Forum Rynku Nieruchomości

03.06.2019 11:13:05

Podziel się

Wielkimi krokami zbliża się największe tej wiosny wydarzenie na rynku nieruchomości – 9. edycja konferencji „FRN”, którą firma Nowy Adres S.A. organizuje 10. i 11 czerwca w sopockim hotelu Sheraton.

Jak co roku do Sopotu zjedzie się śmietanka polskiego rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wśród blisko 600 uczestników znajdą się najważniejsi gracze w branży – deweloperzy, pośrednicy, agencje doradcze, przedstawiciele funduszy inwestycyjnych i banków, generalni wykonawcy, dostawcy materiałów budowlanych i wykończeniowych, architekci, analitycy, dziennikarze branżowi i wielu innych. W relaksującej scenerii słonecznego Sopotu będą dyskutować o najważniejszych wyzwaniach, jakie stoją przed tym sektorem gospodarki i możliwych scenariuszach rozwoju sytuacji w najbliższych 12 miesiącach.

Przyszłość coworkingu, perspektywy dla proptechu, student/senior housing i inne nisze na rynku mieszkaniowym, reformatowanie oferty centrów handlowych to tylko niektóre z tematów, które w tym roku będą poruszane w Sopocie. Konferencję otworzy wykład Filipa Springera, pisarza i uznanego krytyka architektury, który pochyli się – a jakże – nad kondycją polskiej architektury mieszkaniowei i komercyjnej. Jak zwykle będzie można również skorzystać z innowacyjnej platformy informatycznej MatchMaker do umawiania spotkań z innymi uczestnikami konferencji - bo nowe kontakty biznesowe nierzadko bywają kapitałem większym, niż najbardziej unikalna wiedza.

 

Więcej informacji o konferencji Forum Rynku Nieruchomości 2019 - w tym szczegółowy program - można znaleźć tu: https://www.biznesowi.pl/konferencje/forum-rynku-nieruchomosci/