GREEN AREA SHOW

01.10.2019 13:34:16

Podziel się

2 i 3 października zapraszamy do wzięcia udziału w premierowej edycji pierwszego w Polsce show ogrodniczego – GREEN AREA SHOW!

Wydarzenie odbywa się na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie. Ta lokalizacja pozwala na wyjątkowe połączenie tradycyjnej ekspozycji w hali z pokazami maszyn podczas pracy w terenie. To jest to, czego do tej pory nie było! Dynamiczne pokazy maszyn i narzędzi na żywo zaprezentują topowe marki branży ogrodniczej m.in. AL-KO, JOHN DEERE, HONDA, STIGA, HUSQVARNA, KUBOTA, ISEKI, MAKITA czy SERAFIN.


Targi GREEN AREA SHOW to wydarzenie o formule skierowanej tylko do profesjonalnych zwiedzających. Do udziału zapraszamy przedstawicieli zakładów komunalnych, zakładów zieleni miejskiej, właścicieli i zarządców ośrodków hotelowych, parków i pól golfowych, firmy wykonujące ogrody, architektów krajobrazu, właścicieli firm budowlanych, deweloperów, zarządców drógi nieruchomości, kadrę zarządzającą z największych sieci handlowych oraz właścicieli sklepów internetowych.


NIEPOWTARZALNA OKAZJA DO ZOBACZENIA MASZYN PODCZAS PRACY
Nowoczesna formuła wydarzenia jest fantastyczną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży oraz poznania oferty producentów i dystrybutorów na 2020 rok. Pokazy maszyn na żywo to zdecydowanie najciekawszy punkt programu. Do tej pory podczas spotkań wystawienniczych można było obejrzeć urządzenia, poznać ich parametry techniczne, ale nie było możliwości zobaczenia ich podczas pracy. Green Area Show w zewnętrznej części wystawy udostępniło wystawcom tereny, na których będą mogli, właśnie w taki sposób zaprezentować swoje maszyny. To niepowtarzalna okazja, aby przetestować wybrane urządzenia i poznać ich możliwości. Oprócz pokazów narzędzi i maszyn, Federacja Arborystów Polskich przygotowała pokaz tego, jak wygląda praca arborystów w terenie, a na swoim stoisku będą także udzielali porad dendrologicznych oraz prawnych.


CIEKAWE WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
Warto zwrócić także uwagę na wydarzenia towarzyszące GREEN AREA SHOW. Sala konferencyjna w hali będzie przestrzenią do spotkania fachowców i wymiany opinii na szereg tematów związanych z zielenią miejską. 2 października odbędzie się 1 Forum Zarządcy Zieleni organizowane wspólnie z wspólnie z redakcją miesięcznika "Zieleń Miejska", wydawanego przez firmę Abrys. Celem konferencji jest propagowanie sprawdzonych rozwiązań w zakresie kształtowania i zarządzania przestrzenią miejską. Zostaną poruszone tematy dotyczące polityki ochrony drzew, możliwości zakładania dachów zielonych na istniejących budynkach, zielonych strategii dla miast, roślinnych nowości dla przestrzeni publicznej, standardów dla branży architektury krajobrazu oraz paliw alternatywnych. 3 października zapraszamy do udziału w bezpłatnym kursie projektowania przestrzeni miejskich, podczas którego będzie można poznać tajniki narzędzia Vectorworks Landmark. Na oba te wydarzenia obowiązuje wcześniejsza rejestracja.


PRZESTRZEŃ DO ROZMÓW I SPOTKAŃ
Takie wydarzenie nie może wyłącznie prezentować oferty producentów i dystrybutorów maszyn i narzędzi, powinno przede wszystkim stwarzać okazję do nawiązania kontaktów. Green Area Show udostępnia przestrzeń do takich spotkań. Rozmowy biznesowe oraz kuluarowe będzie można przeprowadzić w specjalnie przygotowanej strefie VIP.


NAJLEPSI PARTNERZY W BRANŻY OGRODNICZEJ I KOMUNALNEJ
Partnerami wydarzenia są: Lider Biznesu. Ogrodniczy Magazyn Branżowy, Zieleń Miejska, portalkomunalny.pl, topgolf.pl, traktorpool.pl, Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów, Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu, Federacja Arborystów Polskich oraz Pośrednik Komunalny i Technika Komunalna.


BILETY
Bilety na wydarzenie będą dostępne zarówno w kasach biletowych, jak i online. https://sklep.tobilet.pl/mod/Sales/SetEvent/183/.
Zapraszamy również do skorzystania z oferty wstępu dla grup. Przy zgłoszeniu grupy min. 20 osób można otrzymać bilety w cenie 25 zł, bezpłatne wejście dla opiekuna grupy oraz bezpłatny parking na terenie targów. Grupy zgłaszać można do dnia 30.09.2019 r.
Osoby, które otrzymały bezpłatne zaproszenie na Targi, powinny pamiętać o jego aktywacji. Pozwoli ona na darmowe wejście na teren, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.


Więcej informacji na temat GREEN AREA SHOW można znaleźć na www.gashow.pl