Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 
COP 19 – STADION NARODOWY
Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego
cop
Idea Expo MTP przygotowała polskie stoisko narodowe na targach Hannover Messe 2017

Polska, która jest krajem partnerskim targów przemysłowych Hannover Messe 2017 może się pochwalić imponującym stoiskiem narodowym, które zajmuje powierzchnię 1200 m2. Za jego przygotowanie odpowiedzialna była Idea Expo, marka wchodząca w skład Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

img_20170424_055145-002.jpgHannover Messe to największe i najważniejsze targi przemysłowe, odbywające się w Hanowerze od ponad 60 lat. Polskie stanowisko na tegorocznych targach otworzyła uroczyście Kanclerz Niemiec Angela Merkel i polska premier Beata Szydło. Swoje innowacyjne produkty i rozwiązania prezentuje na nim 11 polskich firm. Oprócz nich, na stoisku obecne jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, osiem regionów, pięć Specjalnych Stref Ekonomicznych i Urząd Dozoru Technicznego. Targi w Hanowerze to doskonała okazja do kompleksowej promocji polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej i budowania silnych polskich marek w dziedzinie wysokich technologii, w czym od lat specjalizują się Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Koncepcji polskiego stoiska narodowego, przygotowanego przez Idea Expo MTP, zaprojektowanego przez Magdalenę Gyurkovuch, oparta jest na haśle przewodnim „SMART MEANS POLAND”. Logiem jest K-dron – figura idealna, która jest kwadratem wpisanym w drugi kwadrat. Jego powierzchnia jest zarazem symetryczna i niesymetryczna, wklęsła i wypukła. Użycie polskich barw narodowych w K-dronie symbolizuje kreatywny i innowacyjny potencjał polskiej gospodarki.

Idea Expo MTP to dział Targów Poznańskich, który zajmuje się budową stoisk, aranżacją przestrzeni i obsługą techniczną wydarzeń. Ma na swoim koncie wiele spektakularnych realizacji m.in. techniczna organizacja Konferencji Klimatycznej Organizacji Narodów Zjednoczonych w Poznaniu w roku 2008 i w 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie, przygotowanie techniczne i logistyczne Święta Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim w 2016 roku oraz pierwszych w Europie zawodów konnych odbywających się na plaży Cavaliada Kołobrzeg.  Idea Expo przygotowywała też polskie wystąpienia narodowe na zagranicznych targach w ubiegłych latach m.in. podczas Międzynarodowych Targów Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa Grune Woche w Berlinie oraz podczas targów branży informatycznej i komunikacyjnej CeBIT w Hanowerze.

>>>Pobierz zdjęcia<<<

Dodatkowych informacji udziela:

Karolina Nawrot

Centrum Prasowe MTP

tel. +48/ 61 869 23 09,

tel. +48/603 412 555,

e-mail: karolina.nawrot@mtp.pl

Wstecz


podziel się
facebook
google
nk.pl
wykop
digg
blip
grono
twitter
delicio.us
flaker
 
.