Do muzeum z ToBiletem

05.02.2021 12:49:45

Podziel się

Będzie łatwiej i bezpieczniej – co w czasach pandemii jest niezwykle istotne. Od dziś bilety do wszystkich oddziałów Muzeum Narodowego w Poznaniu można kupować online. Dostępne są na platformie ToBilet.pl, należącej do Grupy MTP.

Muzeum Narodowe w Poznaniu wznowiło swoją działalność 3 lutego. Czynne są wszystkie oddziały, poza remontowanym Muzeum Historii Miasta Poznania. Zwiedzać więc można ekspozycję w gmachu głównym, ale także Muzeum Etnograficzne, Muzeum Sztuk Użytkowych, Muzeum Instrumentów Muzycznych, Wielkopolskie Muzeum Wojskowe Muzeum Pałac w Rogalinie, Muzeum Zamek w Gołuchowie oraz Muzeum A. Mickiewicza w Śmiełowie. Do wszystkich tych placówek można od dziś wejść z biletem online, kupionym na platformie ToBilet.pl

- Dzięki ToBilet.pl zakup biletów muzeów będzie wygodny, intuicyjny i sprawny. A w obecnej sytuacji, gdy wciąż wskazany jest dystans społeczny, pozwoli ograniczyć bezpośrednie kontakty do minimum – przekonuje Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP. –  Proces zakupu przebiega przy wykorzystaniu sprawdzonych i popularnych metod płatności. Zakupione za pośrednictwem platformy bilety będą od ręki dostępne na telefonach użytkowników i nie będą wymagały dodatkowej aktywacji w kasach. Tym samym dostęp do obiektów MNP stanie się komfortowy i bezpieczny – dodaje.

Muzeum Narodowe to kolejna instytucja kultury, do której bilety można nabyć na ToBilet.pl. Z biletem w komórce można wejść także do Bramy Poznania i Poznańskiego Muzeum Pyry. ToBilet.pl sprzedaje również bilety do Term Maltańskich oraz na letnie pływalnie Chwiałka i w Parku Kasprowicza.

Więcej: www.ToBilet.pl