Caravans Salon już 21-23 września 2018

28.11.2018 18:53:29

Podziel się

Zapraszamy wszystkich miłośników podróżowania czterema kółkami na Caravans Salon, które odbędą się na Międzynarodowych Targach Poznańskich już we wrześniu 2018 roku.

Caravans Salon jest nieodłącznym elementem Poznań Motor Show – jako jeden z czterech salonów motoryzacyjnych. Od 2012 roku setki tysięcy gości mogło poznawać caravaning, turystykę, współtworząc pierwsze w pełni profesjonalne targi tej branży w Polsce. Obserwując rosnące zainteresowanie caravaningiem oraz rozwój turystyki kempingowej i kamperowej organizatorzy zdecydowali się na organizację Caravans Salon w dodatkowym wrześniowym terminie.

Nowości z branży caravaningowej

Caravans Salon w Poznaniu to idealne miejsce na zakup wymarzonego kampera czy przyczepy kempingowej i zobaczenia nowości z branży carvaningowej, dodatkowo podczas wydarzenia będzie można zamówić pojazdy czy potrzebny  sprzęt na sezon 2019. Na targi zapraszamy osoby chcące kupić kampera, przyczepę czy ciekawe dodatki,  poszukiwaczy wakacji campingowych oraz osoby profesjonalnie związane z branżą caravaningową. 

Co można zobaczyć na Caravans Salon w Poznaniu?

Podczas Caravans Slaon będzie można zobaczyć przyczepy kampingowe, kampery,  domy mobilne jak również wyposażenie kampingowe oraz caravaningowe. Zostanie też zaprezentowana specjalistyczna oferta - instalacje, ogrzewanie, gaz, woda, anteny, odbiorniki, systemy nawigacji, jak również części do pojazdów czy przyczep. Miłośnicy wakacji na łonie natury też znajdą coś dla siebie – namioty, akcesoria do turystyki kampingowej, oferta polskich i europejskich poł kampingowych.

VIII Ogólnopolski Zlot Caravaningowy - zapraszamy!

Plac Marka - teren przed pawilonami 3 i 3A, w których odbywać się będą targi Caravans Salon, będzie gościł właścicieli kamperów i przyczep kempingowych. Na zlocie mile widziany jest każdy, kto uprawia ten rodzaj turystyki, jak również osoby które dopiero chciałyby zasmakować caravaningu. Każdy Zlot to okazja do spotkań, rozmów, wymiany cennych doświadczeń i wspólnego planowania wyjazdów w rozpoczynającym się w nadchodzącym sezonie. Zlot współorganizowany jest przez forum CamperTeam oraz przy wsparciu medialnym „Polskiego Caravaningu”. 

Bogaty program wydarzeń podczas Caravans Salon

Caravans Salon to również ciekawy program atrakcji - spotkania z podróżnikami, prelekcje i spotkania ze specjalistami stanowią dodatkową wartość dla uczestników wydarzenia. Dla kierowców kamperów zostaną przygotowane mistrzostwa - będą musieli wykazać się wyjątkowymi  umiejętnościami prowadzenia kamperów.  Giełda Kamperów Używanych i atrakcje dla dzieci to kolejne punkty w programie – o szczegółach opowiemy wkrótce.

Będzie można zobaczyć między innymi ekspozycję wystawców takich jak ELCAMP  - producent pojazdów Globe Traveler, dystrybutor kamperów i przyczep Adria i Hymer, oferujący również części i akcesoria do kamperów i przyczep, oraz CarGO! Rent a Camp – reprezentujący takie marki jak Bavaria oraz Pilote, firma oferująca zarówno sprzedaż jak i wynajem kamperów i przyczep. Patronami  medialnymi Caravans Salon są: Polski Caravaning i CampRest.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.CaravansSalon.pl