Beauty Marketing Conference

22.02.2021 09:09:41

Podziel się

Już 7 marca odbędzie się wyjątkowe, bezpłatne wydarzenie online – Beauty Marketing Conference z udziałem ekspertów, którzy podzielą się najważniejszą wiedzą z zakresu marketingu i komunikacji.

Ze względu na obecną sytuację, która spowodowała, że rynek kosmetyczno-fryzjerski znaczenie spowolnił, stworzyliśmy pierwsze i wyjątkowe wydarzenie skierowane do salonów z branży Beauty, które pozwoli im pogłębić wiedzę z zakresu promocji swojej marki w social mediach. W pierwszej edycji Beauty Marketing Conference wezmą udział specjaliści z branży digital marketingu, właściciele znanych firm i eksperci w budowaniu silnych marek Beauty. Prelegenci opowiedzą m.in. jak prowadzić efektywnie swój profil w mediach społecznościowych i budować skuteczne zaangażowanie odbiorców. W jaki sposób tworzyć kampanie reklamowe, aby przyniosły jak najlepsze wyniki, a każda złotówka po prostu wracała, a to wszystko przy wykorzystaniu darmowych narzędzi. Eksperci podzielą się również wiedzą na temat tego, w jaki sposób współpracować z influencerami i budować lojalność klientów, ale przede wszystkim, jakich błędów nie popełniać prowadząc profil swojego salonu w sieci. Wśród prelegentów pojawią się m.in., Daniel Bossy, Grzegorz Borowiecki, Dagmara Pakulska czy Aleksandra Dworska. O promocji swojej marki opowie znany z telewizyjnych show, Mistrz sztuki fryzjerskiej Maciej Maniewski. A o tym jak ułatwić sobie pracę w salonie i kontakt z klientami dowiemy od Versum - Powered by Booksy.

Beauty Marketing Conference, to szansa dla małych przedsiębiorców, aby potrafili wdrożyć w funkcjonowanie swoich salonów odpowiednie i efektywne działania marketingowe i pozyskiwać nowych klientów, a przede wszystkim sprawić, aby rok 2021 był lepszy, a konfrontacja małych salonów z dużymi sieciami bardziej wyrównana.

Małe salony nieustannie powinny podnosić jakość swoich usług, dbać o stałych klientów i zdobywać nowych. To, w jaki sposób reprezentujesz swój salon w sieci, widzi większość Twoich klientów. A o sile reklamy oraz potencjale social mediów w dzisiejszych czasach nie trzeba nikogo przekonywać. Co więc zrobić, aby być widocznym w internecie i wystrzegać się błędów? Odpowiedzi na to pytanie oraz wiele innych uzyskasz dzięki merytorycznym prelekcjom podczas konferencji.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wykładach podczas Beauty Marketing Conference!

>>Dołącz do wydarzenia na Facebooku<<

Więcej informacji na: www.look.mtp.pl; www.beautyvision.mtp.pl