Aktualności

19-10-21 Historie zbudowane z LEGO®

Mówi się o nich, że są najlepszą zabawką świata, bo można z nich zbudować wszystko. Dowodem na to jest wystawa, która 22 października otworzy się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. HistoryLand to bowiem wydarzenia historyczne odtworzone z klocków LEGO®.

Zobacz więcej

18-10-21 Poznań Game Arena powraca!

Miłośnicy gamingu i nowych technologii ponownie spotkają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich już w najbliższy weekend. Podczas Poznań Game Arena czeka na nich blisko sto gier, w tym gorące nowości.

Zobacz więcej

18-10-21 Mistrzowie kibicowania

W miniony weekend Międzynarodowe Targi Poznańskie należały do miłośników sportu. Na ulice Poznania wybiegło prawie 5000 tysięcy biegaczy, których do jak najlepszych wyników motywowała gorąca atmosfera w strefie kibica Grupy MTP!

Zobacz więcej

18-10-21 Grupa MTP na rzecz zrównoważonego biznesu

- Przez sto lat funkcjonowania targów poznańskich naszym celem zawsze było odpowiadanie na problemy współczesności – zapewnia Elżbieta Roeske, wiceprezes zarządu Grupy MTP. Spółka dziś dołączyła do UN Global Compact, największej na świecie inicjatywy skupiającej zrównoważony biznes.

Zobacz więcej

13-10-21 Biegacze wracają na targi

Medal tegorocznego półmaratonu upamiętnia stulecie targów poznańskich, na trasie biegu stanie kolorowa Strefa Kibica Grupy MTP, a meta tradycyjnie będzie zlokalizowana na targach. Nim jednak Poznaniem zawładną biegowe emocje, na targach odbędzie się wydarzenie dla miłośników aktywności fizycznej – Poznań...

Zobacz więcej