Caravans Salon Poland

30.09.2020 09:06:43

Podziel się

Rekordowy rok, moc kamperowych premier i ciekawy program wydarzeń!

Targi kamperów i caravaningu Caravans Salon Poland w Poznaniu rozpoczną się już 2 października w na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i potrwają przez 3 dni. Najnowsze raporty wskazują na rekordowy rok w branży caravaningu a uczestnicy mogą spodziewać się aż 16 premier, dwóch nowe luksusowych marek wchodzących do Polski oraz dziesiątek nowości na rynku przyczep i kamperów. Nie zabraknie też wyjątkowych gości i ciekawego programu wydarzeń. Targi będą odbywać się w pawilonach 3 oraz 3A.

 

Dodatkowymi atrakcjami poznańskich targów Caravans Salon będą: Zlot Caravaningowy oraz Strefa RETRO kamperów. Bilety są do nabycia tylko online na platformie ToBilet.pl. Szczegółowe informacje na: BILETY

Informacje organizacyjne

Targi Caravans Salon Poland odbywają się od 2 do 4 października w Pawilonach 3 oraz 3A. Godziny otwarcia targów: piątek od 12:00 do 18:00, sobota od 10:00 do 17:00, niedziela od 10:00 do 16:00.

Wejście na targi: Hol Wschodni vis a vis Mostu Dworcowego

Bilety są dostępne tylko online, ale sprzedaż będzie aktywna przez cały czas trwania targów. W razie problemu z zakupem biletu, zwiedzający mają do dyspozycji Punkty Obsługi Klienta w Holu Wschodnim.

Wjazd dla zwiedzających odbywa się Bramą nr 1 od ulicy Śniadeckich. Konieczność posiadania biletu na tragi z wjazdem lub zakup karty parkingowej na miejscu.

Plan wydarzeń oraz mapa targów: LINK

 

 

16 premier i dwie nowe marki w Polsce

Rekordowa sprzedaż kamperów i przyczep w Polsce skutkuje coraz większym zainteresowaniem tą branżą oraz jej dynamicznym rozwojem. Podczas targów w Poznaniu producenci i dealerzy zaprezentują aż 16 premierowych pojazdów oraz kilkadziesiąt nowości na sezon 2021.

Lista premier znajduje się na stronie wydarzenia: LINK

Zainteresowanie Caravans Salon ze strony wystawców jest bardzo duże, co poskutkowało uruchomieniem dodatkowego pawilonu targowego. Tym samym powierzchnia wystawiennicza w tej edycji zwiększa się o ponad 80%. Zwiększy się również liczba wystawców oraz marek prezentowanych na targach.

Szczególnie imponująco zapowiadają się debiuty dwóch luksusowych marek produkujących kampery: Concorde to znany i ceniony producent kamperów klasy premium, który zostaje wprowadzony na rynek przed firmę Centrum Campingowe Kutno. Duże i bardzo luksusowo wyposażone pojazdy to prawdziwe mieszkania na kołach. Na Caravans Salon zobaczymy dwa pojazdy niemieckiego producenta: Credo 840L oraz Charisma 920 G z garażem na mały samochód!

Nie inaczej wygląda oferta marki Niesmann + Bischoff, która również debiutuje w Polsce za sprawą firmy m-Camp. To również kampery klasy premium, a oprócz premiery samej marki, odbędzie się również premiera nowego modelu – iSmove.

Dużą uwagę przyciąga też marka Adria i jej dystrybutor, Grupa Elcamp. Na targach zadebiutuje przyczepa Adria Astella, która zdążyła już wygrać kilka prestiżowych nagród za design i wyposażenie. Odbędzie się również premierowy przyczepy Adria Adora 573 oraz pierwsze w Polsce targowe pokazy kamperów serii Matrx i Coral, które zrobiły świetne wrażenie na targach w Dusseldorfie.

Na liście premier są również przyczepy marki Hobby i Dethleffs oraz kamper-vany marek Pilote oraz Globe Traveller. Nie zabraknie również najnowszych modeli od Buerstnera i Benimara z luksusowym Amphitryon 967  i kompaktowym Mileo 268 na czele.

Więcej informacji o premierach w dedykowanej zakładce na stronie internetowej targów: TUTAJ

 

 

 

Kuba Bielak i Radosław Nawrot w strefie gości oraz Strefa RETRO kamperów

Ciekawie zapowiada się program spotkań z gośćmi. Swoje prelekcje przygotują podróżnicy, blogerzy oraz znani dziennikarze branżowi. Kuba Bielak znany z TVN Turbo oraz Akademii Bezpiecznej Jazdy opowie o różnicach w kulturze motoryzacyjnej na świecie (niedziela 12:00) natomiast redaktor Radosław Nawrot,  dziennikarz i publicysta, znany głównie z rubryk sportowych, o swojej pasji do podróżowania i najnowszej książce o Austarlii i Tasmanii „Australia no worries!” (niedziela 11:00).

ElCamper opowie o podróży kamperem po Ukrainie, Calluna Trip o podróżach po Ameryce Północnej a Mikołaj Gospodarek o swojej książce „Polska na czterech kółkach”, każdy z gości będzie miał ciekawą historię do opowiedzenia. Lista gości jest na bieżąco aktualizowana na stronie www organizatora: TUTAJ.

Nowością i dodatkową atrakcją targów będzie Strefa RETRO, w której będzie można zobaczyć kilkanaście unikatowych, zabytkowych kamperów. Wystawa jest efektem zgłoszeń pasjonatów i kolekcjonerów, którzy chcą pokazać historię motoryzacji na żywo, poprzez wystawę samochodów.

 

Informacje organizacyjne

Targi Caravans Salon odbędą się od 2 do 4 października

Wejście na targi – Hol Wschodni/ Wjazd dla zwiedzających Brama 1 (od ul. Śniadeckich)

Godziny otwarcia: Piątek od 12:00 do 18:00, Sobota od 10:00 do 17:00, Niedziela od 10:00 do 16:00

Bilety do nabycia tylko online - https://bit.ly/Bilety_informacje_Caravans_Salon

Bilety są dostępne tylko online, ale sprzedaż będzie aktywna przez cały czas trwania targów. W razie problemu z zakupem biletu, zwiedzający mają do dyspozycji Punkty Obsługi Klienta w Holu Wschodnim.

Plan wydarzeń oraz mapa targów: LINK

Informacje o atrakcjach na tragach: https://bit.ly/Caravans_Salon_Poland_2020

>> Dołącz do wydarzenia na Facebooku <<