Edukacja XXI wieku

25.02.2019 08:18:57

Podziel się

W dniach od 28 lutego do 1 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC.

Wydarzenie towarzyszy III Ogólnopolskiemu Kongresowi Oświatowemu, który organizowany jest przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Kongres Oświatowy jest adresowany do dyrektorów szkół i nauczycieli na różnych poziomach nauczania, a także do przedstawicieli samorządów prowadzących szkoły i placówki edukacyjne. Jego tematyka poświęcona będzie szeroko pojętemu bezpieczeństwu. Towarzyszące kongresowi konferencje i warsztaty dotyczyć będą innych zagadnień związanych z aktualnymi potrzebami współczesnej szkoły. Szeroki zakres tematyczny targów obejmował będzie kwestie związane z wyposażeniem szkół, jakością pomocy dydaktycznych, pokazane zostaną technologie informacyjno-komunikacyjne, interaktywne tablice czy multimedialne zasoby edukacyjne oraz gry i zabawki.


Wszystkie wydarzenia odbędą się w Poznań Congress Center. Stoiska wystawców będą usytuowane przed salami konferencyjnymi. Targi EDUTEC będą miały gwarantowaną profesjonalną publiczność. Wstęp na targi będzie bezpłatny i możliwy również dla osób, które nie zarejestrują się na kongres i na konferencje.


Od 1 do 3 marca 2019 r. w bezpośrednim sąsiedztwie Poznań Congress Center odbędą się największe w Polsce Targi Edukacyjne. Co roku uczestniczy w nich około 250 wystawców – szkół, uczelni oraz różnorodnych instytucji i placówek edukacyjnych.