Filip Bittner Prezesem Zarządu Spółki Nowy Adres S.A.

27.03.2019 08:23:01

Podziel się

Dyrektor grupy produktów Międzynarodowych Targów Poznańskich objął stanowisko prezesa zarządu spółki Nowy Adres S.A. z dniem 27 marca.

 

Firma Nowy Adres S.A. to najstarszy organizator targów nieruchomości w Polsce. Od blisko 15 lat dostarcza profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości. Flagowym produktem Spółki są Targi Mieszkań i Domów, które organizowane są w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Łodzi, Trójmieście i we Wrocławiu. Ugruntowaną pozycję na rynku mają także konferencje: Polski Rynek Mieszkaniowy, Biurowce w Polsce oraz Forum Rynku Nieruchomości, które gromadzą menedżerów i właścicieli firm z branży deweloperskiej. Nowy Adres jest właścicielem platform internetowych mieszkaniowi.pl oraz biznesowi.pl.

- Misją spółki Nowy Adres jest tworzenie wspólnej przestrzeni dialogu dla wszystkich uczestników polskiego rynku nieruchomości. Dzięki dogłębnym analizom potrzeb interesantów i wysokiej jakości merytorycznej przygotowywanych treści, Nowy Adres S.A. cieszy się dużym zaufaniem w branży. Za ten sukces odpowiada zespół ekspertów, którzy tworzą silną, rozpoznawalną markę. Moim celem jest jak najefektywniejsze wykorzystanie tego potencjału i wyznaczenie nowych kierunków rozwoju – podkreśla Filip Bittner, Prezes Zarządu firmy Nowy Adres S.A.

Filip Bittner od lat związany jest z branżą targową. Stanowisko dyrektora grupy produktów Międzynarodowych Targów Poznańskich pełni od 2010 roku.