Jesień wypełniona wydarzeniami

19.03.2021 09:07:47

Podziel się

Znamy nowy kalendarz targów, kongresów i konferencji Grupy MTP. Wszystko wskazuje na to, że w drugim półroczu 2021 odbędą się kluczowe wydarzenia branżowe i imprezy wyczekiwane m.in. przez fanów gamingu i sportu.

Wszyscy niecierpliwie czekamy na powrót wydarzeń targowych w tradycyjnej formule. Dzięki nim polscy i zagraniczni wystawcy będą mogli aktywnie poszukiwać partnerów biznesowych i skutecznie podtrzymywać relacje rynkowe – mówi Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP.

Już na przełomie sierpnia i września odbędą się targi ITM INDUSTRY EUROPE – wiodące wydarzenie kompleksowo prezentujące międzynarodową ofertę, zgodną z ideą przemysłu 4.0. Będą to w tym roku pierwsze – realizowane na taką skalę – targi dla przemysłu w tej części Europy.

Rok 2021 zapowiada się dla nas bardzo obiecująco. Nasi partnerzy i wystawcy spragnieni spotkań face to face już teraz deklarują swój udział w targach. Wierzymy, że w tej edycji uda nam się zrealizować ambitne plany, które powstały w ubiegłym roku. Na pewno targom towarzyszyć będzie innowacyjny projekt Kongres Industry Next. The New Reality, do którego zaprosiliśmy przedstawicieli rządu, czołowych organizacji sektora przemysłowego a także firmy będące liderami na rynku – mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE.

Wrzesień to między innymi Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, DREMA – Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego czy Caravans Salon Poland, które w roku 2020 cieszyły się rekordowym zainteresowaniem zwiedzających. Na październik zaplanowano aż dwanaście wydarzeń, w tym targi POLAGRA – Food-Horeca-Foodtech, Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO i event ECO-TRENDS, a także POZNAN SPORT EXPO z 21. PKO Poznań Maratonem i wyczekiwana Poznań Game Arena!

W listopadzie odbędą się m.in. Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA oraz jubileuszowa, trzydziesta edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. Jesień oznacza także powrót międzynarodowych zawodów jeździeckich CAVALIADA Tour.

Poza bogatym programem targów, kongresów i konferencji, uczestnicy wydarzeń będą mieli także okazję zobaczyć Międzynarodowe Targi Poznańskie w nowej odsłonie.

Czas lockdownu poświęciliśmy na unowocześnienie infrastruktury Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zaczęliśmy od podziemnego parkingu na 650 samochodów. Budowa parkingu jest powiązana ze stworzeniem atrakcyjnej przestrzeni zlokalizowanej nad nim, a którą tworzyć będą m.in. nowe restauracje i kawiarnie, których tarasy będą z nim trwale połączone. Szykując się na powrót mega eventów wkrótce rozpoczniemy także modernizację Hali Widowiskowo-Sportowej Arena, dzięki której w obiekcie możliwa stanie się organizacja wydarzeń nawet dla 9 tysięcy osób– mówi Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym kalendarzem wydarzeń Grupy MTP >> LINK <<