Kup ToBilet na baseny letnie

06.07.2020 09:01:19

Podziel się

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji oraz Grupa MTP uruchomiły sprzedaż biletów online na baseny letnie POSIR.

Wakacje to idealny czas na korzystanie z letnich basenów POSIR. Dzięki współpracy z Grupą MTP zakup biletów jest dziecinnie prosty!

  • Wystarczy wejść na stronę posir.poznan.pl, kliknąć "Kup bilet", a następnie wybrać obiekt: Pływalnię Letnią Chwiałka lub Pływalnię w Parku Kasprowicza. Zakupiony bilet pokazujemy przy wejściu. Możemy go wykorzystać w dowolnym terminie.
  • Druga możliwość to zakup biletu na stronie tobilet.pl. Po wejściu na nią, wyszukujemy jedną z pływalni i dokonujemy transakcji.  Zakupione za pośrednictwem platformy bilety będą od ręki dostępne na telefonach użytkowników.

ToBilet to marka należąca do Grupy MTP. W jej ofercie do tej pory można znaleźć wydarzenia z całej Polski – koncerty, spektakle, festiwale, pokazy, wystawy, targi i konferencje. Teraz do oferty dołączają także obiekty sportowe i rekreacyjne w Poznaniu!

W poprzednich sezonach w najbardziej upalne dni przed naszymi pływalniami ustawiały się spore kolejki. Teraz dajemy możliwość wejścia na obiekt od razu – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Pływalnie letnie to pierwsze obiekty POSiR na których dostępna będzie możliwość zakupu biletów online poprzez platformę ToBilet.

Podobne rozwiązanie będzie wprowadzane także na basenach krytych oraz na lodowiskach.

Dzięki ToBilet.pl zakup biletów na pływalnię czy lodowisko będzie wygodny, intuicyjny i sprawny. A w obecnej sytuacji, gdy wciąż wskazany jest dystans społeczny, pozwoli ograniczyć bezpośrednie kontakty do minimum – mówi Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP. - Gorąco liczę, że to rozwiązanie spotka się z przychylnością poznaniaków i pozwoli im rozwijać ich sportowe hobby – dodaje.

Docelowo, oprócz pływalni letnich, możliwość zakupu biletów poprzez platformę ToBilet.pl obejmie następujące obiekty: Pływalnia Miejska Atlantis, Pływalnia Kryta Chwiałka, Pływalnia Miejska Rataje, Lodowisko Chwiałka i Lodowisko Malta.

O uruchamianiu zakupu biletów online na tych obiektach będziemy systematycznie informować poznaniaków – kończy dyrektor POSiR Łukasz Miadziołko.

 

źródło: https://posir.poznan.pl/