CityDiet – poznaj nową jakość diety

01.10.2020 09:51:14

Podziel się

To połączenie wiedzy i umiejętności dietetyka i mistrzów kuchni. Doskonałe, zdrowe posiłki prosto pod drzwi Twojego domu. City Diet jest partnerem CAVALIADA Tour.

O CityDiet

Korzystając z cateringu dietetycznego CityDiet możemy nie tylko zadbać o swoje zdrowie, figurę, zaoszczędzić cenny czas, ale mamy także doskonałą okazję, by skosztować nietypowych potraw, przyrządzanych przez wielokrotnie nagradzanych kucharzy i cukierników. To wspaniała kulinarna podróż, odkrywanie nowych smaków i oryginalnych połączeń. Posiłki diety CityDiet charakteryzują się różnorodnością i opierają się na lokalnych produktach. Nie ma tutaj miejsca na nudę czy banalne potrawy.

Mistrzowski smak

Smak CityDiet to dzieło fantastycznych kucharzy: Tomasza Zdrenki – zwycięzcy prestiżowego konkursu branżowego o Kulinarny Puchar Polski i Tomasza Krzyżanowskiego oraz cukierników: Mariusza Góreckiego i Jakuba Ćwiklińskiego, zwycięzców Mistrzostw Polski w lodziarstwie. Z takim zespołem można tworzyć kulinarne cuda, jakich jeszcze w Poznaniu, w diecie pudełkowej, nie było.

Desery? Czemu nie!

W menu CityDiet nie zabrakło miejsca na pyszne desery. Autorzy konceptu chcą udowodnić, że zdrowy i zbilansowany jadłospis wcale nie wyklucza cukru, masła, a nawet śmietany. W diecie pudełkowej możecie znaleźć puszysty sernik, słodkie brownie, musy o smaku mango i wiele innych łakoci.

Ekologiczne opakowania – tu nie ma miejsca na kompromis

Posiłki CityDiet serwowane są w opakowaniach me.Organic, które wykonanych z pulpy roślinnej, która ulega biodegradacji.

>> Zamów dietę pudełkową CityDiet <<

www.citydiet.pl