Koncert Epic Game Music

18.10.2019 10:04:44

Podziel się

Potężne symfoniczno-rockowe show, nie tylko dla miłośników muzyki z wirtualnego świata. Tego wieczoru wyzwolone zostaną wszelkie możliwe emocje i barwy, zarówno w sferze dźwięku, jak i obszarze wrażeń wizualnych.

Na scenie pod dyrekcją Adama Domurata wystąpi 80-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska).

W repertuarze koncertu nie zabraknie legendarnych i kultowych soundtracków, sąsiadujących z wykonaniami przedpremierowymi z popularnych tytułów polskich i zagranicznych Zapraszamy na muzyczną podróż od Mario i Sonica, przez Dooma i Assasins Creed aż po Wiedźmina i God of War.

Każdy z koncertów będzie mieć unikatowy dodatek. Między innymi usłyszycie przedpremierowe wykonania muzyczne z gry Of Bird and Cage produkcji All in! Games oraz Green Hell produkcji Creepy Jar. Najlepsze gitarowe kawałki zagra dla Was Ruud Jolie – gitarzysta Within Temptation oraz Rob Van Der Loo – basista zespołu Epica.

Koncertowi towarzyszyć będą wizualizacje oraz liczne efekty specjalne przygotowane przez PLATIGE IMAGE - wielokrotnie nagradzane studio produkcji, animacji, postprodukcji i efektów wizualnych, które współpracuje z największymi markami świata, najlepszymi wydawcami gier wideo i jednymi z najznamienitszych reżyserów filmowych.

To wieczór zwrotów akcji, muzycznych niespodzianek, bohaterów i niezwykłych szaleńców, to czas ich legend, ich walki o lepszy świat i wiarę w dobro. Jeśli czujesz, że chcesz się z nimi spotkać w tej całej epickiej oprawie, ten koncert z pewnością jest dla Ciebie.

Organizator i Producent: Visual Production

Partnerzy koncertu: Game Industry Conference, Poznań Game Arena 2019 (official), Międzynarodowe Targi Poznańskie, Platige Image S.A. oraz producenci gier Of Bird and Cage, Green Hell

 

Bilety dostępne wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży:
ToBilet.pl --> https://bit.ly/2OA0jnS
ebilet.pl --> https://bit.ly/2ZcPqbJ
biletyna.pl --> https://bit.ly/30hsAkv
Visual Production --> https://bit.ly/2TQltx2