Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
Garden party na początek „Lata na Targach”

Koncert Kasi Klich, street food, drink bar, DJ, pokazy kulinarne i degustacje – takie atrakcje przygotowały z okazji rozpoczęcia lata Międzynarodowe Targi Poznańskie. W piątek 23 czerwca startuje akcja „Lato na Targach”. Organizatorzy zapraszają do udziału w wieczornym garden party i zabawy do późnej nocy.

garden_party_lato_784x295.jpg

POBIERZ MARERIAŁY PRASOWE

- W tym roku początek wakacji będziemy świętować w muzycznym klimacie, w towarzystwie dobrego jedzenia i zabawy – mówi Przemysław Grodzki, organizator wydarzenia.

Koncert Kasi Klich z zespołem

Gwiazdą inauguracji "Lata na Targach" będzie Kasia Klich. Artystka zagra swoje największe przeboje w popowo-jazzowych aranżacjach m.in. „Lepszy Model” i „Calvados”. Kasia Klich to pochodząca z  Poznania polska wokalistka popowa. Studiowała na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureatka nagrody Fryderyka w kategorii „Nowa Twarz Fonografii” w 2002 roku.

Street food i drink bar by GARDENcity

O godz. 19.00 wystartuje strefa street food GARDENcity. Szef Kuchni GARDENcity - Tomasz Zdrenka poprowadzi pokazy kulinarne i zaprosi do skosztowania dań degustacyjnych m.in. karkówki marynowanej w trawie żubrowej, żeberek w miodzie z sosem barbecue, filetów z pstrąga z masłem koperkowym i burgerów wołowych. W programie o godz. 21.00 także pokaz przygotowywania  pizzy. W menu strefy street food GARDENcity znajdą się też burgery, dania z grilla, pizza, lody, kawa, a także bar z napojami alkoholowymi oraz bezalkoholowymi.

DJ ZORAN: Muzyka na życzenie

Po koncercie o taneczną atmosferę zadba DJ ZORAN. W repertuarze znajdą się przeboje muzyczne z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych oraz współczesne hity. Będzie też można zamówić swoje ulubione hity.

Night Skating Poznań

Początek lata na MTP będą świętować miłośnicy rolek i wrotek. Z targowego ogrodu ruszy Night Skating Poznań - przejazd po ulicach miasta Poznania z pełnym zabezpieczeniem policji. Nocne przejazdy, które przyciągają każdorazowo setki osób, mają przypomnieć o potrzebach miłośników rolek i wrotek. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Sportów Wrotkarskich "MALTA" w Poznaniu, a pomoc i wsparcie zapewnia profesjonalny sklep z rolkami Zico Racing Jakub Ciesielski. 23 czerwca na MTP będzie też można wypożyczyć rolki i pod okiem instruktorów Ice Runners doskonalić swoje umiejętności.

Atrakcje dla dzieci

Najmłodsi mogą odwiedzić „Lato na Targach” już od rana. Do ich dyspozycji zostaną oddane piaszczyste boiska i plac zabaw. Będzie też czynna wypożyczalnia piłek i sprzętu plażowego. Od godziny 14:00 zabawy dla dzieci poprowadzą wykwalifikowani animatorzy z firmy Event Bonsai. Będę też szczudlarze i pokazy baniek mydlanych.

 

Lato na Targach to letnia akcja skierowana do poznańskiej społeczności lokalnej, organizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie już po raz piąty. Targowy ogród zamienia się w miejską plażę z leżakami, placem zabaw i codziennymi animacjami. W programie znajduje się też letnie kino plenerowe i cykl tematycznych projektów weekendowych.

23 czerwca - 27 sierpnia | codziennie od godz. 10:00 | hol południowy, ul. Głogowska 14

Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Więcej na www.latonatargach.pl

POBIERZ MARERIAŁY PRASOWE

Dodatkowych informacji udziela:

Karolina Nawrot | tel. +48 603 412 555 | e-mail: karolina.nawrot@mtp.pl

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.