Aktualności

18-01-19Wydarzenia targowe oczami studentów

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zaprezentowali, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, swoje prace semestralne z przedmiotu Targi i wystawy międzynarodowe.

Zobacz więcej

15-01-19Nowe targi dla branży motoryzacyjnej - EkoFlota 2019

Grupa MTP wraz z wydawcą magazynu „Menadżer Floty”, twórcą targów EkoFlota, podpisał umowę o wspólnej organizacji tegorocznej imprezy. Impreza potrwa 3 dni, od 9 do 11 października 2019. się Jej formuła zostanie rozszerzona, a identyfikacja wizualna odświeżona.

Zobacz więcej

22-12-18Gwiazdki z nieba!

Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą pełne niezapomnianych chwil i radosnych wzruszeń, niosąc szczęście i bliskość, a Nowy Rok 2019 niech sprzyja realizacji osobistych marzeń i napawa optymizmem!

Zobacz więcej

19-12-18Wigilia Caritas jak co roku na MTP

Już po raz dziewiąty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Wigilia Caritas dla najbardziej potrzebujących mieszkańców miasta. To spotkanie na stałe wpisało się już w tradycję targów i co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Zobacz więcej

16-12-18Konferencja klimatyczna COP24 w Katowicach - przygotowania

Międzynarodowe Targi Poznańskie zrealizowały newralgiczną część przygotowań do konferencji klimatycznej COP24 zajmując się m.in. budową hal tymczasowych, aranżacją przestrzeni i sal konferencyjnych, oznakowaniem terenu konferencji, a także budową i obsługą systemu komputerowego, teleinformatycznego i...

Zobacz więcej