Happy Baby po raz kolejny na Targach Poznańskich!

28.11.2018 18:53:29

Podziel się

Kolejna edycja targów Happy Baby przed nami, ale tym razem w zupełnie nowej odsłonie: bezpłatne wejście, edukacja i największa w Europie Środkowo-Wschodniej konferencja chustonoszenia. To wszystko i jeszcze więcej 15 i 16 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Kolejna edycja targów Happy Baby przed nami, ale tym razem w zupełnie nowej odsłonie: bezpłatne wejście, edukacja i największa w Europie Środkowo-Wschodniej konferencja chustonoszenia. To wszystko i jeszcze więcej 15 i 16 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Podczas tegorocznej edycji prezentacja najnowszych trendów i ofert producentów artykułów dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat połączona zostanie z szerokim wachlarzem wydarzeń edukacyjnych dotyczących: karmienia piersią, rozszerzania diety malucha, rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia i wielu innych tematów skierowanych do rodziców. Partnerem tej części imprezy jest grupa edukacyjno-warsztatowa „Świadoma mama”.

Pierwszego dnia targów w nowoczesnym pawilonie nr 15 na poziomie 1 odbędzie się 4. Ogólnopolska Konferencja Noszenia Dzieci — największa konferencja poświęcona tematyce noszenia dzieci w Europie Środkowo-Wschodniej! Temat babywearingu jest obecnie jednym z częściej pojawiających się wśród młodych rodziców. Tego dnia podczas warsztatów i paneli dyskusyjnych rodzice będą mieli możliwość spotkania z wysokiej klasy światowymi specjalistami oraz doradcami noszenia dzieci. To również jedyna w swoim rodzaju możliwość poznania czołowych producentów chust, nosideł, odzieży oraz akcesoriów chustowych z całego świata.

W niedzielę odbędzie się specjalna edycja Babiego Targu – Mami Babi Targ. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty rodzice mogą przynieść ubranka, buty, dodatki czy zabawki. Spotkanie to okazja do wymiany rzeczy lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, transakcji gotówkowej – rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim „drugim życiu” trafiają do innej rodziny, a przy okazji mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.

 

Jednocześnie przez oba weekendowe dni poziom 0 pawilonu 15 wypełniony będzie stoiskami, na których swoje produkty i rynkowe trendy zaprezentuje kilkudziesięciu producentów artykułów dla małych dzieci i przyszłych rodziców. Komfort zwiedzającym zapewnią szerokie alejki dostosowane do potrzeb rodziców z wózkami, a wyodrębniona przestrzeń Mamy i Dziecka pozwoli na swobodne przewinięcie i nakarmienie malucha.

To jednak nie wszystko! Wraz z inicjatorkami 4. Ogólnopolskiej Konferencji Noszenia Dzieci zespół targów Happy Baby organizuje loterię, z której zysk w całości przekaże podopiecznej Fundacji Serca dla Maluszka – małej Madzi, która cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce o typie Diplegii.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 15

wejścia od ul. Głogowskiej (Hol Wschodni oraz Południowy)

wjazd od ulicy Śniadeckich 25

WEJŚCIE BEZPŁATNE