Mamo, tato przyjdź na Targi!

11.09.2019 12:58:40

Podziel się

Trwa ósma edycja Happy Baby!

W Poznań Congress Center, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich trwaja targi zabawek i artykułów dla dzieci - Happy Baby. To doskonałe miejsce spotkań, rozmów i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców. W programie min. Ogólnopolska Konferencja Noszenia Dzieci, Mami Babi Targ oraz Strefa Świadomej Mamy.

Program targów Happy Baby przeznaczony jest dla rodziców, przyszłych rodziców oraz dzieci w wieku 0-6 lat. Na wszystkich zwiedzających czekają specjaliści, gotowi by odpowiedzieć na trudne pytania oraz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także producenci, którzy pokażą najnowsze trendy i nowoczesne rozwiązania. Dzięki mnogości atrakcji i rozbudowanemu programowi artystycznemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Podczas warsztatów i paneli dyskusyjnych rodzice mają możliwość spotkania z wysokiej klasy specjalistami oraz doradcami noszenia dzieci z całego świata. To także jedyna w swoim rodzaju możliwość poznania czołowych producentów chust, nosideł, odzieży oraz akcesoriów chustowych i sprawdzenia ich oferty.

Po raz kolejny partnerem wydarzenia jest Świadoma Mama - projekt, który szerzy ideę świadomego macierzyństwa, dedykowany przyszłym i obecnym rodzicom. W specjalnej strefie Świadomej Mamy dyżurują lokalni lekarze i specjaliści, odbywają się ciekawe wykłady i rozmowy, nie brakuje też konkursów.

Wydarzeniu ponownie towarzyszy Mami Babi Targ, czyli targ zakupów oraz wymiany zabawek i ciuszków, którym chcemy dać drugie życie. To doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci.

Swoją obecnością zaszczycą nas wyjątkowi eksperci:

• Asia Anger „Alaantkowe BLW” – edukatorka żywieniowa
• Ewa Gąsienica-Brożyńska – specjalistka migania do niemowląt
• Milena Nadolna Dróżdż – trenerka Porozumienia Bez Przemocy
• Weronika Pomin- sleep coach
• Anna Matuszczak „Wróżka Cycuszka” – specjalistka laktacyjna
• Ania Broda – wokalistka
• Mądra Babcia - najpopularniejsza babcia w polskim internecie
• Oczekując.pl - znane małżeństwo blogerów
• Aleksandra Kiedrowska - fizjoterapeutka
• Pediatrzy i neonatolodzy Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego UM w Poznaniu oraz działającego przy nim Banku Mleka

 

Patronat Merytoryczny nad targami objął Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego .

 

Godziny otwarcia:

14.09.2019 sobota: 10:00 - 18:00

15.09.2019 niedziela: 10:00 - 18:00

 

Czynne wejścia:

Wejście Zachodnie - wejście od ul. Śniadeckich

Wejście Wschodnie - wejście od strony Mostu Dworcowego

 

Kub Bilet

 

 

Więcej informacji na stronie www.happybaby.mtp.pl  i na FB Happy Baby.