Kongres Liderów Branży Ogrodniczej

04.02.2021 15:09:24

Podziel się

Wydarzenie tworzone w oparciu o kluczowe trendy, potrzeby i wskazówki przedstawicieli branży odbędzie się w dniach 24-26 lutego 2021 roku.

W odpowiedzi na oczekiwania właścicieli i menedżerów firm stworzyliśmy hybrydowe wydarzenie, które pozwoli zarówno na pozyskanie merytorycznej wiedzy, jak i nawiązanie i podtrzymanie relacji biznesowych. W IV edycji Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej wezmą udział eksperci z marketingu, handlu, sprzedaży oraz szeroko rozumianej branży ogrodniczej. Prelegenci opowiedzą m.in. o nowym spojrzeniu na branżę, skutecznych metodach sprzedaży oraz rynkowych trendach i tendencjach. Wśród prelegentów pojawią się światowej sławy eksperci z Polski i zagranicy, m.in. Oliver Mathys, Artur Jabłoński, Janina Bąk i Marek Borowiński. 

>> Sprawdź program wydarzenia <<

Kongres Liderów Online to jedyna szansa, aby odpowiednio przygotować się do nowego sezonu, ponieważ pozostałe wydarzenia będą odbywać się dopiero w trzecim kwartale 2021 roku. Swój udział potwierdzili przedstawiciele największych centrów ogrodniczych, hurtowni i sklepów, a także producenci, przedstawiciele punktów dealerskich oraz kupcy z największych sieci DIY posiadających działy ogrodowe jak Leroy Merlin, Bricomarche, Obi, Castorama czy Grupa PSB. Dzięki merytorycznym prelekcjom uczestnicy poszerzą swoją wiedzę na temat branży ogrodniczej w kraju i za granicą oraz dowiedzą się, jak prowadzić swój biznes w nowej rzeczywistości.

 

Wirtualne spotkania biznesowe podczas Kongresu

Pierwszego dnia Kongresu uczestnicy będą mieli możliwość zalogowania się do platformy GRIP, poznania zalet i możliwości, jakie oferuje. Pomogą w tym szkolenia i webinaria prowadzone przez ekspertów specjalizujących się w obsłudze platformy. W godzinach 9.00-18.00 będzie możliwość zaaranżowania rozmów biznesowych i spotkań online. Dzięki niezwykle zaawansowanej, ale zarazem intuicyjnej platformie, uczestnicy będą mogli dotrzeć do klientów z całego świata i zorganizować nieograniczoną liczbę wirtualnych spotkań. Możliwość wyszukania klientów po zainteresowaniach biznesowych z pewnością przyczyni się do efektywnych rozmów handlowych i finalizacji kontraktacji.

Serdecznie zapraszamy do umawiania spotkań biznesowych i uczestnictwa w prelekcjach podczas Kongresu Liderów!

Więcej informacji na temat biletów