Lato na Targach 2018

28.11.2018 18:53:27

Podziel się

Rusza „Lato na Targach” czyli dwa miesiące atrakcji na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Tegoroczny program wydarzeń rozpocznie mocny piłkarski akcent – na Placu Marka od 14 czerwca startuje Strefa Kibica Mistrzostw Świata FIFA 2018. Rozległe trybuny i telebim o wielkości ponad 110 m2 – największy w historii Poznania – zapewnią moc wrażeń w oglądaniu mundialowych zmagań. Lato na Targach to także strefa wypoczynku, boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci oraz przede wszystkim moc aktywności codziennie od 10 do 20. Każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem poza sportowymi atrakcjami powraca kino letnie w czwartkowe wieczory, czytelnia czy strefa odpoczynku. Warto zajrzeć na MTP tego lata!

 Mundialowo

Tegoroczna odsłona „Lata na Targach” zacznie się już 14 czerwca od największej w Poznaniu strefy kibica (więcej - www.strefakibica.poznan.pl). Pierwszy miesiąc będzie mocno piłkarski – kibicujemy najlepszym, a w kolejnym miesiącu szlifujemy formę! Międzynarodowe Targi Poznańskie oddają do dyspozycji kibiców i gości Lata na Targach ponad 15.000 m2 przestrzeni! Poza pokaźnych rozmiarów telebimem i możliwością śledzenia piłkarskich zmagań na specjalnie zaaranżowanym boisku z nawierzchnią ze sztucznej trawy odbędą się turnieje piłkarskie dla szkół podstawowych oraz dla dzieci uczestniczących w półkoloniach, a także piłkarskie zajęcia z Akademią Reissa.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Dobry klimat na MTP zagwarantuje bogata oferta gastronomiczna, strefa wypoczynku gdzie w oczekiwaniu na kolejną porcję sportowych zmagań miło spędzimy czas czy plaża z leżakami. Najmłodsi kibice i uczestnicy Lata na Targach skorzystać będą mogli nie tylko z placu zabaw, piaskownicy czy boiska, ale także z warsztatów plastycznych i artystycznych, spotkań z bajkowymi bohaterami czy gier podwórkowych i planszowych. Lato na Targach to moc atrakcji dla każdego!

Na dużym ekranie i nie tylko 

Pierwszy miesiąc upłynie pod znakiem mundialu, zatem kino plenerowe zaprezentuje filmy powiązane ze sportem. Ponieważ nie samą piłką człowiek żyje w trakcie Lata na Targach czynne będzie boisko do siatkówki plażowej i strefa aktywności pod dachem, czyli 3600 m2 dostępne bez względu na pogodę – od jazdy na rolkach, przez tenis stołowy aż do strefy sportu DECATHLON, gdzie odbywać się będą mecze koszykówki, badmintona czy piłki halowej.

Nie ma nudy

Lato na Targach to także codzienna Strefa Animacji, czyli warsztaty i zabawy tematyczne z wykwalifikowanymi animatorami: warsztaty plastyczne i artystyczne, gry podwórkowe i planszowe, spotkania z bajkowymi bohaterami, zajęcia dla miłośników majsterkowania, eksperymenty dla najmłodszych i rękodzieło dla początkujących. Animacje będą prowadzone od godz. 10:00 do 15:00 w poniedziałki, środy i piątki oraz od 15:00 do 20:00 we wtorki i czwartki (od 17:00 do 20:00 animatorzy prowadzą games room z planszówkami). To oczywiście tylko część stałych atrakcji, przygotowanych na terenie MTP. Zachęcamy do śledzenia targowego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/TargiPoznanskie/, gdzie pojawiać się będą informacje o dodatkowych wydarzeniach organizowanych w ramach Lata na Targach.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM LATA NA TARGACH <<TUTAJ>>