Letni Targ Ogrodniczy

02.06.2020 15:52:25

Podziel się

Hobbystów o zielonych sercach przybywa, o czym najlepiej świadczy frekwencja pierwszego dnia Letniego Targu Ogrodniczego. Wydarzenie potrwa do niedzieli, do godziny 15:00.

Większość stoisk przeniesiona została do pawilonów 7, 7A i 8A (wejście od strony ul. Śniadeckich). 

Swoje produkty oferować będzie blisko stu wystawców. Kupić będzie można sadzonki, nasiona, doniczki i meble ogrodowe, ekologiczne kosmetyki i regionalną żywność. Działać będzie sąsiedzki punkt wymiany roślin, a doświadczeni hodowcy będą udzielać porad ogrodniczych. Na targu kupić też będzie można żywność od lokalnych producentów i posilić się w strefie food trucków czy w restauracjach GARDENcity, znajdujących się na terenie targów.

- Letni Targ Ogrodniczy to wydarzenie, które dostarczy wszystkich wrażeń związanych z oglądaniem, planowaniem i kupowaniem tego, co ogrodowi maniacy lubią najbardziej – mówi Paulina Maniecka, dyrektorka targów GARDENIA, która organizuje czerwcowy kiermasz. – Nawet jeśli ogród czy balkon mamy już zaplanowany i urządzony, zawsze znajdzie się jakaś roślina, którą warto kupić.

- Uruchomimy też sąsiedzki punkt wymiany roślin – dodaje Paulina Maniecka. – Tak więc jeśli ktoś ma dracenę, która już mu się znudziła, może ją przynieść i wyjść z targu np. ze storczykiem.

 

Jak dostać się na Letni Targ Ogrodniczy


Dla zwiedzających otwarte będą dwa wejścia – od strony ul. Śniadeckich i w Holu Wschodnim (od ul. Głogowskiej).

Bilet wstępu kosztuje 5 zł, darmowy jest dla dzieci do 13. r.ż., emerytów, rencistów, posiadaczy Karty Dużej Rodziny i osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz ich opiekunów. Bilety będą dostępne tylko on-line na stronie www.ToBilet.pl.

Kliknij banner i kup bilet online! 

 

Uwaga, w czasie wydarzenia nie będzie prowadzonej sprzedaży w kasach.

Dokładamy wszelkich starań, by wydarzenie było 100% bezpieczne dla naszych zwiedzających zachowując wszelkie normy i zalecenia sanitarne. W związku z wytycznymi GIS wszyscy zwiedzający są proszeni przy zakupie biletu o wypełnienie ankiety epidemicznej online, również Ci dla których wstęp jest bezpłatny. Można to zrobić poprzez wybranie biletu za 0 zł na dany dzień.

Więcej informacji na stronie WYDARZENIA