Echo kampanii #WracamyDoGry

01.06.2020 15:29:36

Podziel się

Kampania zainicjowana przez Grupę MTP, Miasto Poznań oraz poznańskie firmy i instytucje cieszy się popularnością zarówno w mediach lokalnych, jak i ogólnopolskich.

Dobre wieści dotyczące "odmrożenia" gospodarki, a dokładnie rozporządzenie Rady Ministrów zezwalające na organizację targów, kongresów i eventów, odbiły się szerokim echem w branży targowej i w mediach. Grupa MTP jest w pełni przygotowana na to, by w nowych warunkach sanitarnych zaprosić na targi wystawców i gości. A ci pojawią się na terenie  Międzynarodowych Targów Poznańskich już 20 i 21 czerwca, kiedy odbędzie się targ ogrodniczy, podczas którego każdy będzie mógł kupić sadzonki, nasiona, akcesoria ogrodnicze czy elementy wyposażenia ogrodu lub balkonu. Pojawią się też producenci lokalnej żywności ze swoimi produktami. W kolejny weekend (27-28 czerwca) coś dla siebie znajdą też fani motoryzacji, których zapraszamy na Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne, podczas których zostaną pokazane motoryzacyjne nowości. Więcej informacji można również uzyskać, oglądając wywiad z prezesem zarządu Grupy MTP Tomaszem Kobierskim, udzielonym dla telewizji WTK.

- Tak jak Grupa MTP była pierwszą firmą, która potrafiła wprowadzić sensowne rozwiązania w momencie zagrożenia, tak jest dziś pierwszą firmą, która wraca do gry – podkreślał na konferencji prasowej Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania. – Pierwszą firmą, która pokazuje, jak można bezpiecznie funkcjonować i bezpiecznie organizować imprezy.

- Od września rusza pełen program wydarzeń – deklaruje Tomasz Kobierski. – Byliśmy zmuszeni odwołać tylko jedną imprezę, Poznań Motor Show. Od września co tydzień będą się odbywać jakieś targi, czy to biznesowe, czy dla pasjonatów.

#WracamyDoGry to zainicjowana przez Grupę MTP kampania, do której dołączyły m.in. Miasto Poznań, Port Lotniczy Poznań-Ławica oraz zrzeszone w Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej podmioty. Wspólnie chcemy pokazać, że wznawiamy działalność, jesteśmy dobrze przygotowani na przyjęcie gości biznesowych i turystów, aktywnie współpracujemy, a nasza oferta jest w pełni dostosowana do obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Reklamy z hasłem #WracamyDoGry pojawią się wkrótce w Poznaniu i innych miastach Polski. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej www.wracamydogry.pl.