp_budma_2016-8.jpg W dniach 7 – 10 lutego w Poznaniu odbywa się najważniejsze spotkanie branży budowlanej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA oraz Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH. Z tej okazji przesyłamy Państwu raport przygotowany przez firmę InfoCredit dla Międzynarodowych Targów Poznańskich i portalu „Dźwignia Biznesu Strefa Wystawcy” na temat sytuacji polskiego rynku okien.
 

11.01.2017
Jaki był rok 2016 dla MTP

mtp_reklama.png Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami na temat Międzynarodowych Targów Poznańskich, w tym podsumowaniem działalności MTP w roku 2016.
 

Więcej aktualności
podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.