IdeaExpo z dwoma I nagrodami w konkursie Expozycja Roku

18.06.2019 09:24:21

Podziel się

W ramach konkursu realizowanego przez Polską Izbę Przemysłu Targowego wyłaniane są najlepsze realizacje, obejmujące usługi projektowania i budowy ekspozycji targowych i eventowych.

Zespół IdeaExpo zajął pierwsze miejsce w aż dwóch kategoriach:

  •  W kategorii Ekspozycje targowe krajowe 25 – 50 mkw. 

 

 

Hasłem "Odpoczywaj na wsi" Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi promuje agroturystykę podczas targów turystycznych w całej Polsce. W 2018 roku, w ramach kontynuacji programu z 2017 roku, powstało 11 stoisk. W ten sposób ministerstwo chce się wpisać w rozwój polskiej turystyki, w szczególności na szczeblu lokalnym, czyli na rozwoju turystyki na obszarach wiejskich, turystyki aktywnej i turystyki kulinarnej. Agroturystyka już dawno przestała nam się kojarzyć z wynajmem pokoi u gospodarzy. Teraz to cały szereg wysokiej jakości usług które towarzyszą noclegom.

32-metrowe stoisko w stylu „folk” znakomicie wpisuje się w koncepcję programu ministerstwa. Pokazuje polską wieś, za jaką tęsknimy - żywą, barwną i naturalną, dzięki czemu mocno zapada w pamięć i przyczynia się do całej sukcesu kampanii promocyjnej.

 

  •  W kategorii Ekspozycje eventowe powyżej 50 mkw.

 

Konferencja Klimatyczna COP24
Termin 2-15 grudnia 2018

 

Grupa MTP jako operator techniczny i logistyczny wydarzenia, IDEA Expo – generalny wykonawca infrastruktury technicznej

Zakres prac obejmował budowę hal tymczasowych wraz łącznikami oraz kompletną infrastrukturą techniczną i sanitarną, aranżację przestrzeni i sal konferencyjnych w budynkach istniejących (MCK i Spodek) oraz strukturach tymczasowych (40.000m2), budowę i wyposażenie biur Delegacji oraz części ekspozycji wystawców, budowę tymczasowej sieci energetycznej, budowę i obsługa systemu komputerowego, teleinformatycznego, oznakowaniem terenu konferencji, logistykę, zabezpieczenie terenu, usługi porządkowe, nadzór techniczny, obsługę w trakcie wydarzenia i demontaż.