Global Exhibitions Day!

03.06.2020 11:31:26

Podziel się

Pierwsza środa czerwca od lat jest dniem, w którym cała branża targowa obchodzi swoje święto – Global Exhibitions Day.

Tegoroczne hasło, wokół którego jednoczy się cały rynek spotkań brzmi: Exhibitions are key to rebuilding economies.


–  Dziś cała branża koncentruje się przede wszystkim na odbudowie biznesu. W tym szczególnym czasie wystawiennictwo będące jednym z najefektywniejszych narzędzi wsparcia przedsiębiorców, jest bowiem kluczem do odbudowy światowej gospodarki – mówi Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP.

Przesłanie światowego dnia targów koncentruje się na idei łączenia i współpracy. To niezwykle budujące jak cała branża MICE jednoczy się i wspiera w tworzeniu nowej jakości wydarzeń. Ostatnie miesiące, pomimo wielu nowych wyzwań były bardzo inspirującym czasem, który pokazał, że targi są prawdziwą platformą wymiany idei i myśli.

 


– Jesteśmy przekonani, że nasza wspólna praca może być pozytywnym kick-offem dla biznesu. I że przy odpowiednim podejściu, kryzys może stać się okazją do wykonania kroku naprzód i zbudowania czegoś zupełnie nowego – podkreśla Elżbieta Roeske, wiceprezes zarządu Grupy MTP.


– Global Exhibitions Day to święto całej branży spotkań. W tym wyjątkowym dniu, kiedy silniejsi niż kiedykolwiek wracamy do gry koncentrując się na idei ponownego łączenia biznesu, życzymy Wam wszystkiego co najlepsze! – mówi Filip Bittner, wiceprezes Grupy MTP.


Happy Global Exhibitions Day!