Aktualności

18-04-19Nowe wydarzenie w Lublinie

Live and Breathe Expo Targi Alergii, Nietolerancji Pokarmowej i Zdrowego Stylu Życia są nowym wydarzeniem na rynku targowym, które holistycznie traktuje temat alergii, nietolerancji pokarmowej, atopowego zapalenia skóry i innych dolegliwości, z którymi w wyniku różnych reakcji alergicznych boryka się...

Zobacz więcej

12-04-19Złote Medale rozdane!

Co łączy system inteligentnego ładowania samochodów elektrycznych, zestaw internetu domowego oraz kompaktową koparkę gąsiennicową? Nagroda Złoty Medal Wybór Konsumentów za wysoki poziom innowacyjności produktu. Najlepsi z najlepszych zostali uhonorowani podczas uroczystej gali Grupy MTP.

Zobacz więcej

08-04-19Sportowy weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Targi Poznań Sport Expo to wydarzenie przede wszystkim dla miłośników aktywnych form spędzania czasu i tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę ze sportem.

Zobacz więcej

03-04-19Motoryzacyjne nowości 90 lat temu

W 2019 roku mija 90 lat od otwarcia Powszechnej Wystawy Krajowej. To pełne rozmachu przedsięwzięcie wystawiennicze pokazywało osiągnięcia odrodzonego państwa polskiego. Wpłynęło również na dalszy rozwój Targów i Poznania. Wystawa trwała 138 dni i odwiedziło ją 4,5 mln zwiedzających z całego świata.

Zobacz więcej

03-04-19Największe w Polsce targi urodowe już za kilka dni!

Targi Look i BeautyVISION to wydarzenie nie tylko dla ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji paznokci i fryzjerstwa, lecz takżę wielbicieli nowości i trendów kosmetycznych, którzy w domowym zaciszu testują ulubione produkty i podglądają urodowe blogerki na ich kanałach YouTube.

Zobacz więcej